|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Opet nista...
31.5.2010 8:39:01   
tiny
evo opet user posted image dosla,i to dan ranije,ali ja sam odlucila da nema vise suza svaki mjesec.kad user posted image bude spremna,ja je cekam,ne treba biti malodusan,samo vjerovati.i samo zelim reci svim trudilicama da ne gube nadu,sve ce doci na svoje kad za to bude vrijemeuser posted image

< Poruku je uredio mariola -- 23.6.2010 22:55:46 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: opet nista...
31.5.2010 8:40:27   
mišica 666
user posted image user posted image user posted image user posted image tako treba a doći će tvoja user posted image sigurno hoće pogotovo kad si tako pozitivna. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: opet nista...
31.5.2010 8:42:35   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: tiny

sve ce doci na svoje kad za to bude vrijemeuser posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: opet nista...
31.5.2010 9:15:05   
neron
samo glavu gore. doci ce i taj mjesec kad cemo svi ugledatiuser posted image . netreba samo u depresiju padati.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: opet nista...
31.5.2010 9:34:10   
Gianna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kada se najmanje budeš nadala vidjeti ćeš i taj toliko željeni user posted image ....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu neron)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: opet nista...
31.5.2010 9:44:17   
Tsmee
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za pozitivan stav! To je već pola posla user posted image

Držim fige za sljedeći ciklus user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: opet nista...
31.5.2010 9:44:21   
tiny
ma nema vise depresije,znam da mogu zatrudniti,vec sam 3 puta,nazalost zadnje 2 trudnoce su zavrsile kiretazom,ali sve je to bozja volja.i kad vidim koliko gorih slucajeva ima od mojih,samo se zahvalim bogu sto je sve bilo kako je.ustvari ja sam jedna jako sretna mama jedne jako dobre i lijepe djevojcice,i naravno da se i ja i ona radujemo braci ili seki kad bude vrijeme za to,a do tada ona uziva svu moju paznju i ljubav.zato,drage moje,budite sretne,ne dajte se,i kad je najgore,postoji netko tko nas cuva,jer sve se desava s razlogom.

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: opet nista...
31.5.2010 10:25:24   
ninolina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
IZVORNA PORUKA: Gianna

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kada se najmanje budeš nadala vidjeti ćeš i taj toliko željeni user posted image ....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: opet nista...
31.5.2010 11:37:59   
adryosijek
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: opet nista...
31.5.2010 11:39:15   
vvd
Pozz svima,
ne znam gdje da ukratko ovo napišem prvi put se javljam iako sam vas do sad redovito čitala...htjela sam svima uliti malo nade....

imam sina iz prvog braka.....
drugi brak trudimo se godinu dana i ništa...
prvi spermiogram 3 mil.spermića samo 4% živih nade minimalne...
drugi spermiogram (bez prirodnih i umjetnih ljekova) 9 mil.i 49% živih....dr.predlaže potpomognutu...
dan nakon tog spermiograma ovulacija )po mom izračunu)...malo vođenja ljubavi,viroza tem i ja i muž.....

ali eto taj tj.se dogodi čudo..zatrudnjela.....sad trudna 5tj...
mirujem i nadam se da će biti ok....

želim reći.....uvjek ima nade....:)   držite se i čuvajte.....ne zamjerite ako poruka zvuči hladno...mene malo valjda  hormoni pucaju i od silne sreće prvi dan sad samo cmizdrim ....

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: opet nista...
31.5.2010 11:49:14   
FIONA
IZVORNA PORUKA: vvd

Pozz svima,
ne znam gdje da ukratko ovo napišem prvi put se javljam iako sam vas do sad redovito čitala...htjela sam svima uliti malo nade....

imam sina iz prvog braka.....
drugi brak trudimo se godinu dana i ništa...
prvi spermiogram 3 mil.spermića samo 4% živih nade minimalne...
drugi spermiogram (bez prirodnih i umjetnih ljekova) 9 mil.i 49% živih....dr.predlaže potpomognutu...
dan nakon tog spermiograma ovulacija )po mom izračunu)...malo vođenja ljubavi,viroza tem i ja i muž.....

ali eto taj tj.se dogodi čudo..zatrudnjela.....sad trudna 5tj...
mirujem i nadam se da će biti ok....

želim reći.....uvjek ima nade....:)   držite se i čuvajte.....ne zamjerite ako poruka zvuči hladno...mene malo valjda  hormoni pucaju i od silne sreće prvi dan sad samo cmizdrim ....


user posted image ..dobro došla i čestitam na bebici...čuvaj ju i mazi i pazi...drago mi je da si pokazala primjerom da može biti bolje...svim trudilicama što više ovakvih ishoda...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu vvd)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: opet nista...
31.5.2010 11:49:49   
Anoniman
bravo!user posted image
uživaj u trudnoći! user posted image

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: opet nista...
31.5.2010 11:54:40   
ninolina
IZVORNA PORUKA: FIONA

IZVORNA PORUKA: vvd

Pozz svima,
ne znam gdje da ukratko ovo napišem prvi put se javljam iako sam vas do sad redovito čitala...htjela sam svima uliti malo nade....

imam sina iz prvog braka.....
drugi brak trudimo se godinu dana i ništa...
prvi spermiogram 3 mil.spermića samo 4% živih nade minimalne...
drugi spermiogram (bez prirodnih i umjetnih ljekova) 9 mil.i 49% živih....dr.predlaže potpomognutu...
dan nakon tog spermiograma ovulacija )po mom izračunu)...malo vođenja ljubavi,viroza tem i ja i muž.....

ali eto taj tj.se dogodi čudo..zatrudnjela.....sad trudna 5tj...
mirujem i nadam se da će biti ok....

želim reći.....uvjek ima nade....:)   držite se i čuvajte.....ne zamjerite ako poruka zvuči hladno...mene malo valjda  hormoni pucaju i od silne sreće prvi dan sad samo cmizdrim ....


dobro nam došla
user posted image ..dobro došla i čestitam na bebici...čuvaj ju i mazi i pazi...drago mi je da si pokazala primjerom da može biti bolje...svim trudilicama što više ovakvih ishoda...user posted image



_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: opet nista...
31.5.2010 12:01:52   
tiny
eto,vidite,cestitam na trudnoci i zelim ti da sve bude u redu,naravno i da se i mi ostale ubrzo pridruzimo blazenom stanju.user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: opet nista...
31.5.2010 12:04:19   
FIONA
IZVORNA PORUKA: tiny

eto,vidite,cestitam na trudnoci i zelim ti da sve bude u redu,naravno i da se i mi ostale ubrzo pridruzimo blazenom stanju.user posted image


a ja tebi želim uskoro u postu poslati ova dva smajlića...user posted image user posted image ...zato na posel a ne tu da tipkaš cijele daneuser posted image ...hehhehee...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: opet nista...
31.5.2010 12:07:45   
tiny
ma sad sam u crvenom,ali hvala na lijepim zeljama.user posted image

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: opet nista...
31.5.2010 12:44:39   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: opet nista...
31.5.2010 13:19:13   
cuba
Ajde, ajde, bit ćeuser posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: opet nista...
31.5.2010 16:16:05   
bembo
Svaka čast na pozitivnim mislimauser posted image  Tako treba!!!! Želim svim trudilicama, uključujući naravno i sebe, prvo plus ko kuća, a zatim zdravu bebicu!!!!

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: opet nista...
1.6.2010 22:42:07   
anastasija0702
tiny nemoj se bedirati, ja i mm skoro 2 god radimo na bebi. za mj dna nam je 2. godišnjica a nemam najljepši dar. svaki put kad mi dođe mislim evo sad mi već sazrijeva nova jajna stanica, ovulacija je za 15 dana. eto tako i ti, ti još imaš svoju curicu tako si sretna. najgore je kad nemaš niti jedno dijete a tako ga želiš.

(Odgovor članu bembo)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: opet nista...
2.6.2010 7:14:32   
Gianna
Čestitke na trudnoći, user posted image user posted image user posted image ... Sada polagano i užvaj u narednih user posted image mjeseci....

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu anastasija0702)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: opet nista...
2.6.2010 11:48:33   
Leptir5
koliko puta sam ja izgovorila "opet ništa".....
za 4mj nam 4. godišnjica braka

_____________________________

4xAIH
1.IVF.... beta 0
2.IVF.... beta 650 termin 15.04 :)
9.4 rodila se moja ljepotica :)

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: opet nista...
2.6.2010 12:18:50   
tikica_69
A tek ja user posted image
Znam da nije nikakva utjeha, ali eto i dalje zivim i nadam se...


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Leptir5)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: opet nista...
2.6.2010 12:36:35   
Gianna
IZVORNA PORUKA: tikica_69

A tek ja user posted image
Znam da nije nikakva utjeha, ali eto i dalje zivim i nadam se...



Tako i treba... Znaš kako kažu nada posljednja umire user posted image user posted image ..


_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: opet nista...
2.6.2010 21:11:32   
uspavana
tiny, bravo za stav!!!user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu tiny)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!