|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Autić akumulator
17.8.2010 16:22:46   
ivanaa
htjeli bi ga kupit malome...znate li gdjeje največi izbor??

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Autić akumulator
17.8.2010 16:25:37   
ninolina
mi smo najviše ih vidjeli u mercatoneu...pazi koji čete kupiti...moja mama je uzela đipa nekog u konzumu dala 1500 kn za njega a akumulator živi šrot...gledaj da ima akumulator bar od 12 w

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
17.8.2010 16:26:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ivanaa)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Autić akumulator
17.8.2010 16:31:04   
Domy
IZVORNA PORUKA: ninolina

mi smo najviše ih vidjeli u mercatoneu...pazi koji čete kupiti...moja mama je uzela đipa nekog u konzumu dala 1500 kn za njega a akumulator živi šrot...gledaj da ima akumulator bar od 12 w

slažem se moj domy ima motor  ako se ne varam od 6 w..spor kao grčka a kad je uzbrdica jedva ide..a isto ga platili oko 1500 kn

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Autić akumulator
17.8.2010 16:33:00   
Anoniman
Ja sam vidjela te autiće u Tintiliniću u city centru. Mislim da su od peg perega

(Odgovor članu Domy)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Autić akumulator
17.8.2010 16:37:46   
troubled
vidjela sam ih nekidan u garden mallu...dućam magic baby...mislim da imaju i svoju stranicu pa googlaj malo...
drži ih i fun4mum..oni su na ilici blizu sv.duha...mislim da oni imaju peg perego...

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
17.8.2010 16:53:32   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Domy)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Autić akumulator
17.8.2010 16:58:39   
Domy
IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: Domy

IZVORNA PORUKA: ninolina

mi smo najviše ih vidjeli u mercatoneu...pazi koji čete kupiti...moja mama je uzela đipa nekog u konzumu dala 1500 kn za njega a akumulator živi šrot...gledaj da ima akumulator bar od 12 w

slažem se moj domy ima motor  ako se ne varam od 6 w..spor kao grčka a kad je uzbrdica jedva ide..a isto ga platili oko 1500 kn


Ja sam sada išla pogledati od koliko w je akumulator,ali nigdje ne vvidim gdje to pišeuser posted image

meni piše skroz ispod ...ima naljepnicu

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Autić akumulator
17.8.2010 20:59:24   
niina
IZVORNA PORUKA: ninolina

mi smo najviše ih vidjeli u mercatoneu...pazi koji čete kupiti...moja mama je uzela đipa nekog u konzumu dala 1500 kn za njega a akumulator živi šrot...gledaj da ima akumulator bar od 12 w




Mi kupili u mercatone,ima već dosta godina,ali pazi na akumulator što kažu cure,živa koma,a platili ga 1.500 kn,ima u turbo limaču-barem je bilo i po tim večim centrima treba pogledati......user posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Autić akumulator
17.8.2010 21:53:08   
zozo1
Obavezno gledaj do koliko kila  se može u njemu voziti. Oni motori na akumlator voze do 10-15 kg .Jedna mala poznanica dobila takav za prvi rođendan, druge godine nije ju mogao pomaknuti s mjesta. 

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu niina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Autić akumulator
18.8.2010 9:46:36   
maja
Noa ima Quad, dobio za 2 ročkas, super je, samo malo spor za njega, ne znam koliko w, a bio je 300kn u Kauflandu, tako da je za te novce super

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Autić akumulator
18.8.2010 10:58:39   
pako
moj P ima ovakav, 6 volti je ali za njegove godine je super

http://global.pegperego.com/toys-catalog/2010/Mini+Racer

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Autić akumulator
18.8.2010 11:34:07   
ivanaa
Na akciji su u TL,nije ti prespor?'
IZVORNA PORUKA: pako

moj P ima ovakav, 6 volti je ali za njegove godine je super

http://global.pegperego.com/toys-catalog/2010/Mini+Racer


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu pako)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Autić akumulator
18.8.2010 12:11:31   
pako
za njega još nije, grof se sjedne i uživa....sad mu tata(mm) planira kupiti mini bike (mini motor) ili quad sa regulacijom gasa

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!