|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   mrlja oko pupka
4.12.2008 10:29:25   
troubled
linea negru nemam, ali sam za nju bar čula...

maloprije sam se strzala...oko pupka mi se pojavila zvjezdasta mrlja, smeđe-ljubičasta, promjera otprilike 10-ak centimetara...

zna li itko išta o tome?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: mrlja oko pupka
4.12.2008 10:32:54   
uciteljica
Imam sličan problem. Ja pak imam smeđe- crni pupak. I dr. je to već na dva pregleda vidio i nije ništa rekao. Pa se ne brinem. Isto kao i ti nemam lineu negru.

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.




(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: mrlja oko pupka
4.12.2008 11:00:37   
Ruža
Troubly mislim da bi to mogao biti tern za strije nažalost.user posted image
Ja sam imala lineu negru, još ju imam, učiteljica to oko pupka bi mogla biti, jer moja je išla preko cijelog trbuha, a oko pupka je bila smeđa kružnica.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu uciteljica)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!