|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Manjak plodne vode
23.7.2009 19:58:51   
lana05
bok curke, evo u bolnici sam, lezim tu vec 7 dana na strogom mirovanju. u 33tj sam i dijagnosticiran mi je manjak plodne vode, imala sam stezanja trbuha i grceve. sada sam na preparu i strogo mirovanje bez dizanja.
ako je tko imao slicna iskustva molila bih da se javi, pusa svima

< Poruku je uredio anaxx -- 20.12.2011 10:31:24 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Manjak plodne vode
23.7.2009 20:10:30   
uspavana
nažalost što se iskustva tiče tu ti ne mogu baš ništa pomoći...
ali, molit ću da sve prođe u redu..
i da ti to vrijeme u bolnici prođe što prije i brže i bezbolnije...i da na svijet doneseš svojeg anđelauser posted image !!!



< Poruku je uredio anaxx -- 20.12.2011 10:31:36 >


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

(Odgovor članu lana05)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: manjak plodne vode
23.7.2009 20:11:23   
trudnica87
joj draga,ja ti neznam nista o tome.ali samo se ti drzi bit ce sve u redu..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image vec ce se neko javiti ko kuzi

(Odgovor članu lana05)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: manjak plodne vode
23.7.2009 20:29:56   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Manjak plodne vode
23.7.2009 20:35:03   
daisyboo
To je kod nekih trudnica normalna pojava pogotovo u trecem tromjesjecju.Nemoras se nista brinuti samo je preporuceno mirovanje i piti sto vise tekucine.
user posted image user posted image Draga drži se i sretno.

< Poruku je uredio anaxx -- 20.12.2011 10:33:05 >


_____________________________

"Sreća postoji za one koji placu...one koji su povrijeđeni...one koji traže i one koji se trude...jer samo oni znaju cijeniti ljude koji dotaknu njihov život..."

(Odgovor članu trudnica87)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Manjak plodne vode
23.7.2009 20:58:40   
maja
Budi bez brige draga, i meni je tako nekako dijagnosticiran manjak plodne vode, rekli mi da ću roditi ranije, a ono na kraju dočekala svoje trudove i rodila prirodnim putem  u 39 tjednu. Bila sam u bolnici 3 tjedna, ležala i to je to! Bilo mi je strava u bolnici, ali opet lakše jer sam bila njima blizu u slučaju da se nešto ne desi!
Lijep pozdrav i izdrži još malo do krajauser posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 20.12.2011 10:32:53 >


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu daisyboo)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Manjak plodne vode
23.7.2009 21:54:58   
BUMBIKA
Mojoj šogorici isto to rekli prije 2 tjedna kad je bila isto trudna 33 tj i evo danas rodila malog sina,prije termina ali je sve ok..

< Poruku je uredio anaxx -- 20.12.2011 10:32:43 >


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Manjak plodne vode
24.7.2009 15:43:36   
korina 9
Ej Lana... A kolki ti je AFI?
Ja sam u 31 tj uskoro 32 tj i AFI mi je 7.5 mm. Isto mi je dijagnosticiran manjak plodove vode a uz to mi je i beba manja nego bi trebala biti za 31 tj.,ima 1380 g. Navodno je sve u granicama normale pa nisam hospitalizirana (za sada)..... Ugl. sretno  user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 20.12.2011 10:32:10 >

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Manjak plodne vode
14.12.2011 17:06:25   
doriss
bok cure...ja sam u 33.tjednu i ustanovljen mi je manjak plodne vode..rečeno mi je da se odmaram i da pratim fetalne pokrete.ako su slabiji nego inače da hitno idem u bonicu jer bebi onda nešto fali..i naručio me za 3 dana na mjerenje svih protoka.nadam se da če biti sve u redu..user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 20.12.2011 10:32:20 >

(Odgovor članu lana05)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Manjak plodne vode
14.12.2011 22:07:07   
ruwenzor
doriss dobrodošla!
ne znam ti ništa o tome ali evo šaljem vibrice
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ima tu cura koje imaju iskustva s tim pa će ti se javiti user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 20.12.2011 10:32:29 >


_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

(Odgovor članu doriss)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!