|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lonka
27.3.2010 12:28:54   
marssel
user posted image user posted image Recite mi kako da se naviknemo na tutu.Do prije nekoliko mjeseci je bez problema ujutro i navecer sjeo na tutu i kakio.Od nedavno se boji tute i nema šanse da sjedne na nju, a bas je simpa žuta patka.kako da ga ponovo priviknem.hvala!

< Poruku je uredio Ninaa -- 27.3.2010 16:44:08 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: lonka
27.3.2010 12:30:04   
ninolina
a koliko je star sada??? ako neće i boji se nemoj ga siliti...probaj ga stavljati na wc

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu marssel)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: lonka
27.3.2010 12:32:56   
marssel
sada ce napuniti 17mj. pokusat cu na wc ali cu i ja sjesti pa ga drzati valjda ce upaliti hvala javim ti kako je bilo

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: lonka
27.3.2010 12:34:28   
ninolina
a malecki je još... nemoj ga siliti a i sad će ljepše vrijeme pa se onda aktiviraj oko njega i piškanja... svakako javi...pusa maleckome

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu marssel)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: lonka
27.3.2010 12:38:14   
marssel
zbunilo me to sto je sa 10mj htio na tutu, ali sad ce ljeto pa ce bit golisav na dvoristu pa cemo vidjeti.bit ce lakse nego sada,onako moze piskiti gdje god stigne haha
hvala cujemo se

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: lonka
27.3.2010 12:45:51   
BUMBIKA
Ja ga isto nebi silila...D je jedno vrijeme htio,pa sad više neće,hoće na wc

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu marssel)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: lonka
27.3.2010 13:35:23   
marssel
user posted image ne znam ni sama bojim se da se skroz ne uplasi a ovako potrosi more pelena, a sta cu, morat cu malo po malo, zato kad se kupa u kadi nemogu ga istjerati koliko se voli brckati, sav se smezura u vodi
ali svejedno cure hvala ja cu ga sad malo po malo pa cu vidjeti kako ce prihvatiti promjenu

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: lonka
27.3.2010 14:09:03   
mišica 666
ja stvarno ne kužim to forsiranje tute djete ima fore do 3 godine biti u pelenama prije ako uspije uspije ali sa 17 mj meni se čini to prerano.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu marssel)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: lonka
27.3.2010 14:12:57   
maja
Moj mali je dvije godine pa se do sada samo jednom popiškio u tutu, pitam ga jel hoče ići pa onda sjedimo 5 minuta ali to samo iz foreuser posted image  ne želim ga uopće forsirati, kad bude, bude, ja vjerujem da sad kad dođe lijepo vrijeme da će uspjeti

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu mišica 666)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: lonka
27.3.2010 14:44:30   
marssel
gleda on u veliku na koju mi idemo mozda hoce na tu pa cu vidjeti  ali ici cu polako pa ako hoce hoce ako ne nikom nista kad bude vrijeme trazit ce

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: lonka
27.3.2010 15:52:03   
Nika 24052006
Ma da,samo polako,ima vremena.Ja sam mislila da će Nika do 5 godina nositi pelene koliko je bila nezainteresirana za nonu ili wc,na kraju me sa napunjene 2 godine sama tražila da joj skinem pelenu.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu marssel)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Lonka
28.3.2010 9:17:40   
Gogule
ni moj sin  nije htio na tutu nego smo kupili onu malu dasku što staviš na školjku i bio je sav važan jer i on kaka kao tata i mama. probaj tako... samo ga nemoj siliti jer će se produžiti agonija.


user posted image

ROKO  20.10.2005.
KLARA 20.08.2009. 



(Odgovor članu marssel)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Lonka
28.3.2010 20:01:04   
marssel
imamo i tu dasku ali po svemu sudeci da ce htijeli na veliku tutu jer gleda kako mi pa valjda konta da bi i on. pustit cu ga sam krene pa  cemo vidjeti
u svakom slucaju hvala na svim savjetima

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Lonka
28.3.2010 20:20:26   
Domy
moj domy sa u 4 mj če napuniti 2 god i tek prije par dana smo ga počeli stavljati na tutu..neki puta hoče neki puta neče..
al sam če on to nemoj ga forsirati..
neznam jeste li nedavno gledali ako se ne varam bilo je u emisiji provjereno odmah kao bebice da se uče na tutu..to je za mene malo prerano forsiranje...

(Odgovor članu marssel)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!