|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kad curicama pocet lakirat nokte
10.6.2013 20:31:38   
mali_macic
kad se svojim curama prvi put nalakirale nokte i koje je vase misljenje o tome?
Ella mi je sad 3 i po god. i mislim da bar do 1. razreda ne bi trebala nalakirat nokte. no ona to svakodnevno vidi u vrtic a i na slikama od svoje rodice koja je pola god. starija. i onda mene pila da joj i ja nalakiram nokte. cak sam jedno doba sebi prestala lakirat da ne bi podsjetilo dijete. da li da popustim i vec sada tu i tamo lakiram nokte ili da se drzim svog stava? koji lak da uopce koristim za taku malu curu, pogotovo jer ponekad grize noktici.

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kad curicama pocet lakirat nokte
10.6.2013 20:41:10   
evanoi
mislim da ne treba ni sa čim žuriti... djeca danas ionako prekaču veliki dio djetinsjtva, a ono je zapravo najljepši dio života. čemu žurba? što više odugovlačiti sa svime što dječicu "pretvara" u odrasle...

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kad curicama pocet lakirat nokte
10.6.2013 20:46:34   
troubled
za zezu joj možeš tu i tamo nalakirati, zašto ne...nikako kao pravilo...
ja sam svojim curama lakirala kad su htjele...to je bilo zbilja rijetko....ali se znalo prvailo...vrtić i škola NE...
možemo, dakle, ljeti lakirati nokte...možemo u petak, ali se u nedjelju skida i u vrtić/školu se ide čistih, nenalakiranih noktića...
ako ponekad grize noktiće, pokušaj lakiranje pretvoriti u motivaciju...kad ne budeš grizla - nalakirat ću ti ih...čim vidim prstić u ustima, skidamo lak :)

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kad curicama pocet lakirat nokte
10.6.2013 20:48:12   
evanoi
a, troubled, dobra taktika za odvikavanje od griženja noktića user posted image pitam se kako to dečkići rade? user posted image

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kad curicama pocet lakirat nokte
10.6.2013 20:49:38   
mali_macic
troubled, to sam i ja pomislila nju tako navuc da mozda prestane grist noktici. vidit cemo kako ce proc, jutro me je vec pitala jesu li joj narasle nokte user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kad curicama pocet lakirat nokte
10.6.2013 22:46:46   
Wukovarka
Isto kao troubi :)

Vikendom ih lakiramo ali Teni više ne lakiram jer ih je počela grickati, sad smo na gorkom laku protiv grickanja

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kad curicama pocet lakirat nokte
10.6.2013 22:50:02   
Ninaa
Moja je baš prava curka obožava nalakirane nokte i opća je tragedija kad se ogule pa joj nalakiram vikendom. A negdje s 2 godine joj nalakirala moja sestrična i oduševila se pa smo nastavili tu i tamo

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kad curicama pocet lakirat nokte
10.6.2013 22:54:10   
Renata RR
Čuvam još lak od svatbe... Dobro će doći kada curka pokaže interes!user posted image user posted image user posted image

A sada ozbiljno... Kada poželi..? Pa to je više zezancija nego ozbiljno dotjerivanje...

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kad curicama pocet lakirat nokte
10.6.2013 23:00:18   
MaTana
Prosle godine je prvi put imala nalakirane nokte, sredjivala se sa bakom, ona je lakirala sebi pa i njoj. Kao i kod troubi nisu pravilo, zimi nema laka, jedino ljeti i to cca dvaput mjesecno.
Iako smatram da je istina da prebrzo odrastaju, isto tako mislim da je igranje uloga odraslih sastavni dio odrastanja, lakiranje nokti je njima jedan od znakova zrelosti pa se sa nalakiranim noktima vise uzive u ulogu odrasle dame, a time im se i masta razvija...
Neka me pedagoginje isprave ako grijesim

_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Ninaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kad curicama pocet lakirat nokte
10.6.2013 23:03:43   
andydea
mlađa mi je prava mala šminkerica i od 2 godine sama lakira nokteuser posted image ...a starija nije taj tip

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kad curicama pocet lakirat nokte
10.6.2013 23:25:55   
Meli Zagreb
I moja curka koja ce bas ovih dana napunit 4 godine, zadnjih par tjedana trazi da joj nalakiram nokte, vidjela je svoje cure u vrticu pa zeli i ona jasno, prvo sam odbijala, a onda je Bakicu jedan vikend kad je spavala kod nje uhvatila na prevaru i princeza je osvanula nalakiranih noktiju, pustila sam ju, ja sam joj 2 puta nakon toga jos nalakirala, i eto zadnji put kad smo skidali lak, vec je i zaboravila vise i pitati, ali sve si mislim sto ce bit kad krene Ljeto.

_____________________________

TaRa 17.06.2009. maMiNa mAzA
kORiNa 20.01.2013 LjuBaV nASa

(Odgovor članu andydea)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!