|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pranje kose
28.10.2008 15:06:00   
Florijan Jakov
To nam je noćna mora #1...FJ se obožava kupati, ali pranja kose popraćen je sa deranjem, bacanjem, nemirom i drugim popratnim radnjama....kad mm ili ja peremo kosu vodimo ga sa sobom, pokazujemo da to nije ništa strašno, da treba glavu nagnuti iza i objašnjavamo sve popratne radnje ali kad to treba provesti u djelo na njegovoj glani - NEMA ŠANSE.

Kakva su vaša iskustva?? Plaču li vaši mačići prilikom pranja kose? Kad je to prestalo?


_____________________________

FJ JE FRAJER
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pranje kose
28.10.2008 15:09:53   
mirna
kod nas nije bilo posebne drame oko toga.. od kada smo uveli metodu: gledaj pauke na stropu (mislim da mi je netko ovdje na RR dao ideju) uopće više nema problema.. on gleda gore i traži pauke, a ja brzo operem kosicu..user posted image

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pranje kose
28.10.2008 15:12:37   
FIONA
ja kao mala imala sam fobiju od tuša i moja mama je moju dugu kosu kroz cijela leđa morala ispirati sa lončičem!!! Znam da ovo nije Fiona na kakvu ste navikli ali ja sam se fakat panično bojala tuša..dan danas ne kužim zakaj...moja mama nije nikada forsala i meni je to sa godinama ali godinama popustilo!!!! Možda i vaši klinci maju takav strah!!!user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pranje kose
28.10.2008 15:13:44   
mlada mama
ja sam vec se javila na tu temu (kupanje nocna mora) ili tako nekako, skuzila sam da je dinu strah zato sto mu voda ide po licu pa kad mu dodje do oci nista ne vidi, ili do nosa i usta kad ostane bez zraka, mozda se i toga boji????? mi smo do negdje prije vodili bitku s kupanjem i pranjem kose uopce nije htio uci u vodu i sad kad smo bili u slavonij kupili smo mu puno gumenih zaba, i malo po malo kroz igru, kao, ajde baci zabu, pa ga ona toboze poprska... uspjela sam ga okupati da ni ne skuzi, i tako sada stalno, i vise mu ne perem kosu tusem nego nekom malom plasticnom posudom jer sam skuzila da se boji tusa...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pranje kose
28.10.2008 15:15:44   
mlada mama
p.s i mi imamo metodu gledaj mravi na stropu, ili komarci...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pranje kose
28.10.2008 15:28:04   
mlada mama
e da ne znam koliku tvoj kosu ima moj ima malo duzu, pa sa samponom radimo razne frizurice pa mu pokazem u ogledalo pa on gleda i tako smije se... mislim da je i to malo pridonjelo uspjesnom pranju koseuser posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pranje kose
28.10.2008 21:26:14   
božica
mirna nasmijala sam seuser posted image user posted image

florijanaka i mi smo imali fazu da mala neće kosu prati(oko 2 god imaju 1000faza)
a sada voli prati kosu kad mora digne glavu i operemo kosu...
probajte paukove brojati ili mu reci ..gle goore miša...


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pranje kose
28.10.2008 21:29:29   
anne
I Petra je imala takvu fazu pa joj je MMama uspjela objasnila da mora visoko dignuti glavu. Sad je ok.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu božica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pranje kose
28.10.2008 21:32:49   
tiha
denissa stalno vice neplace ali 100 puta me pita jek da necemo prati kosu a ja ma samo malo...ajde dobro samo malo i tako operemo!!!

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pranje kose
28.10.2008 23:18:00   
Nika 24052006
Dobra vecer svima,evo ja sam tek dosla ovdje,pa vas sve pozdravljam.
Moja djevojcica ima 2 i pol godine,i nemamo nikakvih problema sa pranjem kose,nikada nismo ni imali. Mislim da je to jednostavno takvo dijete. Ne treba nista na silu,sve lijepo,polako,i prihvatit ce pranje kose kao dio najnormalnije osobne higijene.

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: pranje kose
28.10.2008 23:20:31   
tiha
dobro dosla kod nas zelimo da brijes s nama svakodnevno mi smo ti tu 100na sat

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: pranje kose
28.10.2008 23:22:37   
božica
IZVORNA PORUKA: tiha

dobro dosla kod nas zelimo da brijes s nama svakodnevno mi smo ti tu 100na sat

Nika 24052006 hajuser posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: pranje kose
29.10.2008 8:24:55   
Anoniman
...i nama je to noćna mora. Stavim im ruku na čelo da ne curi po nosu i vužgi, kosa se oprat mora! Derače ima, Paulina se prestala derati tek sa 3,5 godine!

(Odgovor članu božica)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: pranje kose
29.10.2008 21:34:40   
lelo
mi nemamo problema sa pranjem kose od kada imamo ribicu na tušu.Leona jako veseli kad mu kažem da će ribica sada isprati šampon i sav se razveseli.to mi je bio best buy ikad.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
30.10.2008 8:33:42   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lelo)
  Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!