|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mamas&papas dječja kolica
17.10.2012 15:04:31   
emamma
jako mi se sviđaju dječja kolica mamas&papas al istotako i dosta koštaju pa me zanima dal ih itko ima kakva su?ipak nebih voljela dati mnogo novca ako ne vrijede ili možda vrijede.Zanimaju me vaša iskustva.po forumima nisam baš vidila da ih spominju (valjda novi brend kod nas iliuser posted image )također su mi se svidila od maclarena modeli xt i xlr al kad sam uživo vidila xlr bio mi je bzvz preglomazan,xt još nisam imala prilike vidjeti uživo al boje mi se ne dopadaju.i tada sam vidila taj model od mamas&papas boje predivne i model mi je jako privlačan....što vi mislite?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mamas&papas dječja kolica
17.10.2012 15:27:21   
ucitelj
hy M&P su jako lijep akolica i prilicno su kvalitetna ali i skupa to je sad novo na trzistu zato su tako atraktivna nezz mclaren nisam bas pobornik malo su mi fiju uradjeni ja vise volim finu klasiku peg perego ili cam talijanska marka imma super stvari a akvalitetni su. prijateljica ima ta nova m&p i ona je prezadovoljan normalno cuva ih nece ih ostavit na kisi ili suncu tako da njeni kom su pozitivni. sve ovisi kakva ti je financijska struktura a ja mislim da su skoro svaka kolica dobra ako se pravilno skladiste

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mamas&papas dječja kolica
17.10.2012 19:43:48   
elven
Kod nas su novitet u UK su popularna jer su kvalitetna i izdržljiva. Moja sestrična ima njihova i kišobran i velika i prezadovoljna je...nedavno su bili u hrv. i ta mala kolica su išla svugdje i fakat su bila mala i praktična, a izgled preedobar. Eto ona je zadovoljna, a meni se dizajn svidjeo.

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: mamas&papas dječja kolica
18.10.2012 21:27:43   
emmina
Pozdrav,
Meni se takođe sviđaju kolica mamas&papas- tacnije Sola http://www.mamasandpapas.com/product-sola-pushchair-2-in-1-plum/103526200/type-i/
Već sam kupila njihovu autosjedalicu http://www.mamasandpapas.com/product-cybex-atoncar-seat-plum-pudding/118822902/type-i/ koja se moze namontirati na okvir kolica Sola, a nakon poroda planiram kupiti i sama kolica.
Koliko sam mogla saznati o ovom brendu jeste da su kvalitetna (PegPerego ih pravi za UK trziste po malo visim standardima nego u Italiji). Niti ja nisam mogla dobiti info o ovim kolicima iz prve ruke odnosno nekog ko ih je koristio jer su i kod nas u BiH novi brend i nisu bas jeftina, nema ih cak ni polovnih za kupiti. Ne znam koliko se kod vas krecu cijene ali kod nas u Kidi oz-u kolica i sjedalica sa nekim dodacima (foot muff i adapteri) kostaju cca 430 EUR...
Eto toliko od mene,
Pozzzz

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: mamas&papas dječja kolica
19.10.2012 15:59:10   
ucitelj

IZVORNA PORUKA: emmina

Pozdrav,
Meni se takođe sviđaju kolica mamas&papas- tacnije Sola http://www.mamasandpapas.com/product-sola-pushchair-2-in-1-plum/103526200/type-i/
Već sam kupila njihovu autosjedalicu http://www.mamasandpapas.com/product-cybex-atoncar-seat-plum-pudding/118822902/type-i/ koja se moze namontirati na okvir kolica Sola, a nakon poroda planiram kupiti i sama kolica.
Koliko sam mogla saznati o ovom brendu jeste da su kvalitetna (PegPerego ih pravi za UK trziste po malo visim standardima nego u Italiji). Niti ja nisam mogla dobiti info o ovim kolicima iz prve ruke odnosno nekog ko ih je koristio jer su i kod nas u BiH novi brend i nisu bas jeftina, nema ih cak ni polovnih za kupiti. Ne znam koliko se kod vas krecu cijene ali kod nas u Kidi oz-u kolica i sjedalica sa nekim dodacima (foot muff i adapteri) kostaju cca 430 EUR...
Eto toliko od mene,
Pozzzz

draga emina nisu bas tako skupa pogledaj ponudu u bimacu u bih

_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu emmina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: mamas&papas dječja kolica
22.10.2012 18:26:16   
emmina
Slazem se s tobom, ova koja sam ja izabrala nisu uopste skupa u odnosu na neke druge brendove koji su mi se svidjeli...
A BIMACO i jeste jedini distributer ovog brenda za BiH tako da sam kod njih i gledala cijene i kupila autosjedalicu...
IZVORNA PORUKA: ucitelj


IZVORNA PORUKA: emmina

Pozdrav,
Meni se takođe sviđaju kolica mamas&papas- tacnije Sola http://www.mamasandpapas.com/product-sola-pushchair-2-in-1-plum/103526200/type-i/
Već sam kupila njihovu autosjedalicu http://www.mamasandpapas.com/product-cybex-atoncar-seat-plum-pudding/118822902/type-i/ koja se moze namontirati na okvir kolica Sola, a nakon poroda planiram kupiti i sama kolica.
Koliko sam mogla saznati o ovom brendu jeste da su kvalitetna (PegPerego ih pravi za UK trziste po malo visim standardima nego u Italiji). Niti ja nisam mogla dobiti info o ovim kolicima iz prve ruke odnosno nekog ko ih je koristio jer su i kod nas u BiH novi brend i nisu bas jeftina, nema ih cak ni polovnih za kupiti. Ne znam koliko se kod vas krecu cijene ali kod nas u Kidi oz-u kolica i sjedalica sa nekim dodacima (foot muff i adapteri) kostaju cca 430 EUR...
Eto toliko od mene,
Pozzzz

draga emina nisu bas tako skupa pogledaj ponudu u bimacu u bih


(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: mamas&papas dječja kolica
14.11.2012 8:30:11   
kiar
imam ih ,prezadvovoljna sam! najbolja i meni najljepša kolica na svijetu ,vrijede svaku lipu !

(Odgovor članu emmina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: mamas&papas dječja kolica
14.11.2012 11:11:16   
Hladna
A koja je cijena tih kolica kod nas u Hrvatskoj i gdje ih ima za kupit ?
Sto sve ide uz kolica ???

(Odgovor članu kiar)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: mamas&papas dječja kolica
9.12.2013 15:07:12   
Cvijetic_27
I mene zanimaju kolica Mamas&papas Sola. Gdje ih ima kupiti u Hr i koliko koštaju? I da li neko ima iskustva s njima da nam pobliže napiše koliko je zadovoljan ili nije? Help us plsss! :)

(Odgovor članu Hladna)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

kućni ljubimci
keksić

kojeg kućnog ljubimca bi odabrali da odrasta uz vaše dijete?

pas (67%)

mačka (7%)

riba (15%)

ptica (3%)

kornjača (6%)

kunić (3%)


Broj svih glasova: 150

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!