|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Miom
28.5.2010 13:41:34   
Vjeverica ST
bog cure! nije me dugo bilo....
maleni je super i sve, jučer otišla u doktora na redovni pregled i rekao mi da imam miome na maternici...Da su dobroćudni i i jaaako sitni, da se ne moram zabrinjavati i da nije strašno, ali da pripazim tj kontroliram se često i da mi preporuča da ne čekam puno na drugo dijete...
To me sve zateklo, nisam očekivala tako ešto, isam ni znala gdje da stavim ovu temu budući da nisam imala problema sa zatrudnjivanjem....A evo sada, i na samu pomisao na to sam se prepala....
Sestra mi kaže da je to glupost i da se ne sekiram, pričaju slučajeve djevojaka i žena koje žive s tim cijeli život i normalno imaju djecu......
Molim vas da mi iz iskustav netko nešto kaže...... :-)

< Poruku je uredio mariola -- 30.5.2010 22:35:02 >


_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: miom
28.5.2010 13:45:12   
ninolina
draga neznam puno o tome...nekima smeta da zatrudne a nekima ne...e sad..... nadam se da će sve biti ok

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: miom
28.5.2010 13:49:51   
Vjeverica ST
da, tako kažu...hvala...

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: miom
28.5.2010 13:51:24   
ninolina
a koliko ti je malecki star

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: miom
28.5.2010 13:54:17   
Vjeverica ST
brzo godinu i pol

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: miom
28.5.2010 13:56:26   
ninolina
a gle svakako se kontroliraj redovito....
a jel bi imali još djece....znam da je osječaj grozan ali drži se....


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: miom
28.5.2010 14:05:30   
pepeljuga
Meni nevista operirala prije misec dana jer joj je bio dosta velik,sve ok i moze jos imat dice,ne vidim razloga za ne i zasto ti je to rekaouser posted image
Prijateljica imala kad je ostala trudna i posli poroda ga isto operirala jer je dosta narastao i isto sve ok...


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: miom
28.5.2010 14:16:51   
ZVRK
meni su ''''došla''''2 mioma u 1user posted image .jedan je bio toliko veliki da kada sam pipala ''''dijete''''mislila sam da je bebina glavica a ono bio miom -pa zamisli koja bila velićina.
rodila sam i sve je bilo ok ,u user posted image nije smetalo ništa a na prvom pregledu poslije poroda(45)dan taj veliki se smanjio a 2 je nestso-kao da ga nije niti bilo.
miomi se hrane sa trudničkim hormonima i nikako se ne preporuča da trudnica dobije puno kila-.do 15kg meni rekli doktori.
poslije toga sam još 3puta zatrudnila bez problema.a moje ne održavanje trudnoće nije bio razlog miom.
doktori su mi preporučili da idem ne uklanjanje mioma tek kada nebudem htijela imati više djece (radi same sigurnosti) jer su rekli da kada moraju ukloniti miom režu i dio maternice pa radi toga sigurnost za sljedeće rađanje.

sada nismo niti gledali ili je i on nestao.nisam se sjetila niti pitati ali budem na sljedećoj kontroli

< Poruku je uredio ZVRK -- 28.5.2010 14:17:40 >


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 8
   [Obrisani korisnik]
28.5.2010 17:23:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: miom
28.5.2010 21:45:28   
Zvonki
Ne znam nijedan slučaj da je žena imala miom a nije imala normalnu - urednu trudnoću. Moja teta i moja prijateljica su imale obje ogromne (veće i od muške šake) miome pa nisu imale nikakve probleme. Dobro je da se zna da su tu pa će se samo bolje obratiti pozornost. Za ostalo, mislim da nemaš brige user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Miom
28.5.2010 22:34:31   
anushka
Bog,
Ja sam ovde nova. Dolazi iz Makedonije. Imam troje djece: 18 godina+15,5 godina+10 mjeseci.
A imala sam i miom od 6 godina. Pre nego sam ga otstranila hirurskim putem, imala sam vec dva carskih.  4 godine nakon aliena (mioma), dobila sam kcerkicu!
Preporucujem da vadite miome jer oni samo smetaju nasoj sreci...

< Poruku je uredio mariola -- 30.5.2010 22:36:27 >

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Miom
2.6.2010 15:43:42   
Vjeverica ST
fala cure, sad vidim da to nije toliko strašno, pratit ću ih...a i to je tek u početnoj fazici pa je dobro na vrijeme informirati! havala vam puno!!!!!!smirile ste me

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu anushka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Miom
16.8.2010 14:14:08   
m arta
ja sam imala puno mioma i operirala ih laparoskopijom 25.02.2009. a bili smo počeli raditi na bebi i kako nisam ostajala trudna i otišla na UZV onda su mi to ustanovili.
početkom 09/2009. su mi se počeli vračati i dr je proporučio AIH, a zatim i IVF, al eto nažalost nikako da ostanem trudna.
sad sam dobila lijekove za stimulirani IVF, pa se trebam javiti u 09.mj za dogovor.
u 06.mj sam išla na VV na drugo mišljenje i razmišljala sam da tamo nastavim, al sad sam dobila u Osk lijekove, pa se nadam da neću morati ići na VV.
ali.. kad sam bila na VV dr me malo uplašio kad je rekao da su kod mene veliki problem baš ti miomi i da bi on razmislio koju stimulaciju da ja uzimam, jer ako ću jaču stimulaciju idem na vlastiti rizik. da postoji mogućnost da se miomi još više razgranaju.
inače to do sada nisam kod nikog čula da je imao problema u stimulaciji, pa se nadam da neću ni ja.

_____________________________

2 AIH prird.
2 AIH klomifen
1 IVF klomifen, 3 JS nisu se oplodile
sve KBO

(Odgovor članu Vjeverica ST)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
18.9.2010 15:39:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu m arta)
  Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!