|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Potrepštine za pohranu izojenog mlijeka
24.11.2013 8:19:35   
ganja
Pozdrav!

U siječnju najvjerojatnije počinjem radit, a tatko će otići na roditeljski dopust! user posted image

Maleni će napuniti 4 mjeseca, a htjela bih što duže (do 6. mjeseca) odgoditi dohranu pa me zanima koje su vam se potrepštine za pohranu izdojenog mlijeka pokazale najpraktičnije i najpovoljnije.

Živim u Rijeci pa ako netko ima informaciju o tome gdje se najpovoljnije nabavljaju iste, bila bih mu zahvalna.

Imam Avent izdajalicu, dvoumim se između vrećica za jednokratnu pohranu i Avent zdjelica.

Hvala! user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Potrepštine za pohranu izojenog mlijeka
24.11.2013 18:28:04   
troubled
svejedno ti je u čemu ćeš pohranjivati dok god je sterilno :)
najjeftinija opcija je kupiti u apoteci sterilne bočice za urin...to mi se čini praktičnije od vrećica...
s druge strane, bebač će tada biti veći, pa će mu trebati i veće količine mlijeka...ako si u prilici, aventove čašice su zbilja super...
odlične su i kad ti više ne bude trebalo za mlijeko, svakakve su im primjene :)

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ganja)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Potrepštine za pohranu izojenog mlijeka
25.11.2013 9:13:13   
ruwenzor
mi imamo neke čašice za mlijeko iz dm-a, u paketu su bila 3 komada, prozirne s plavim kapicama koje hermetički zatvaraju, nekih 20-ak kn, ok su

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Potrepštine za pohranu izojenog mlijeka
26.11.2013 18:08:38   
ganja
hvala, ženske, jučer sam bila malko pogledat po dućanima i odlučila sam se za pakiranje od 10 aventovih čašica+10 poklopaca+dva adaptera za direktno pričvršćivanje na izdajalicu/nastavak za aventovu bočicu/dudicu.

košta oko 120kn, a čini mi se najbolje jer mi je kompatibilno sa izdajalicom, nije jednokratna upotreba pa je i "ekološkije" od vrećica za pohranu i čašica za urin, može se i duže koristiti, kasnije i za zamrzavanje kašica ili furanje kašica u termos torbama uokolo, pa su samim time i isplativije user posted image

eto. hvalalala...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

T. - 17.7.2011. <3
http://lb3f.lilypie.com/nHsTp2.png
Z. - 19.9.2013. <3
http://lb1f.lilypie.com/AGxwp2.png

(Odgovor članu ruwenzor)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

varanje?
amigle

da li bi muzu oprostile prijevaru?

mozda (21%)

nikada (57%)

ovisi koliko me povrijedio (16%)

nesto drugo (6%)


Broj svih glasova: 236

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Sve najbolje!