|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Autosjedalica?
5.10.2009 13:00:53   
jjelena
dakle trenutno sam u fazi kupnje autosjedalice za P. ne odmah ali narednih mjeseci jer on jos stane u jaje a i ne hoda samo uz namjsetaj ali mislim da ce uskoro prohodati!! mene muci dali od 9-18 ili 9-36 koje su prednosti i mane bilo koje od tih!! gledala sam kiddy romer recaro.. ma sve ali neznam za koju da se odlucim! ma dajte mi sve savjete iskustva prednosti mane jer cu si dobro to sve trebat preispitat i isprobat ipak mi je autosjedalica jako bitna!! i naravno voljela bi da se moze spustiti u lezeci u voznji ali nije uvijet!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Autosjedalica?
5.10.2009 13:24:28   
mlada mama
Ja ti imam chiccovu od 9-18 i ferrarijevu od onu veliku
sa chiccovom sam pre pre zadovoljna stvarno je odlicna laka za koristenje, za podesavanje remena,ako djete zaspe u voznji mozes ga staviti u polu lezci polozaj stolica je odlicna,a nedavno je bilo i na auto motiv ili tako neka emisija da je ona br1 u hrvatskoj,da je najsigurnija....
Ferrari je ok, samo sto nju ne mozes izvuci u polulezeci polozaj,ima polozaj za glavu dupli koji se s vremenom skida kada je djete vece,onda se skida onaj dio za ledja i ostaje samo sjedalo
Tako da ako ti zna zaspati jos tokom voznje definitivno chicco
moj ima 20 kg,a jos uvijek ga vozim u njoj jer je ona u mom autu,a u muzevom je ferrari,jos mu je dobra da,ali cini mi se da nece jos dugouser posted image user posted image

(Odgovor članu jjelena)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Autosjedalica?
5.10.2009 13:27:42   
mlada mama
http://www.beba-centar.hr/wp-content/uploads/2008/03/key-1-race.jpg

ovakva je nasa samo plava
http://www.media-commerce.com.hr/admin/upload/pic/primo.jpg

a ovakva je ta druga

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Autosjedalica?
5.10.2009 14:39:30   
Marta j
Ima vec tema negdje gdje smo pisali o tom i ja sam kupila tu od ferrarija i sada samo da nam bude trebala.
Mate je jos u jajetu al nece moci jos dugo jos koji centimetar i glava mu prelazi.


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Autosjedalica?
5.10.2009 15:58:37   
mišica 666
recaro od 9- 36 moj mm je frik i prije svake takve kupnje je na netu 20 dana da usporedi kvalitetu cjenu i šta ti ja znam šta sve ne i kaže recaro je najbolji.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
5.10.2009 16:03:11   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu mišica 666)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Autosjedalica?
5.10.2009 16:06:57   
MaTana
Meni isto Recaro izgleda odlican, jos je nismo kupili, ali planiram, isto onu od 9-36.
Imam povjerenja u ime znam da rade sjedala za formulu 1, a i sjedala u autobusima marke setra za vozača i suvozače su Recaro i super su udobni (radila sam kao turisticki pratitelj i kad provodis 10-ak sati dnevno u busu, pocinjes primjecivati takve stvariuser posted image user posted image user posted image )


_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Autosjedalica?
5.10.2009 17:31:50   
paolina
Ja sam dobila uz kolica,, veoma dobra,.. mozes namjestit da beba lezi ili  između lezeceg i sjedeceg.. rucka se moze isto najmestit.. autosjedalica je jako udobna i nije osjetljiva.. i ima "suncobran"

_____________________________

Cekam te andjele.. znam da se pakiras.. ponesi gace i pamet sve ostalo majka ovdi ima!!

OBAVEZNO OTVORITE OVU STRANICU KOJU JE NAPRAVILA JEDNA PONOSNA MAJKA

http://www.paulinaa112.blogspot.com

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Autosjedalica?
6.10.2009 12:35:25   
jjelena
hvala vam iako se jos uvijek nemogu odluciti!

(Odgovor članu paolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Autosjedalica?
17.10.2009 11:29:41   
lea83
moja preporuka Recaro... nasa je ova http://www.recaro.eburza.hr/index.php?menu=5&action=1 i jako smo zadovoljni. ipak je to recaro user posted image

(Odgovor članu jjelena)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Autosjedalica?
6.11.2010 17:45:58   
lilia
Moj muž i ja smo u raspravi oko autosjedalice, on tvrdi da su Recaro najbolje (iako moram priznati da nikad nisam čula za tu marku), pronašla sam ovu temu i vidim da ima njegovih istomišljenika.

Kako je prošla godina dana od tada, zanima me dali još mislite da je ta autostolica dobra ili ste joj našle manu?

Uglavnom ih hvale i po novinama i reklamama.
Zanima nas konkretno Recaro young sport (9-36 kg).



_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu lea83)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Autosjedalica?
6.11.2010 18:13:55   
Anoniman
Mi smo isto uzeli Recaro. Naručili smo preko neta (preko onog linka gore), kuma nam ju je dovezla iz Zg pa nismo platili dosavu. Moram priznati da mi materijal izgleda puno bolje nego na onima u TL-u. A i prošli smo čak 300 kn jeftinije.user posted image
Osim toga mm je na par mjesta pročitao da su te autosjedalice dobile najbolje ocjene na testiranjima.

(Odgovor članu lilia)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Autosjedalica?
6.11.2010 22:03:40   
tita
mi imamo concord autosjedalicu od 0-18,odlična i super materjal i opet čemo kupit tu marku!!!!Inače su dosta skupe!!!!


_____________________________

Ne idi ispred mene,mogu te ne slijediti,Ne idi iza mene,mogu te ne voditi,Jednostavno-idi pored mene i budi moj prijatelj....

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Autosjedalica?
8.11.2010 8:20:15   
mišica 666
mm je frik koji obožava aute i sve vezano uz njih. sigurnost mu je jako bitna i kad trebamo kupiti as on dane provodi u istraživanju i jednostavno je oduševljen tom as jer je najsigurnija. mi je nažalost nismo uspjeli kupiti ali vidjela sam je i savršena je i mislim da je definitivno najbolji izbor i najsigurniji. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu tita)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Autosjedalica?
8.11.2010 8:37:21   
Točkica28
meni ono jaje uzasno debilno za male bebe, maltenme mora sedetiuser posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Autosjedalica?
8.11.2010 8:39:16   
Nika 24052006
Da ne otvaram novu temu,što mislite,jel bi trebala za Ines kupiti novu as(ovu veliku,9-18,ili onu drugu),ili mogu koristiti Nikinu?

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Autosjedalica?
8.11.2010 9:17:59   
pepeljuga
Ako ti je u dobrom stanju ne vidim razlog da je ne koristis,i meni je R nasljedio od Tuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Autosjedalica?
8.11.2010 9:23:00   
BUMBI
Slažem se s Pepe,zašto ne?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Autosjedalica?
8.11.2010 9:26:37   
ELISABETH
Slažem se s Pepi, moja curka je treća po redu u ovoj as jer je u odličnom stanju (bratovih dvoje ju je koristilo prije)

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Autosjedalica?
8.11.2010 9:33:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lilia

Moj muž i ja smo u raspravi oko autosjedalice, on tvrdi da su Recaro najbolje (iako moram priznati da nikad nisam čula za tu marku), pronašla sam ovu temu i vidim da ima njegovih istomišljenika.

Kako je prošla godina dana od tada, zanima me dali još mislite da je ta autostolica dobra ili ste joj našle manu?

Uglavnom ih hvale i po novinama i reklamama.
Zanima nas konkretno Recaro young sport (9-36 kg).




Mi ti imamo upravo tu young sport i prezadovoljni smo. To nam je bila odlična investicija. Mi dosta putujemo i važna mi je udobnost (uz sigurnost, naravno), a recaro ima zaista udobne sjedalice.

(Odgovor članu lilia)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Autosjedalica?
8.11.2010 10:11:44   
Nika 24052006
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Ako ti je u dobrom stanju ne vidim razlog da je ne koristis,i meni je R nasljedio od Tuser posted image


Pa je,stvarno je u odličnom stanju,zato sam i pitala,nekako mi se ne da dati pare za novu,a ova je skroz ok.Hvala,cure!

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Autosjedalica?
11.7.2011 22:29:07   
scanic
Cure, imali netko iskustva s Inglesina Huggy autosjedalicama, ne nalazim nikakve komentare na Net-u?

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Autosjedalica?
15.9.2011 10:47:52   
turići
pomoć vidim da već postoji tema pa da ne otvaram novu u dvojbi smo između stolica romer king plus 9-18 kg,romer evolva 9-36 i bebe comfort iso 0-18 kg meni se najviše dopala romer evolva jer nije prevelika kao druge od 9-36 a cijene su slične od sviju,molim iskustva!

(Odgovor članu scanic)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Autosjedalica?
15.9.2011 13:44:35   
Ira_
Mi imamo Brevi autosjedalicu koju je Ema koristila, a Iva nasljedila. AS je odlična, za svaku preporuku. Od 0-18 kg.
user posted image

(Odgovor članu turići)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Autosjedalica?
15.9.2011 13:45:49   
lilia
Ne mogu pomoći jer ih nemam ali mislim da je romer dobar, mi smo imali njihovo jaje od 0+ i bilo je odlično.
Našem smo kupili recaro young sport 9-36.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu turići)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!