|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   još 14 dana...
4.8.2010 14:41:57   
jass
user posted image brojim jako sitno...i pitanja u glavi mi se samo redaju.. ide koja od vas na sv.Duh??? ja sam sve nervoznija, tipični control freak, svaki dan imam generalku stana da mm-a ne ostavim slučajno s jednom neopranom čašom user posted image user posted image user posted image .. luđakinja..
malo neobično, ali baš sam jučer bila u bolnici, i naručena sam na sam termin, nije mi jasno samo što je sa ctg-om, sa ultrazvukom i sličnim pregledima..zašto me nisu naručili prije??? iskustva? savjeti??

_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: još 14 dana...
4.8.2010 14:56:30   
Leluška
Koliko se sjećam u to sam doba išla svaki tjedan. 38.tjedan mi je napisao kontrola za tjedan dana. Pa 39. kontrola za 4 dana ako porod ne nastupi ranije. I puko mi vodenjak prije idućeg pregleda!user posted image

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: još 14 dana...
4.8.2010 15:13:01   
adryosijek
ja sam isla od 37 na ctg i aminoskopiju redovito svaki 2 ili 3 dan i rodila na silu tj dripom jer bebac se uzbudio pa je srce kucalo ubrzano i rodila na termin  ,ako vide sta na ctg da nije u redu ostavljaju te i dripajuuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: još 14 dana...
4.8.2010 15:15:08   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: jass

malo neobično, ali baš sam jučer bila u bolnici, i naručena sam na sam termin, nije mi jasno samo što je sa ctg-om, sa ultrazvukom i sličnim pregledima..zašto me nisu naručili prije??? iskustva? savjeti??


Očito je da nema potrebe za prijevremenim pregledom. U kojem si tjednu?

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: još 14 dana...
4.8.2010 15:18:07   
Leluška
18.08. mora ženska roditi... to je tu još malkoc!

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: još 14 dana...
4.8.2010 15:20:36   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Leluška

18.08. mora ženska roditi... to je tu još malkoc!


Ups, sad tek vidjela potpis user posted image  Mislim da nije ništa čudno što te nisu više naručivali. Na terminu će vidjeti dali je zbilja termin ili će se još čekati. Nakon termina ćeš svaka dva dana na preglede radi pregleda plodne vode user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: još 14 dana...
4.8.2010 15:20:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jass

user posted image brojim jako sitno...i pitanja u glavi mi se samo redaju.. ide koja od vas na sv.Duh??? ja sam sve nervoznija, tipični control freak, svaki dan imam generalku stana da mm-a ne ostavim slučajno s jednom neopranom čašom user posted image user posted image user posted image .. luđakinja..
malo neobično, ali baš sam jučer bila u bolnici, i naručena sam na sam termin, nije mi jasno samo što je sa ctg-om, sa ultrazvukom i sličnim pregledima..zašto me nisu naručili prije??? iskustva? savjeti??


Nema potrebe za ctg-om prije 38. tjedna ako je na pregledu sve ok. Opusti se i polako! Sve će bit ok. Sretnoooo!!!!!!

(Odgovor članu jass)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: još 14 dana...
4.8.2010 15:23:37   
jass
da, baš čudno..ma ne vjerujem da ću ja doćekati taj pregled... da su bar spomenuli ctg ili nešto..??? ah..valjda je ekipa na godiišnjem pa se ovima koji su ostali ne da raditi..user posted image ..
prvi i zadnji pregled u bolnici, tko bi rekao, baš sam očekivala da ću biti dežurna tamouser posted image

_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu Leluška)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: još 14 dana...
4.8.2010 15:24:48   
jass
ma prošla ja 38. tj :)

_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: još 14 dana...
4.8.2010 15:31:58   
AntonijaV
ja sam od 38 tj do poroda bila u bolnici, još rodila 10 dana iza termina, pa mi je taj ctg i dosadio user posted image

al prvi put mi je ctg rađen dan prije nego sam išla u bolnicu, na redovnom pregledu kod mog ginekologa u 38.tjednu..

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: još 14 dana...
4.8.2010 16:24:46   
jass
meni je zapravo najveća frka, jer mi je mm puknuo bubu u uho, taj ultrazvuk...da se ne bi desilo da se kikić omota sa pupčanom pa da onda bude veselje i neželjeni carski ...
i nevjerovatno, bar meni, koliko koža na osjet i očigled puca sad zadnje tjedne user posted image ... imam obiteljsko stablo na trbuhu.. bljuv ...


_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: još 14 dana...
4.8.2010 16:32:50   
mišica 666
ništa ti to ne znaći mojim curama je pupčana bila oko vrata ali nije bila stegnuta i obje rodila normalno. samo prati da se bebica normalno javlja svaki dan i nemaš brige. sretno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: još 14 dana...
4.8.2010 16:36:03   
cuba
Što se tiče ctg-a ako je na pregledu bilo sve u redu nema ga potrebe raditi prije samog termina. Ako do tada ne rodiš onda ideš na ctg i pregled plodne vode (amnioskopiju) i to se ponavlja svako dva dana sve dok ne rodiš (ja sam bila 2 puta - 3 dana sam rodila nakon termina).
A do tada ćeš pratiti svoju bebu, kao i do sada, njene pokrete koji se pred kraj i smanje ali svakako ih prati.
A za pucanje kože pred kraj....u 9 mj ti beba ionako dobiva najviše na kilaži, spušta se i priprema za izlazak pa stoga i dolazi do pucanja kože (ja sam cijelu trudnoću prošla "lišo" što se toga tiče i onda u zadnja dva tjedna dobila nekoliko strija...)
Ma sve će to biti ok, nemaj brige, još malo pa ćeš svojuuser posted image  držati u naručjuuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: još 14 dana...
10.8.2010 13:58:24   
jass
hvala cure, baš ste drage user posted image
još svega 8 dana, imam osjećaj da ću se raspuknut, sve više boli tamo dolje, na mahove, sve zvijezde prebrojim user posted image , malac nema pauze, stalno se zabavlja, a ja više ne mogu..svaki dan ponovno i ponovno išćekujem da će se nešto pokrenuti... ali još ništa. sitno, sitno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: još 14 dana...
10.8.2010 14:01:56   
Imra
neka ti je sa srecom, zelim ti porod za 5

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 15
   [Obrisani korisnik]
10.8.2010 17:10:53   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Imra)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: još 14 dana...
10.8.2010 17:15:42   
Domy
Sretno i od mene user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 17
   [Brisano sporočilo]
10.8.2010 17:31:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu jass)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: još 14 dana...
10.8.2010 18:31:20   
livona
IZVORNA PORUKA: jass

malo neobično, ali baš sam jučer bila u bolnici, i naručena sam na sam termin, nije mi jasno samo što je sa ctg-om, sa ultrazvukom i sličnim pregledima..zašto me nisu naručili prije??? iskustva? savjeti??



Ja sam bila predprosli tjedan u ginija i nije me htio gledati dali sam otvorena, napravio samo ultrazvuk, zakljucio da je beba dobro, dao mi uputnicu za bolnicu i rekao ako ne rodim do 11.08 (sutra) da "naletim" user posted image   user posted image user posted image

Nadam se da ce me sutra ispregledavati cijelu jer imam termin eto kad i ti.... (mada da se mene pita ja bi iz ovih stopa isla roditi) user posted image


_____________________________

17.08.2010. dosla nam je Ea, misica moja :))

Dante Alighieri
"Žena ti kaže "Idi k vragu!". Ti odeš, a ona te i tamo dočeka"

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: još 14 dana...
10.8.2010 18:44:51   
curice
sretno vam obima,neka bude brzo i što bezbolnije

_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu livona)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: još 14 dana...
10.8.2010 18:45:10   
jass
hehee, ma znaš što, bolje i tako nego da hodočastimo po bolnici svaki drugi dan, ipak, dosta je toplo, a u bolnici uvijek gužva ... još malooo draga user posted image
i meni isto već puna kapa, užasno sam nestrpljiva user posted image



_____________________________

28.08.2010 moj mali miš Dominik

(Odgovor članu livona)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: još 14 dana...
10.8.2010 18:52:43   
Fever
Sritno objema i da prođe što bolje i brže, a bebama je lipo u maminim pupama pa im se neda još vani :))) user posted image

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: još 14 dana...
10.8.2010 19:19:30   
tyna
sretno jass i livona!!! meni je termin 2.9.pa sam sad već jaaakoo nervozna i nestrpljiva, tako da si mogu samo zamisliti kako je vama!

(Odgovor članu jass)
Neposredna veza do poruke: 23
   [Brisano sporočilo]
10.8.2010 20:09:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu tyna)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: još 14 dana...
10.8.2010 20:25:57   
tyna
nadam se samo da će se bebač okrenuti prije cilja....trenutno je na zadakuser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!