|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   snovi u trudnoći
28.10.2008 20:42:57   
piggy
Ne znam kako vi al ja sam ćesto sanjala dok sam bila trudna.
rekli su mi da trudnice češće sanjaju od ostalih zbog promjene u tijelu i emocionalnog stanja.
Kakvi su vaši trudnički snovi.user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: snovi u trudnoći
28.10.2008 20:47:32   
FIONA
Piggy moji snovi su sada podkraj trudnoće jezivi pa mogu reći i noćne more! Prije dvije noći sam se probudila u suzama jer sam sanjala da je MM poginuo i da sam ja zbog toga izgubila bebu...vikala sam Štoći ja dalje! I tak sam se probudila...užas plakala sam i nisam se mogla smiriti pa sam išla popiti normabel!!! Prije nisam imala nikakve snove koje bi mogla istaknuti!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: snovi u trudnoći
28.10.2008 21:01:43   
evanda
ja stalno sanjam vodu....potoke, more, bunare, slavine....kažu da je to kod trudnica normalno....

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: snovi u trudnoći
28.10.2008 21:02:04   
tonkica
Ja i inače često i živopisno sanjam, i prije trudnoće i dok sam bila trudna. Al se ne sjećam nikakvih posebnih snova za vrijeme trudnoće, niti pozitivnih niti negativnih. user posted image

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: snovi u trudnoći
28.10.2008 21:06:20   
Ruža
IZVORNA PORUKA: tonkica

Ja i inače često i živopisno sanjam, i prije trudnoće i dok sam bila trudna. Al se ne sjećam nikakvih posebnih snova za vrijeme trudnoće, niti pozitivnih niti negativnih. user posted image


Tonkica danas te prepisujem...user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu tonkica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: snovi u trudnoći
28.10.2008 21:08:07   
piggy
kako zanimljivo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: snovi u trudnoći
28.10.2008 21:09:55   
mirna
Cesto sam sanjala da vidim obris vladimirovog lica na trbuhu.. bio je to prekrasan dozivljaj, a jos ljepsi kad sam ga ugledala u zivo..user posted image

< Poruku je uredio mirna -- 28.10.2008 21:10:48 >

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: snovi u trudnoći
28.10.2008 21:10:14   
FIONA
IZVORNA PORUKA: piggy

kako zanimljivo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




ma ti si mi zanimljiva..nema te tri dana a onda samo tema za temom...osjećam se ko jadničak iz Trenutka Istine!!! Kaj hoćeš ti zapravo od nas, jel ti nas opet testiraš???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: snovi u trudnoći
28.10.2008 21:15:24   
mirna
ups..

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: snovi u trudnoći
28.10.2008 21:30:38   
božica
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: piggy

kako zanimljivo.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




ma ti si mi zanimljiva..nema te tri dana a onda samo tema za temom...osjećam se ko jadničak iz Trenutka Istine!!! Kaj hoćeš ti zapravo od nas, jel ti nas opet testiraš???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


fiona bokuser posted image


_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: snovi u trudnoći
28.10.2008 21:33:03   
njanja
ja sam oko 30-tog tjedna sanjala da mi je puknuo vodenjak, pa onda da sma rodila na carski rez...čak je bio i san da sam rodila dijete sa downom...mučili su me ti snovi, ali sam si objasnila da je to zbog straha uza Jana i sma sebi sma rekla da ako doktor kaže da je sve ok, da onda i je.....I prestali ti snovi za cca 10-tak dana.... 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: snovi u trudnoći
28.10.2008 23:11:58   
Dora04
Ja valjda nisam normalna, ja idem spavati i ništa ne sanjam, ne piša mi se, nisam žedna, gladna ni išta drugo.
Jutro se jedva probudim, svako jutro dolazimo zadnje u vrtić, već me sram zbog toga.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: snovi u trudnoći
28.10.2008 23:13:38   
božica
vele da trudnice kao često vodu sanjajuuser posted image ja sam non stop mora asanjala i svakave gluposti kao i sadauser posted image user posted image

_____________________________

idem micat rit...

(Odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: snovi u trudnoći
28.10.2008 23:13:55   
tiha
ja sam sanjala gluposti i u prvoj trudnoci i u drugoj imala sam nocne more

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

(Odgovor članu Dora04)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: snovi u trudnoći
29.10.2008 7:40:43   
astrid
i ja stalno imam nemirne snove,a u zadnje vrijeme slabo i spavam. ponekad imam nocne more,ali najcesce sanjam da sam rodila curicu, a ja kupila sve plavo....user posted image

(Odgovor članu tiha)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: snovi u trudnoći
29.10.2008 7:43:33   
troubled
rijetko nešto sanjam u zadnje vrijeme...ništa posebno...
ne sanjam bebića....
s paulom se sjećam da sam jednom sanjala da sam rodila dječaka user posted image

(Odgovor članu astrid)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: snovi u trudnoći
29.10.2008 8:29:25   
Anoniman
i ja sam sanjala sve i svašta... i lijepo i grozno i isto sam se tak znala zbudit i plakat na glas, muž me nekad čuo i tješio nekad je hrkal na drugoj strani...user posted image

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: snovi u trudnoći
29.10.2008 8:32:56   
mlada mama
u trdnoci sam imala svakakvih snova i znala sam se buditi u suzama, ali sada kad nisam trudna zadnjih par mj. imam uzasne snove,a ponekad u biti najcesce sanjam da radjam, tako sam i neku noc sanjala svoj porod, to je sigurno zbog RR puno sam na njoj i sve se vrti oko toga pa nije ni cudno

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: snovi u trudnoći
29.10.2008 11:40:28   
Indy

Sad pred kraj trudnoće jako slabo spavam i imam lagan san, sitnice me probude. I isto tako imam veoma raznolike snove u toku jedne noći.Često sanjam osjećaje, i to ili sam tužna ili ljuta . No mislim sve u svemu, da je to posljedica napetosti i isčekivanja jer naša podsvjest po noći obrađuje sve ono što mi po danu doživljavamo i to se manefestira kroz snove.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: snovi u trudnoći
29.10.2008 11:51:45   
Florijan Jakov
u trudnoći nikakvi posebni snovi, ali nedavno jedan tako blesav da ga morma podjeliti s vama.
Da skratim (jer u snovima je to trajalo 2 dana)... počinje u subotu... mm je umro i sprovod mu je u ponedjeljak, ali u subotu je on još živ i zna da mu je sprovod u ponedjeljak i sad on sprema svoje stvari i kao odlazi, a ja ga pitam "Pa jel moraš baš sad umrijeti, Jakov je još mali, daj pričekaj da naraste"..on odgovara "Moram baš danas"....ja ostajem tužna i ucviljena, srećem vjenčanog kuma i govorim mu "Mariov sprovod je u ponedjeljak u tri." a on odgovara "Doći ću ako stignem."...uglavnom, kidala sam se od smijeha ujutro,a kad sam mm-u ispričala reko je "tebi nisu sve na broju" user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Indy)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: snovi u trudnoći
29.10.2008 11:53:55   
Ruža
IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

u trudnoći nikakvi posebni snovi, ali nedavno jedan tako blesav da ga morma podjeliti s vama.
Da skratim (jer u snovima je to trajalo 2 dana)... počinje u subotu... mm je umro i sprovod mu je u ponedjeljak, ali u subotu je on još živ i zna da mu je sprovod u ponedjeljak i sad on sprema svoje stvari i kao odlazi, a ja ga pitam "Pa jel moraš baš sad umrijeti, Jakov je još mali, daj pričekaj da naraste"..on odgovara "Moram baš danas"....ja ostajem tužna i ucviljena, srećem vjenčanog kuma i govorim mu "Mariov sprovod je u ponedjeljak u tri." a on odgovara "Doći ću ako stignem."...uglavnom, kidala sam se od smijeha ujutro,a kad sam mm-u ispričala reko je "tebi nisu sve na broju" user posted image



user posted image user posted image user posted image  Ja bi na mjestu tvog mm_a dobro razmislila prije nego što navečer legne kraj tebe.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: snovi u trudnoći
29.10.2008 12:00:11   
Krky
Ja inače niš ne sanjam ili jako rijetko, a u trudnoćama ne samo da sanjam, nego sve neke gluposti i tragedije. Malo se stresem, probudim, srce mi lupa, al se brzo saberem. Najviše me strah da ću sanjat da sam trudna i da se probudim i skužim da samo sanjam. Srećom, ne sanjam tako nešto, to je ipak lijepa stvarnost!

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: snovi u trudnoći
29.10.2008 13:25:31   
Wukovarka
Ja sam zadnjih dva tjedna u snovima jako ratoborna i svadljiva user posted image
Sa svima sam se posvadjala, zaratila...

Vjerujem da je to sve povezano sa pritiskom oko uredjenja kuce na katu, jer se sa svekrvom dnevno zakacim bar 5 puta sto se tice toga...zena voli upravljati, a ja jos vise user posted image

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!