|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, rođe...
2.11.2014 10:42:45   
Sunshine28
U zadnjih par godina gotovo svi ljudi koje znamo, ukljucujuci i nas, dobili su bebice....mislim da ih onih "najblizih" koje darivamo za rodjendne, blagdane i kojima smo isli u babinje ima desetak....tak da malo-malo pa kupi poklon za ovo, pa za ono....
prosinac nam je najgori, imamo 3 rodjendana, naravno sam Bozic i jos nas ceka 1-2 babinja....luda sam skroz, ne znam vise sta bi kupila...djeca su u rasponu od novorodjencadi do cca. 5-6 godina....
pa eto, predlazem da ovdje razmijenimo ideje za poklone koji su se, ovisno o dobi/sezoni kada su djetetu kupljeni pokazali kao pun pogodak....iz vlastitog iskustva (ono sto su dobila vasa djeca) do onoga sto se vi darivali, a dobili ste povratnu informaciju da ste "pogodili".....od malih, jeftinih stvarcica, do nekih "kapitalnih"....

evo ja cu poceti sa svojim iskustvima:

babinje (rana jesen)
- iskreno, bila sam najsretnija kada su ljudi donoseli pelene i drugi potrosni materijal (varalice, bocice, formulu, vlazne maramice, kremice...) to je znacilo da ne moram u kupovinu! user posted image sada mi je to gotovo praksa, kada se ide u babinje obavezno uzmem kosaru, odem u dm, muller...i lijepo napunim kosaricu sa djecjom kozmetikom, uz to uzmem veliki paket pelena i nema ijedne mame koja nije bila iskreno odsevljena sa ovim poklonom! naravno, prvo nazaove mamu pa onako kroz razgovor priupitam koje pelene, kozmetiku, dudice koriste...ako se koriste platnene pelene to je jos bolji poklon, ovisno o financijama uzete ih 2-4-6 komada, odusevljenje zagarantirano!
- mi smo dobili aspirator (onaj za usisavac)+Sterimar otopinu, malo mi je bilo cudno, ali obzirom da mi je cura iz bolnice dosla prehladena odmah sam skuzila kako mi nisu mogli donjeti bolji dar! naravno, to je donjela jedna iskusna mamica
- poznanica koja ima ljekranu kaze kako ona u babinje uvijek nosi elektricni inhalator ili digitalni toplomjer za uho...isto, kaze ljudi se malo iznenade, ali uredno kod prve prehlade (i svake druge) zovu i zahvaljuju
- baby monitor za kamerom - malo skuplji poklon, ali neprocjenjiv, to je zaista ona jedna stvar koja mi je nenormlano olaksala zivot, a i dobila sam povratu info. od prijateljice da je kod nje isti slucaj, zahvaljivala mi je do neba...

3mj. Bozic
- bozicna odjelca iz Carteresa!!! jeeee!
- plisana sova za na ruku
- plisani medo sa onom kuglom na trbuhu koji svira uspavanku
- plisani sob koji svira neku bozicnu pjesmu

cca. 6 mj. (proljece, poklon za uskrs)
- Fisher Price igracke za vodu/kadicu od 4 komada, jedna od najboljih darova općenito koje sam dobila za Em...taman u toj dobi pocela sjediti u kadici koju smo onda prebacili u veliku kadicu, ubacili igracke i opce veselje, i danas ih obozava (ima 2 god.)
- prijateljica mi je donjela punu kutiju hippovih kasica razno raznih! mrak poklon!

cca. 10 mjeseci (ljeto, poklon bez razloga)
- sesiric sa onom UV zastitom

1. rođendan (rana jesen)
- guralica/bicikl Smart Trick
- vreca za spavanje u velicini od 12-24mj., nisam imala pojma da postaje, a bas nam je trebala
- kit didakticka igracka za umetanje onih oblika kroz otvore, znate ono, svaki lik ima svoj otvor...evo danas nam je to jedna od najdrazih igracaka
- clementoni mekane kocke za slaganje - ista prica i danas ih obozava, moze ih gristi i slagati, nema vece veselja user posted image

cca. 15. mj. (Bozic)
- mala plasticna kuhinja, nista fancy ali pun pogodak
- konjic na ljuljanje
- onaj plasticni autic na guranje
- knjigice, knjigice i knjigice....
- Fisher Price magnetna ploca za crtanje, sto posto neunistivo!
- mala fotelja/tabure

cca. 18. mj. (oko Uskrsa)
- tutica (ona u obliku wc-a), taman smo dosli u fazu kada smo poceli pricati o tutici, fuj pelene, vidi gacice i tako...tu bi ja jos ubacila slikovnicu sa tutica tematikom i mozda koje gacice user posted image
- komplet ukosnica, gumica za kosu, cesljica....
- craloyla komplet flomastera i/ili masnih bojica+veliki blok za crtanje...ove bojice sz perive sa svega obicnom toplom vodom na cemu su mame jako zahvalne user posted image

2 godine rockas (jesen)
- lego duplo user posted image
- mali sator na rasklapanje
- komplet princeza - plasticna kruna, prsten i carobni stapic, dakle moja cura kada je to vidjela nije odusevljenju niej bilo kraja
- mali ruksak za vrtic
- gumene cizmice
- komplet mali stol+dvije stolice
- svaki oblik slagalice

_____________________________

I + G = E & L

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
2.11.2014 13:47:30   
daxy
Super tema. user posted image
Dobila sam i par ideja. user posted image

Još nemam svoju user posted image ,al poklanjala sam,pa evo nekih poklona:

Za babinje obvezno paket pelena,vlažne maramice i sl,obvezno uz to nešto za mamu (bombonjera,kupka,...) i uvijek neki poklon za uspomenu. Najbolji i originalan poklon (za divno čudo do sada sam na babinama bila jedina s tim poklonom) je paket za izradu otisaka stopala i/ili ruke.
Roditelji budu oduševljeni. user posted image

Za 1. rođendan svog kumčeta sam kupila tortu,plišanca i haljinicu. (bila mi je neka financijska kriza tada,nisam mogla više od toga user posted image )
Za 2. rođendan bicikl i haljinicu. Htjela sam kupit konjića za ljuljanje,al su me preduhitrili. Sreća pa sam saznala na vrijeme.
Za 3. robicu (na inzistiranje njene mame). Otišli smo u šoping i nakupovali majica i gegica,trikvartica... Imala je šta nosit cijelo ljeto.
Za 4. rođendan još ne znam što ću.

U međuvremenu (kad dođem na kavu,ručak) gotovo uvijek donesem neku sitnicu za nju.
Igračke ni ne brojim. Ponekad kupim koji komad robice ili plišanu igračkicu (na sniženju). U zadnje vrijeme nekakav nakit,probušili su joj uši nedavno. user posted image

Za drugu djecu ne kupujem i ne biram poklone tako pažljivo.
Roditelji uglavnom preferiraju cipelice ili neku igračku. Tako i kupujem ciljano,al uvijek pitam prije rođendana što im treba ili što žele.
Ako nema posebnih želja,onda uvijek kupim igračku.


_____________________________

One step closer.

4xAIH = 0
9/16 IVF imamo user posted image user posted image
Čekamo naša 2 čuda.

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
5.11.2014 9:09:30   
keyt
Zbilja super tema, a ja bezidejna user posted image user posted image
Uglavnom, oko mene trenutačno nema puno beba, a ni djece tako da rijetko kupujem. Ali, npr. malenoj od šogorice na babinje sam odnijela album za slike. Samo iz razloga što 90 posto bejbi opreme ima od moje El te me je strogo zamolila da ništa ne kupujem, a usput znam da joj doista ništa ne nedostaje. Tako sam joj ipak donijela barem foto album jer znam da obožava izrađivati fotografije, a nije koštao puno. Eto, bio je to kompromis.
A ovo za pelene i kozmetiku je odlično, to sam ranijih godina u nekoliko navrata činila. Naime, uvijek pitam, pa mi je tako moja frendica koja je uz sina koji je još bio u pelenama dobila i blizance, pa mi je kao iz topa ispalila: "Kupi mi pelena, bankrotirat ću" user posted image
Od tad sam to često činila, a mame novorođenčadi znaju biti i oduševljene kada im se kupi lijepa i praktična robica za kasnije, od 9 mjeseci pa sve do 2 godine, naravno, pazeći da veličina odgovara godišnjem dobu. Meni je super i dan danas kad izvučem nešto za obući, a što je El dobila kao novorođenče.

(Odgovor članu daxy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
5.11.2014 11:34:33   
Sunshine28
ja sam zaboravila istaknuti jedan predivan univerzalan poklon za svaku priliku za dijete od trenutka kada prohoda pa, pretpostavljam do škole - kvalitetne papuče! npr. Bambijeve ili Ciciban
iako se kupovina papuca u pocetku ne dozivljava ozbiljno, ubrzo svih shvate da je to zapravo obuća koju djece najvise nose i da se na tome ne treba štedjeti, pogotovo ne u prvi godinama....

to svim roditeljima uvijek treba, a koliko cujem, posebno onima čija djeca idu u vrtic jer prakticiraju da imaju jedne papuce za po kuci i jedne za vrtic...uglavnom nisu bas jefitine, oko 150 kuna, pa kada ih se jos mora kupiti dvoje....i to svakih par mjeseci jer nogica brzo raste, uh!
kada je moja Em za rodjendan dobila jedne stvarno smo obje bile presretne, ja zbog jednog troska manje, a ona zbog sovica na papucama - obozava ih user posted image

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 5.11.2014 11:38:51 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu keyt)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
9.11.2014 10:01:26   
Sunshine28
ajmo cure, cekam prijedlogeuser posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
12.11.2014 14:17:39   
bella 1
Ja došla šlicnuti prijedloge jer se Božić bliži user posted image .

Evo da ja napišem našu listu korisnih stvari:
Smart trike, dobio od kumova za 1 roćkas i još se vozi u njemu obožava ga.Šipka za guranje se može skinuti kasnije sam vozi.
Pidžamice- nikad dosta ako je dijete vrtićarac.
Baloni od pjene, jefitno , a obožava se ljeti vani s tim igrati, za 2. roćas dobio onu ogromnu posudu pa mahanjem se rade baloni od pjene.
Kutija za igračke, dobio za 1 roćkas, odlična stvar kožna sa poklopcem tako da je ujedno i tabure.
Kocke svih vrsta.
Guralice kod prohodavanja.
Potrošni materijali: pelene, kozmetika, vlažne maramice, uvijek dobro dođu.

Ne mogu se sjetiti ničega više, ali pratim temu user posted image


_____________________________

04.08.2012. stigao nam Lo naš

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
12.11.2014 22:02:24   
cuba
Od poklona koji ostaju nekako vječno za uspomenu bi izdvojila:
1. Radosnica
2. Moje krštenje (nešto slično kao radosnica samo se bazira isključivo na krštenje)
3. Foto album
4. Okvir za slike sa imenom djeteta/mjerama rođenja (cura sa rr ima na fb stranicu i ručno izrađuje te okvire). Svima kojima sam taj okvir poklonina za babinje/rođendane su bili apsolutno oduševljeni.
5. Okvir sa imenom djeteta i značenjem imena (bude na štandovima za neke svetkovine, eto u Splitu npr za blagdan sv.Duje) ne znam u drugim gradovima ili ako postoji baš dućan sa takvim okvirima.

Od igračaka bi izdvojila par s kojima se moji najviše igraju i koji su se definitivno isplatili:
1. Didaktički šator Tommy (kupili R u Turbo limača za 1.rođendan) doduše dućan se zatvorio ali ne znam jel ga ima još gdje za kupiti
2. Autić guralica - evo i moj skoro pa 5-godišnjak se na njemu vozi po kući još uvijek iako ga je davnih dana prerastao
3. Za dječake - staza/garaža za autiće te bilo koji manji autići, Hot wheels staze i sl. Apsolutni hit bar kod mog prvorođenog zadnje tri godine
4. Za malo starije (tipa 4-5god) ručni sat, kaciga za biciklu/romobil, igrica za Play station, društvena igra - zadnja kojom je oduševljen - čovječe ne ljuti se- ali onaj stari sa balotom u sredini što lupa, Bingo, Connect 4.

Što se tiče robice tu se ne može pogriješiti, toga uvijek treba, samo nek se pazi na godišnje doba i dob djeteta.
Kozmetika također, uvijek volim pitati jel dijete koristi posebnu kozmetiku zbog npr dermatitisa pa je to onda A-derma, Mustela i sl.
U zadnje vrijeme znam kupiti i poklon bon pa neka roditelji sami nešto odaberu ako mi na moj upit što da kupim odgovore bilo štauser posted image

E da, super stvar koja nije toliko poklon za djecu više za roditelje je navlaka za AS, imam za obje u autu i to mi je spas jer ih skinem u minuti, operem i isto brzo navučem a sjedalice su mi ful očuvane tj tkanina...

-Inhalator
-Toplomjer za uho/čelo kao malo skuplji pokloni a nažalost zatrebati će kad-tad...


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
13.11.2014 10:35:42   
sminkret
RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, rođendane, Bozić...?
Evo i da se ja pridružim i možda pokupim koju ideju. Mada mislim da su mi klinci zatrpani igračkama, a oni bi još, pa se nakraju igraju/svađaju čija će biti potrošena rola wc papirauser posted image a mi imamo i taj "problem" što nam se u kratkom periodu nagomila hrpa stvari (sv.Nikola, Božić, O rođendan u sječnju, P ročkas u veljači).
Dakle ovako, najisplativije igračke su se pokazali legači. Uvijek zanimljivi, dobi se koji set__, samo se pridoda toj masi, i dalje se igraju. Za mlađe, tipa jednogodišnjake, uvijek volim preporučiti megablocks. Stvarno su im zgodne za početak, onako velike kocke za rućice koje tek počinju učiti. Nedavno smo dobili preko neke nagradne igre megabloks stolić sa kockicama i mogu reći da se i mali, i velika vole s njim igrati.
Ima još jedna igračka za koju sam primjetila da vole svi, koliko god bili stari, kad nam dođu klici na igru, uvijek s time završe - Playskool zračni izbacivač loptica. Bio nekad u Turbo limaču, imamo ga 5 godina, radi bez greške. Neki dan bio prijatelj moje O na igri, znači dva petogodišnjaka i opet se igrali s time nekih pola sata. Ne znam zašto, ali obožavaju ga svi.
Za 2+ preporučam još playdoh. E da, i plastično voće i povrće, ono sve za kuhanje, vole i dečki i cure, a i treba im i za igru trgovineuser posted image I kolica za lutke ili kosilica.
Hvala Cuba na savjetu za garaže i piste, baš sam i išla u tom smjeru za mojeg P, mislim da je to super igračka.

< Poruku je uredio sminkret -- 13.11.2014 10:36:32 >


_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
17.11.2014 12:16:42   
Sunshine28
sada sam odahula, vec sam za dva djecaka za moj prosinacki pohod kupila te piste sa auticima! user posted image user posted image user posted image

zračni izbacivac loptica user posted image ajd stavi neki link, pliz...zvuci cool user posted image

cuba gdje nabaviti Moje krstenje? ja i dalje imam fotke sa Em krstenja sa strane, nisam ih na vrijeme razvila i zabravila ostaviti mjesta u albumu, pa sada ne zna sta bi s njima, ovo mi zvuci super!!!

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
17.11.2014 12:41:26   
perlica55
Joj, jedva OBOŽAVAM darivati bebice mojih frendova i
jedinog nećaka user posted image .. Često pretjeram, al kad
uđem u šoping centar, ja se raspametim user posted image
Svim bebama sam za rođenje uzela poklon bon,
nekad DM, Muller, Idexe, Zara, H&M i sl.
Za krstitke sam kupila veliki album za slike,
s kožnim koricama, kao naš s vjenčanja, al dječji, naravno...
Za prve ročkase su curice dobile okvir za
slike swarovski, jako je lijep, a nije preskup ili figuricu..
A dečki, dječje kožne narukvice.. za uspomenu na pericu user posted image
Kasnije nekakva robica, tenisice, cipelice i slično..
Za Božić dobiju slatkiše+kapa (s produženim ušima user posted image )i rukavice,
piđame, i tako..
Sada su klinci malo porasli i budem krenula u potragu za
bajkama..
Ja svoju imam 25 god.. Predivna je, ima 365 bajki, koje su
savršeno naslikane..
Nadam se da ću im nešto slično pronaći user posted image



_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
27.11.2014 8:34:48   
sminkret
Evo, zaboravila prije stavit link
http://www.amazon.com/Hasbro-Playskool-Busy-Ball-Popper/dp/B00007G39I


_____________________________

Velika seka 12.1.2009.
Braco 25.2.2013.

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
27.11.2014 11:29:37   
Sunshine28
sminkret ovo je mrak! moram to uzeti za moju Em! a mozda usrecim jos nekog od klinaca user posted image

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
27.11.2014 22:09:21   
Ela28
Moji blizanci su za krštenje dobili hranilice,biblije,nešto zlata,novac....

Za 1.rođenadan guralice,tricikle,prve igračke od Fisher Pricea,robe...

Za 2.rođendan opet neka vozila ,robe ,kockice...

Nismo još dobili a ni kupili ništa od playdoha moramo user posted image

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
27.11.2014 22:10:05   
Ela28
IZVORNA PORUKA: sminkret

Evo, zaboravila prije stavit link
http://www.amazon.com/Hasbro-Playskool-Busy-Ball-Popper/dp/B00007G39I



Ovo je super ali sad smo već veliki za to user posted image

Ali opet oni i tako najviše vole autiće user posted image

< Poruku je uredio Ela28 -- 27.11.2014 22:11:27 >

(Odgovor članu sminkret)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
28.11.2014 9:52:02   
monstrum
kako dobra tema...
evo ja jučer taman kupila malenom od prijateljice Lino medvjedića za rođendan (to mu se sviđa) i naravno pohod na dm i dječju kozmetiku-dj.paste za zube, kupke, losioni..svaka prijateljica mi je bila zahvalna na takvim poklonima.
Znam da su dječji rođendani dječji i uvijek kupim igračku, biciklić, autić, lutkicu (naravno ovisno o tome kome kupujem), odnosno nešto čemu će se mali slavljenik/slavljenica veseliti, i nešto što će koristiti, tj.što će malo roditeljima u svakodnevnom životu smanjiti troškove-ponekad je to kozmetika, ponekad paket s hranoom, kašicama, sokićima za djecu, a ponekad odjeća..
kako sam koji put raspoložena user posted image  ..i jako mi je drago kad mi prijatelji/kumovi/rođaci kažu što djetetu treba i što želi pa kad ne fulam s poklonom user posted image

(Odgovor članu Ela28)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
28.11.2014 14:12:21   
cuba
Sunny, nikako ti odgovoriti, tu knjigu Moje krštenje sam uzela u sakralnom dućanu, ne znam jel su vama odmah do neke Crkve ili zasebno. Pa ima kupiti svijeća, svega za krštenje, krunica, Biblija i svega vezanog za Crkvu. Oko 60kn je došla.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
28.11.2014 15:41:34   
sorina
Uvijek za tako neke događaje tipa krštenja,babinja,rođendana pitam roditelje što djeci treba,a ako to ne nađem, djetetu uzmem neku sitnicu i uz to kuverticu- i svi zadovoljni.user posted image



_____________________________

Moja dobrica - 07.08.2010
Mamin smješko -02.05.2013

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
28.11.2014 17:28:41   
monstrum

IZVORNA PORUKA: Sunshine28
cuba gdje nabaviti Moje krstenje? ja i dalje imam fotke sa Em krstenja sa strane, nisam ih na vrijeme razvila i zabravila ostaviti mjesta u albumu, pa sada ne zna sta bi s njima, ovo mi zvuci super!!!


Ja sam knjige tipa moje krštenje vidjela u bolje opskrbljenim knjižarama, pa probaj pogledati tamo user posted image

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
4.12.2014 0:32:35   
FIGICA FIFINANKICA
za babinje poklon bon ili kozmetiku,pelene,robicu ali veće brojeve

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
4.12.2014 2:55:53   
kisica
za babinje poklon bon ili novac user posted image

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
4.12.2014 7:14:58   
monstrum
IZVORNA PORUKA: kisica

za babinje poklon bon ili novac user posted image


Ja za babinje uvijek kupim nešto za mamu i tatu (uglavno jestivo ili pitko), nešto za bebu i obavezno dam nešto novca (koliko sam u mogućnosti u tom trenu)

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
14.3.2015 11:57:52   
Sunshine28
evo stize uskrs, a i nasa nova sezona rodjendana...uglavnom meni su pokoloni problem jer ja imam curicu, a vecinom kupujemo za decke, i to starije od moje cure pa sam bezidjena

sto je sada fora za djecaka od 4 godine i od 3 godine? samo da nisu autici i puzzle, to smo ispucaliuser posted image

i jos jedno pitanjice, sutra idemo na rodjendan curice od 3 godine, bas su se preselili u novi stan jer im stize jos jedna bebica i ona je dobila svoju sobu i "pravi" djecji krevet, a voli minnie mouse.... uzela sam za poklon lijepu kvalitetnu minnie mouse posteljinu...e, a sada si razmisljam kako je to mozda bezveze jer mala to, unatoc minnie mouse, nece bas dozivjeti kao neki dar kojem ce se razveseliti i da sam u biti kupila poklon vise za roditelje user posted image
da uzmem jos neku sitnicu?

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
14.3.2015 12:27:56   
perlica55
Sunshine draga, djevojčici uz posteljinu možda nekakav
slatkiš ili puzzle na minnie user posted image
A dečkima ne možeš pogriješiti s Legićima user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Najbolji DAROVI - što kupiti za babinje, ...
14.3.2015 13:32:06   
BUMBI
I ja mislim da s legicima nikako nemozes pogrijesiti,oni su uvijek inuser posted image
A za tu curku mozda jos nesta tako na Minnie,iako mislim da ako ju bas voli ce se i to obradovati.
A ja vecinom deckima kupujem,osim od jedne prijateljice pa uvijek uzivam kad im biram robu

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!