|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prve cipelice
9.3.2012 9:52:51   
ana85
Kada bebi kupiti prve cipelice i na što treba obratiti pažnju? moja curica već lagano hoda uz držanje za ruke, pa me zanima dali da joj kupim cipelice ili je bolje da bude što duže bosa?

< Poruku je uredio Zvonki -- 9.3.2012 10:52:21 >


_____________________________

Ema- 5.7.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: prve cipelice
9.3.2012 10:33:58   
pincirotvajler
mi po doma bosi bili do godine i pol za van froddice
sad ima za van tenesice ili neke buce iz deicmana,,po doma obične šlapice


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ana85)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: prve cipelice
9.3.2012 12:31:42   
mariwa
Mene isto zanima kad kupiti prve cipelice. Maleni ima 8mj i počeo je lagano bit na nogama. Po kući smo bosi a po vani imamo svakakve šlapice, više za šminku nego za hodanje.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: prve cipelice
9.3.2012 12:47:33   
Indy
ja sam za to da prva obuca bude dobre kvalitete radi stopala, patriku sam kupila kad je bio 7mj bambi sandalice. to cu sad i domiju obuvati. nisam za to da hoda bos.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu mariwa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: prve cipelice
9.3.2012 17:39:45   
ucitelj
je li bolje kupit prvu obucu ili posudit posto su tako malene a taaaaaaaaaaaaako skupe i na sta obrtit paznju kod kupovineuser posted image
hvala


_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: prve cipelice
9.3.2012 17:57:48   
Indy
ja uvijek gledam da ima anatomski ulozak unutra i da mu nije bas na knap.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: prve cipelice
10.3.2012 0:54:24   
lilia
Mi smo mu kupili negdje s 10 mjeseci kad se počeo dizati na noge u cicibanu. Imate malih brojeva uvijek na sniženju, mi smo naše prve (broj 21) platili 150 kn bile su snižene 50 %, druge 369.00 kn jer to su za djecu koja hodaju pa nema sniženja pogotovo na početku zime. Baš su skupe. Sada ću mu kupiti neke tenisice do ljeta pa onda sandalice. Nikad ne posuđujem obuću od nekoga.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: prve cipelice
10.3.2012 6:57:45   
berny
Po doma nosi bambi cipelice. Čvrste su i zgodne za obuvanje ( na 2 čička). Njih smo dobili i bile su jako uščuvane. Za van nosi čizmice. I njih smo dobili.
Sad ćemo mu kupiti neke cipelice ili tenisice a za ljeto imamo sandalice (isto rabljene).

(Odgovor članu lilia)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: prve cipelice
11.3.2012 7:37:03   
berny
Evo, kupovina je pala. Kupili smo cangauro čvrste cipelice- tenisice u alpini za 180 kn s popustom i u cicibanu platnene sandalice za po doma isto za 180 kn.user posted image

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: prve cipelice
13.3.2012 14:35:06   
cocco
to s cipelicama je koma. jedni govore da bi trebale biti čvrste s anatomskim uloškom da pridržavaju nogicu, drugi da bi trebale biti bez toga da se stopalo samo nauči držati. uopće ne znam šta bi kupila jednog dana kad zatreba. i nikako rabljenu obuću koliko god očuvana bila, jer svako dijete gazi drugačije pa to može utjecati na stopalo i način hoda. šteta, jer te male cipelice su tako skupe.

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: prve cipelice
13.3.2012 14:35:55   
pincirotvajler

IZVORNA PORUKA: berny

Evo, kupovina je pala. Kupili smo cangauro čvrste cipelice- tenisice u alpini za 180 kn s popustom i u cicibanu platnene sandalice za po doma isto za 180 kn.user posted image


user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: prve cipelice
13.3.2012 14:38:16   
ucitelj
IZVORNA PORUKA: berny

Evo, kupovina je pala. Kupili smo cangauro čvrste cipelice- tenisice u alpini za 180 kn s popustom i u cicibanu platnene sandalice za po doma isto za 180 kn.user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

<3 Moj anđeo Mihael dosao na svijet 31.07.2011.

(Odgovor članu berny)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: prve cipelice
13.3.2012 14:42:35   
zara13
imaš tu preko neta kod frodoa na sniženj još cipelica mi kupili u siječnju frodojeve jer kad bi bila u hodalici bosa sam bi se sklizala lijepše mi korača u cipelicama nego bosa

(Odgovor članu ucitelj)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: prve cipelice
17.3.2012 19:14:49   
malica
Prve cipelice ciciban sandalice s zatvorenim prstićima. Nisam se nikako mogla odlučiti što i kako na početku upravo zbog oprečnih stavova o potpori zgloba itd, itd. Obzirom da je bilo ljeto kad smo se digli na noge bili smo dosta bosi, a za zimu su savršene termo čarapice sa protuproklizavajućim stopicama, ima i tanjih čarapica sa stopicama, pa mi se čini da je to ipak najbolje, gotovo kao da su bosi.


_____________________________

moja mala maza.... 5.10.2009

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: prve cipelice
18.3.2012 6:21:25   
ruwenzor
mi kupili prve frodice jučer user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu malica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: prve cipelice
18.3.2012 6:47:12   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!