|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Još 42 dana do termina
30.6.2011 22:04:30   
mmicko
Ulazim u 34 tjedan i već sam nestrpljiva! Nalazi su mi opet koma, niski tlak, krv u urinu, otvorena, prohodna do UU, lažni trudovi, grčevi! Još moram izdržati barem 4 tjedna, tako kaže doktor! Ova trudnoća nadmašila je prve dvije koje mogu opisati samo kao blažene!!! Nigdje mi se nije žurilo, a sada jedva čekam da se porodim da nestanu ove sve muke i živciranja!!! Jel se svi tako osjećaju ili sam jedina! Nekako mi se čini da će mi biti lakše čim rodim!!!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Još 42 dana do termina
30.6.2011 22:48:12   
Indy
Pa, mi zajedno brojimo. vjeruj mi ne osjećaš se jedina tako. i ja jedva čekam da rodim. isto me muči probava, bol u leđima, lažni trudovi, gubitak daha... znam da neće biti lakše kad dođe beba ali barem će svi ti simptomi nestati.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Još 42 dana do termina
1.7.2011 8:40:08   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Još 42 dana do termina
1.7.2011 11:29:21   
mucilda
Meni je od početka trudnoće veeeelika želja da to sve više završi. Niti jedan dan nije prošao bez nekog groznog simptoma. Ali evo došla sam do 38 tjedna i imam još malo user posted image

_____________________________

11.07.2011. stigao Tarik

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Još 42 dana do termina
1.7.2011 22:56:23   
mmicko
Joj super ste!!! Danas sam bolje volje! Spremila sam do kraja sve stvarčice za sebe i bebu i to me nekako oraspoložilo! Jutros sam opet imala grčeve, ali sad sam super! Hvala Bogu. Svaki dan nešto drugo. Baš mi je drago da nas ima još sa istim terminom ili bar približno, treba mi potpora! Ovi zadnji dani me tjeraju u očaj. U ponedjeljak opet moram u laboratorij dati urin zbog krvi u istom, a u petak opet kontrola. Već mi to ide na živce, kontrola svakih 8 dana samo da potvrdimo da ne ide na gore - užasno depresivno!!!!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu mucilda)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Još 42 dana do termina
2.7.2011 10:36:20   
Indy
ja još ništa nisam spremila ni za bolnicu , ni za kod kuće.nisam čak ni kod kuće, nego kod mojih jer kod kuće nemam s kime biti. planiram sve pripremiti sljedeći tjedan, barem imam želju..

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Još 42 dana do termina
2.7.2011 13:37:43   
Rebeka
Ej, pa i ja sam tu negdje sa vama-super pa nas ima-evo-ja danas perem robicu za moju malu bebicu i za mene, polako se spremam jer mi je rečeno da budem spremna čim uđem u deveti mjesec, iako mi je krajnji termin 13.08. Točnije-od 01.do 13.08. mogu kad god-tako da sam odlučila spremiti se na vrijeme. Ja sam jučer vadila komplet krvnu sliku, urin i šećer, nalazi će mi biti gotovi u ponedjeljak, a u četvrtak mi je dugoočekivana kontrola kojoj se radujem, ali me i pomalo strah...
Leđa me jako bole, ostajem bez daha i strašno sam pospana i umorna. Vrućinu uopće neću komentirati, ne smijem na more da ne dobijem neku bakteriju ili upalu tako da se hladim sladoledom. Dobro jedem, ali me stalno probada ispod rebara-to me bebica udara, ali mogu reć da stvarno zaboli tako da se više ne usudim voziti na duže relacije jer refleksivno se uskočim prilikom udarca i skupim noge. Tako sam odlučila voziti samo kraće relacije i zbog gužvi koje su u Dbk. užasne. Jako je stresno uputiti se u grad autom...
Eto, drago mi je da nas još ima, da nisam samauser posted image
kada mi bude kontrola, uzet će mi i briseve radi eventualnih bakterija, čisto da budemo sigurni i mirni pred porod-valjda će nalaz biti uredan...
Čekam vijesti od vas, kako se vi osjećate i spremate li se, pusa-držite se...

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Još 42 dana do termina
2.7.2011 14:17:15   
mmicko
user posted image Ja sam ušla u 34t tjedan! Još malko, stvarno sam umorna i mogu reći kratkih živaca, počelo me sve živcirati!! Uf, čak sam lijepo zamolila curke da malo gledaju crtiće (što ne volim inače, rađe provodim vrijeme s njima vani kad je lijepo), ali jednostavno ne mogu!!!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Još 42 dana do termina
2.7.2011 18:53:13   
larousse
Evo i mene da se izjadam...
Moj termin je također 12.08., a na zadnjoj kontroli nas je doktor malčicu bocnuo s komentarom da je bebin trbuh manji od očekivanog ( AC sa 33tj5d je 29 cm). Odnosno trbuh je od zadnje kontrole narastao samo 2 cm. Po svim mjerama koje sam pratila bebač je u granicama, pa onda ni ne znam zašto mi iznosi sve te činjenice: možda će trebat u bolnicu na promatranje, možda ćemo te ranije poroditi,... Sve u svemu, rekla sam samoj sebi da se neću puno uzrujavati jer time sigurno neću učiniti ništa dobra.
Čitala sam i na rr da nas ima sa sličnim "problemima", a da na kraju sve bude i više nego ok, pa se nadam da će tako biti i kod nas...
A vrućina i leđa... ajme meni... Hvala Bogu na pilates lopti i eventualnom bućkanju u moru tu i tamo...Svaki kilogram tada nestane...user posted image

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Još 42 dana do termina
2.7.2011 19:04:31   
Indy
naše mjere uglavnom odgovaraju tjednu trudnoće +- 1tj. no za FL je 6,49=36tj i to je doktorica s dvije crte podcrtala, a nije rekla zašto. 

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Još 42 dana do termina
2.7.2011 19:08:32   
larousse
Čitala sam Indy, da je tvoj bebač i nešto veće kilaže od očekivanog, barem kako doktorica kaže... Šta misliš, hoće li i porod ranije ili...?

_____________________________

20.08. naša srećica

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Još 42 dana do termina
2.7.2011 19:22:36   
Indy
ja sam pogrešno napisala,  AC je 32,54=36. pa da, malo je veći, zato ja mislim da bi mogao krajem ovog mjesecauser posted image

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu larousse)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Još 42 dana do termina
3.7.2011 3:57:29   
mmicko
Ja sam prošli mjesec izgubila 2kg, inače sam dobivala mjesočno toliko pa se dok zabrinuo za bebu, ali je na kraju uzv samo rekao beba normalno raste. Pa valjda će sve biti ok. U petak ponovno kontrola!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Još 42 dana do termina
4.7.2011 11:39:39   
Rebeka
Inače dobivam mjesečno otprilike 2 kg, osim kada sam bila u bolnici-tada sam dobila 4. Prošli mjesec sam dobila 1,5 kg, a ovaj isto tako s tim da mi je kontrola sada u četvrtak i jedva čekam...
Iskreno, malo me i strah iz razloga da mi nalazi možda neće biti ok ili da će me nešto ostaviti u bolnici...
Preko noći mi to ne da mira, a već dva dana me ispod stomaka nešto probada-kao nožem, ali nije često-možda petnaestak puta na dan, nema pravila, ali tješim se da je to neka vrsta pripreme za porod, nastojim se opustiti, ali ipak me pomalo hvata strah..
Psssssssst-nemojte to nikome rećiuser posted image

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Još 42 dana do termina
4.7.2011 11:48:53   
Indy
mene najviše po noći uhvate bolovi, probada me u dolnjem djelu leđa i bolovi u stomaku kao menstrualni grčevi. i to gotovo svaku noć. nisam puno kila dobila, na moje iznenađenje samo 1,5kg u 6tjedana. bilo me strah na vagu stati, jer sam prije toga dobila 5kg u samo 4tjedna.sve su to pripreme za porod, samo se nadam da me neće iznenaditi sad skoro, jer ovaj tjedan imam puno stvari za obavitiuser posted image


_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Još 42 dana do termina
4.7.2011 22:08:55   
mmicko
IZVORNA PORUKA: Indy

mene najviše po noći uhvate bolovi, probada me u dolnjem djelu leđa i bolovi u stomaku kao menstrualni grčevi. i to gotovo svaku noć.

I mene isto! Kaže dok da su to lažni trudovi i da ih svaka trzdnica drugačije doživljava, ja ih u prve dvije trudnoće nisam imala! Ovo je sada koma!!! Već nekih tjedan dana, a danas cijeli dan mi skače malac po mjehuru i imam osjećaj da gura ruku van tako da jednostavno moram leći!!!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Još 42 dana do termina
4.7.2011 22:12:09   
mmicko
A da!! Toliko o mirovanju - danas sam bila u laboratoriju dati urin jer naravno protekli nalaz nije bio u redu! Tako da sam iskoristila priliku i obavila kupovinu, a onda sam cijeli dan peglala!!! Sad kad me uhvate grčevi, trudovi-lažni barem ću znati tko je kriv!!!! Danas imam nalete adrenalina jer sam shvatila da već za 3tjedna je moguće da ću držati u rukama svoju bebicu!!!!user posted image user posted image

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Još 42 dana do termina
5.7.2011 12:19:50   
ruwenzor
cure želim vam što ugodnije zadnje dane
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Još 42 dana do termina
5.7.2011 14:01:13   
mmicko
IZVORNA PORUKA: ruwenzor

cure želim vam što ugodnije zadnje dane
user posted image user posted image user posted image

Hvala, hvala!!!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Još 42 dana do termina
5.7.2011 15:41:50   
ginger
samo hrabro naprijed i uskoro je user posted image tu

sretno!!!!!!


_____________________________

ocekivali 28.06.2011

docekali Luku 27.06. 2011


(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Još 42 dana do termina
5.7.2011 17:13:41   
Rebeka
Evo i mene na kratko:da, danas čuvam 7 djece, svjetski su me umorili-ponestaje mi snage, ali izlazim na kraj s njima. Osjećam jake bolove kada želim ustati ili ako napravim neki nagli potez. Tako me probode ispod stomaka da se cijela skupim. Imam osjećaj kada mi i počnu trudovi, tj. kada budem morala tiskati da ću ja skupiti noge jer mi je tako bol manja-tako cijeli život radim i kada imam menstrualne bolove i sl.user posted image Uvečer se jedva okrećem u krevetu i stalno sam na wc-u, imam nekada osjećaj da ću slomiti nogicu ili ručicu bebi kako se ustanem i kako me probode-nisam normalna, ali bolovi su sve češći i jači...
Valjda ću se uskoro vratiti u normalu...

_____________________________

Naše malo zlato stiglo nam je 02.08.2011.
Koja sreća i blagoslov....

(Odgovor članu ginger)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Još 42 dana do termina
6.7.2011 5:04:05   
mmicko
REbeka pazi se! Ja sam jučer imala anvalu adrenalina i očistila dječju sobu! Sad sam slomljena!!!user posted image

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu Rebeka)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Još 42 dana do termina
6.7.2011 6:22:01   
Puli
cure samo polagano
ti zadnji tjedni su uvijek i svima teški
izdržite još malo jer slaki bebači ubrzo stižuuuuuuuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Još 42 dana do termina
7.7.2011 13:21:49   
mmicko
Sutra ujutro opet kontrola, a tako se dobro osjećam!!! Svaki put kad je tako nalazi su katastrofa!!! Nadam se da će ovaj put biti bolje!!! Još samo 36dana do termina!!!!!!!!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Još 42 dana do termina
8.7.2011 13:51:31   
mmicko
Došla sa kontrole!! Stanje nepromijenjeno! Punih 35 tjedana! Kontrola za 6dana. Veliki smo 2650g!!! I bebač je naglavačke, tak sam vesela!!

_____________________________

29.09.2003. Marija - mamino sunce
18.11.2006. Lucija - mamino zlato
26.08.2011. Martin 4420g i 52cm napokon mao veliko čudo


(Odgovor članu mmicko)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!