|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Elevit
14.5.2011 22:56:15   
marina1502
Pozdrav svima!
Zanima me da li ste imale iskustva sa Elevit pronatalima.
Naime, one ne sadrže omega 3 i 6 masne kiseline a znam da ih ja osobno prehranom ne unosim dovoljno.
Svuda čitam o njihovoj važnosti u razvoju mozga i vida djeteta.
Problem je u tome što svaki put kad pitam ginićku za omegu ona govori kako farmaceuti pretjeruju i da je Elevit
(koji mi je ona na početku trudnoće i propisala) čisto dovoljan i spominje kako se djeca u Africi rađaju zdrava i bez toga.  
Zanima me vaše mišljenje o svemu tome. Razmišljala sam da uzmem omegu na svoju ruku ali se nekako ne usuđujem bez njenog dopuštenja user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Elevit
14.5.2011 23:49:43   
tyna
I meni je ginić preporučio Elevit, ali sam se ipak odlučila za Pregnital jer sadrže i omegu

(Odgovor članu marina1502)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Elevit
15.5.2011 1:34:51   
mm1209
Pila sam elevit mjesec dana na početku trudnoće, ali sam prestala jer su me napuhivale, nisu mi pasale, ali ostale simptome nisam imala, žao mi je što mi smetaju na crijeva jer svi kažu da su najbolje i mislim da ti je sasvim dovoljno ako ih piješ bez ikakvih drugih dodataka

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Elevit
16.5.2011 19:55:33   
Suzn
i meni je moja dr preporučila elevit. ja sam prije par god. odlućila njoj vjerovat, i ne preispitivat njene odluke user posted image
i pila... do vremena kad je trebalo željezo počet. i sve 5. user posted image user posted image

(Odgovor članu mm1209)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Elevit
16.5.2011 20:19:56   
Hubertica
Meni je ginic preporucio Elevit tablete, isto kaze da su najbolje i da sadrze sve potrebne vitamine, oligoelemente i minerale koje su potrebne bebi i trudnici... i sto manje kombiniranja sa drugim tabletama... Ja sam s njima super zadovoljna i nemam nikakvih nus pojava...


_____________________________

.1.8.2011. u 14.20h stigao nam mali Šimun - 3950g i 53cm
27.09.2014. u 16,55 stigla nam je princeza Gloria - 3720g i 53cm

..

(Odgovor članu Suzn)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Elevit
19.5.2011 12:45:22   
marina1502
hvala, puno mi je lakše kad čujem i vaša mišljenja, na ovim forumima sam puno toga naučila i puno se strahova riješila :)

(Odgovor članu Hubertica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Elevit
19.5.2011 14:04:41   
ZVRK
cure puno ginija preporuča elevit iz razloga što on sadrži najviše željeza od drugih preparata.
i ja ga pila 2mj pred kraj user posted image .inače sam pila pregnital koji sadrži 28 ili 30 fe a elevit 60 fe pa ako niste anemični koristite druge koji su u pola jefriniji od elevita-100kn za mjesec dana
pregnital 100kn za 2mjeseca

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu marina1502)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Elevit
19.5.2011 14:11:04   
Joanna
sažem se sa zvrk... elevit ima najviše željeza... ja sam ga pila jedno vrijeme al moram priznati da je malo skup i kratko traje prema ovim drugima... 

_____________________________

Mamine princeze
11.08.2009. Nina
26.01.2012. Laura

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Elevit
20.5.2011 20:19:55   
marina1502
onda je baš savršen za mene, ja uvijek na korak do anemije

(Odgovor članu Joanna)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Elevit
7.6.2011 11:13:40   
ana.d
meni je dr preporucila elevit ili pregnital. ipak sam se odlucila za elevit. zena u ljekarni mi je rekla da je elevit jedini koji je testiran bas na trudnicama i da bi mi svakako preporucila elevit. da, skuplji je od pregnitala ali mislim da na bebi ne treba stedjeti. ovako mirnije spavam user posted image meni fali zeljeza tak da mi je ovo sigurnija opcija... i nemam nuspojava user posted image u pocetku sam bila napuhnuta ali sad je sve ok user posted image

(Odgovor članu marina1502)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Elevit
10.3.2012 10:46:59   
NitMit
Meni je elevit odličan. Evo, pijem ga od 11. mjeseca i mogu reći da me drži super zdravom. Mužek je već prešel par virusića, a mene nije niti jednom primilo. Niti sam imala kakve nuspojave. Malo je skuplji od prenatala, ali za bebicu mi nije teško izdvojiti, sam da bude zdrava. Stvarno sam zadovoljna.

_____________________________

Vilmica stigla 29.04.2012. user posted image

(Odgovor članu ana.d)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Elevit
10.3.2012 12:59:02   
Bablica
ja isto na Elevitu, najprije sam uzela neke druge kao biljne pa me koža bila svrbila (pojma nemam od čega) pa sam promjenila i tablete između ostalog i prešla na Elelvit jer je stalno pilao po njemu. Traje mi i 1,5mj jer ga zaboravim popit i od njega mi koji put probava malo uspori, ali pijem i dalje

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

(Odgovor članu NitMit)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Elevit
15.3.2012 17:20:15   
evita11
Elevit je ok; s njim nema greške,ali.....ja sam ga kupila prije nego sam ostala trudna (ni bog dragi ne zna zašto) ali je to bila dobra investicija jer sam od prve tablete dobila žgaravicu! Kada sam pogledala u upute vidjela sam kako tamo piše da one sadrže laktozu...a ja intolerantna na laktozu.... mislim da je to sve na što morate pripaziti...pogldedajte (ako znate od prije da vam nešto smeta npr.gluten i sl) da li te tablete to sadrže i to obavezno recite ginekologu ili prodavčici u ljekarni....one znaju što će vam datiuser posted image

(Odgovor članu Bablica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Elevit
23.3.2012 11:24:49   
bella 1
pozdrav curke, ja ih koristim od početka također zadovoljna , ne bih bila nista uz njih jer mislim da su potpune...istina skuplje su ali nije žao za user posted image , nemam nus pojava....tako da samo naprijed user posted image

(Odgovor članu evita11)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Elevit
28.5.2012 13:35:39   
calpurnia
One preporučuju elevit pronatal samo iz jednog razloga, a to je da je elevit pronatal jedini u RH registriran kao lijek, dok su ostali prenatali i slično evidentirani "samo" kao dodatak prehrani. U prijevodu plećeno im je da reklamiraju elevit. Ja sam prva dva mjeseca u trudnoći pila elvit, ali sam onda kupila prenatal (neki američki, 120 tableta je u pakiranju za 250 kn) i moram reći da nema nikakvih promjena kod mene niti kod bebe odnosno sve je u najboljem redu. Ako se žena pazi i hrani ok, nema razloga za brigu. Pa evo mi smo danas sve tu, žive i zdrave, a naše mame nisu ništa pile. :D

(Odgovor članu bella 1)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Elevit
28.5.2012 15:15:29   
ema55
Ja sam onda jedna od rijetkih koja ništa nije  pila. Gin. mi nikada nije ništa preporučio pa tako nisam niti pila. jedino sam pile one za očuvanje trudnoće, ali to je drugo.

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

(Odgovor članu calpurnia)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Elevit
3.11.2013 21:05:13   
kisica
Pijem ga i ja, i iskreno pojma nemam da nema omege u njima user posted image

_____________________________

Adrijan - 16.06.2009.
Naš mali anđeo - 08.08.2011.
Gabrijela - 13.01.2014.

(Odgovor članu marina1502)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Elevit
22.12.2013 22:49:59   
vepikica
I ja ga pijem :) zadovoljna sam!

(Odgovor članu kisica)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Elevit
22.8.2014 11:57:06   
ikic
Drago mi je da je ova tema pokrenuta, znači nije samo reklama već stvarno je najbolji? Definitivno ću ga nabaviti.

(Odgovor članu vepikica)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!