|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kako racunate 1dc ?
2.11.2010 10:36:06   
crvenkapica
cure   uvijek  problemi oko određivanja 1dc....jos ako ste u postupku  ivf  jos   gore.....ako  je smeđe..ako je  malo krvi uvijek   u dilemi
pa da vas pitam  kako određujete 1dc  .....
negdje dr. kaze  do 16h, negdje  do 15h,  negdje do 22h  1dc   svugdje  dugacije....a meni treba pomoc.
danas se trebam pikati    decapeptyl 
juce  sam  imala  od 11h  i tako citav dan  malo krvi crvene  , taman za  dnevni ulozak,  dali da racunam  to kao 1dc?...



_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako racunate 1dc ?
2.11.2010 10:42:08   
Bebys
nadam se da ce ti netko pomoci

(Odgovor članu crvenkapica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako racunate 1dc ?
2.11.2010 10:51:40   
ribica1
Ja sam tako dobila negdje oko 13-14 sati, al sam prvu inekciju dobila tek drugi dan i to navečer jer mi je sestra rekla da je najbolje inekcije davat između 17-19 sati tako da sam ja uvijek si davala u 18 sati.
Nazovi dr pa pitaj za svaki slučaj!!
Sretno!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako racunate 1dc ?
2.11.2010 13:24:31   
bembo
Stvarno ne znam, nisa ni čula za to do 15h ili 16h sati da je bitno. Meni malo zeza u zadnje vrijeme inače mi odmah krene pravo. Kad sam pitala moju gin kako da računam kad su mi se prvi dan pojavili samo blagi smeđi tragovi na papiru, rekla je da računam od idućeg dana. Najsigurnije da pitaš doktora koji ti je prepisao tu terapiju.

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako racunate 1dc ?
3.11.2010 9:24:54   
Bebys
jesi se javila tikica...cure imali tko njezin mob...da javi da se javi ovoj zeni na RR znam da ona sigurno moze pomoci joj i objasniti...

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako racunate 1dc ?
3.11.2010 11:36:04   
crvenkapica
ma  rijeseno  vec....zvala ja dr.  .....hvala   danas  3dc..

nema veze sto je malo krvi  bilo , bitno je da je crvena  i to je 1dc..  i  da bila mi je do 16h a to se u ovoj klinici racuna tako


_____________________________

3xAIH =0
2xIVF=0
3IVF = beta 6.3 znaci biokemijska :(
idemo opet u 11mj



(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!