|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ginekološki problemi
9.12.2008 16:04:08   
Florijan Jakov
Drage moje, jeste li ikada imale ginekološke probleme? Tipa cista, upala, miom...
Kako ste i koliko rješavale taj problem?

Imam prijateljicu, već godinama muči muku sa miomima, bila na operacijama, pa joj otkrili streptokok, sad je već na trećoj terapiji, a uz sve to je iskušala i mnoge prirodne metode.


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ginekološki problemi
9.12.2008 16:11:07   
tikica_69
Srecom ne bas...jednom imala cistu, vjerojatno od Klomifena i pukla je odmah u slijedecem ciklusu.
Valjda ce biti cura koje ce ovdje moci vise pomoci.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ginekološki problemi
9.12.2008 16:12:44   
Kika83
ja oduvijek imam ciste na oba jajnika,gin mi kaže da imam multicistične jajnikeuser posted image ,nakon terapije mi se poveča cista i onda nakon menge pukneuser posted image  a i muku mučim sa čestim gljivičnim infekcijama

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ginekološki problemi
9.12.2008 16:19:31   
Florijan Jakov
mala25, nekad prije smo klafrale ogljivicama i svrbežu.... meni je pomoglo pijenje 1/2 -1 l jogurta dnevno i pranje otopinom sode bikarbone (u 2-3 dl vode staviš 2 čajne žličice sode).


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ginekološki problemi
9.12.2008 17:49:57   
Kika83
FJ bila sam čitale te posteve i odlučila probati,mazala sam se jogurtom kad me svrbilo i pomoglo je ali bi se opet vratilo i sad pijem obavezno svaki dan jogurt iako nisam neki ljubitelj i mogu ti reć da i to pomažeuser posted image  ja obožavam slatko i nemogu bez njega a čitala sam da se nesmje slatko jest kad imaš gljiviceuser posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ginekološki problemi
10.12.2008 11:04:56   
ZVRK
ja sam ''dobila'' 2 mioma odmah u 2mj prve trudnoće.rekli su da ne b smjeli smetati .... nisu.po porodu kontrola sa 45 dana oni su ostali(a znaju da puknu-meni neki rekli) ali su se jaaaaaaaaaaaaaako smanjili.
onda sa drugom trudnočom nisu smetali user posted image ali ja ostala bez bebeuser posted image .pa sada ti znaj da li smetaju.sada pokušavamo ponovno pa budemo vidjeli.

nikada nisam ništa morala piti ili raditi glede mioma,ali nekima koji ne mogu ostati user posted image  savjetuju operaciju koja je jednostavna ali i opasna po sterilitetu.sa miomom ti i uzimaju komad maternice di je ''ležao''pa onda ti odluči
moja dr je rekla da ona za sada ne bi dirala a ako se desi da moram po porodu na carski da im kažem prije operacije pa da i miome srede dok sam na stolu

inače mi privatni dr gin rekao da se miomi jave inače u trudnoči i da se oni hrane trudničkim hormonima.i da se nesmiješ kao trudnica udebljati nikako preko 15kg jer bi onda miomi mogli biti jaaaaaako veliki.
na kraju moje trudnoće(12kg) kada bi ležala na leđima i mazil škembicu,prema cicama ja bila sretna da gladim glavu kad meni dr rekao da je to mion.veličine šake.možeš misliti kako sam reagiralauser posted image .a beba mi bila okrenuta za dole kako treba pa mi je rekao kakva glava???


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Kika83)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ginekološki problemi
10.12.2008 17:53:36   
mandreja
Ja sam imala miomi moj dr. je rekao da bi bilo pametno operirat prije trudnoce, jel može pravit probleme u trudnoči, pa sam to i napravial. Sad to rade laparoskopski, pa je oporavak brz ali ja bi se sad definitivno odlučila za lječenje alternativom tipa Domančić. Bila kod njega i završila školovanje i kad vidiš kakvi su rezultati..... Super i ja i moj muž puno stvari rješavamo tim metodom.
Puno sreče na putu do bebice.

LP

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ginekološki problemi
26.12.2008 23:27:22   
Ruža
Samo upalu, riješili ju antibiotikom.

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu mandreja)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ginekološki problemi
21.1.2009 0:35:35   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

Drage moje, jeste li ikada imale ginekološke probleme? Tipa cista, upala, miom...
Kako ste i koliko rješavale taj problem?

Imam prijateljicu, već godinama muči muku sa miomima, bila na operacijama, pa joj otkrili streptokok, sad je već na trećoj terapiji, a uz sve to je iskušala i mnoge prirodne metode.

 FJ, jel bi mogla navesti koje su to prirodne metode...mozda pomogne nekim curama koje istu muku muce.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Koristite li maslinovo ulje u njezi djeteta?
Ann



DA (47%)

NE (53%)


Broj svih glasova: 158

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!