|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Da li je tko probao dijetu bez ugljikohidrata...
5.2.2010 8:23:35   
zozo1
Cure, da li je tko probao dijetu bez ugljikohidrata.
Uskoro ću roditi, natukla dosta kila pa me zanima učinak:

KAKO DJELUJE : Sa potpunim isključivanjem unošenja ugljikohidrata u nas organizam, naše vlastite naslage sala jednostavno se počinju topiti.

Sa dijetom početi u ponedjeljak. Sa prvih 6 dana gubite 5 kg, svaki slijedeći dan lakši ste za jedan kilogram. Svako jutro 1 kg manje. Za 24 dana možete izgubiti do 20 kg 100 %.   (mislim da malo pretjeruju ali da se i 5 kg skine super)
ALI OPREZ - AKO SAMO JEDAN DAN SAMO JEDNOM POJEDETE KOMADIC KRUHA VELICINE NOKTA ILI BILO KAKVU SITNICU KOJA SADRZI UGLJIKOHIDRAT - (od one hrane koja je navedena da se ne smije jesti) PREKIDA SE TOPLJENJE VASIH MASNIH NASLAGA. TO ZNACI DA JE ORGANIZAM OD TOGA KOMADICA HRANE IZVUKAO UGLJIKOHIDRAT I AUTOMATSKI BLOKIRAO TOPLJENJE SALA.

SVA OSTALA HRANA KOJA OVDJE NIJE NAPISANA SE NE SMIJE JESTI !

HRANA KOJA SE SMIJE JESTI:


SVE VRSTE MESA : junetina, piletina, teletina, svinjetina, janjetina, guska, patka, puretina, sve vrste jetrica, divljač. Na sve načine OSIM POHANOG. Znaci, smije se jesti kuhano, pečeno, roštilj, sušeno meso, kobasice, sve vrste narezaka, OSIM HRENOVKI.

SVE VRSTE RIBA : morske ribe, slatkovodne ribe i sve vrste ribljih konzervi.

SVE VRSTE SALATA : svježa zelena, paprike svježe ili pečene, paradajz, krastavci, svježi ili kiseli kupus, cikla, salata od morskih plodova, salata od luka, zeleni i crveni radić, špinat svježi na salatu, sve salate začiniti uljem, octom, soli, paprom, ajvar - kako želite i možete jesti jaja na sve načine.

SVE VRSTE POVRCA : karfiol, blitva, špinat, poriluk, kelj, kupus kiseli ili slatki, šparoge, bljusti, artičoka, patlidžan, korabica, mrkva, peršin, celer, kisela repa, prokulica

MOZETE PITI : mineralnu vodu, tonik, voda,preporučuje se zelena kava i sve vrste čajeva bez šećera. OBAVEZNO DA UZMETE NATREN ILI SAHARIN, pola litre bijelog vina ili litra gemišta dozvoljena samo nakon šestog dana od početka dijete, limunada i
limun je dozvoljen.

BIT DIJETE JE : npr. skuhate povrće koje najviše volite, stavite u to meso koje najviše volite, sve začine ( sol, papar, vegeta, bijeli luk i ostalo sitno povrće, malo ulja ) i skuhate malo veću količinu za cijeli dan. Kad ste gladni možete jesti gotovo stalno, tj. sve dok se ne osiječate siti. Tako kreirate obrok za svaki dan od hrane koja je navedena da se smije jesti.

NESMIJE SE JESTI HRANA KOJA SADRZI UGLJIKOHIDRATE !

ZABRANJENO :
- kruh, krumpir, brašno, riza, leca, grah, grašak, mrvice - prezli, pohano meso, tjestenina, kikiriki, mandule, lješnjak, hrenovke. Nema zaprške ni na jedno jelo.

NITI JEDNA VRSTA MLIJECNIH PROIZVODA - mlijeko, maslac, kiselo ili slatko vrhnje, jogurt, kefir, razni mliječni i voćni pudinzi, margarin, šlag, niti jedna vrsta kolaca, slastica, šećer, čokolada, razne grickalice slatke ili slane, sladoled. Niti jednu vrstu sireva i niti jednu vrstu voća. NISTA STO SE ZOVE VOCE.

VAZNO !
Da bi nadoknadili potrebu za gore navedenom hranom, potrebno je da OBAVEZNO uzimate vitamine, i to odmah sa početnim danom dijete.

VITAMIN C
VITAMIN D
CALCIUM, MAGNEZIUM, ZINC

Ovu dijetu možete držati onoliko dana koliko kilograma želite izgubiti. Kad postignete željenu težinu treba vam 2 godine da opet počnete dobivati na kilaži. Zar nije to sjajno ?!?

ZNAČI : Nije opasna po zdravlje i sve dok se držite dati uputa, već korisna za zdravlje da se organizam očisti naslaga sala.

Najteže je prvih 6 dana. Ako izdržite, dalje je sve lagano, jer se želudac svakim danom stišće i potreba za hranom je sve manja i manja.


_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
5.2.2010 8:29:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu zozo1)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 8:31:00   
MILLA
ja sam davno bila na toj djeti...ima 10 godina...i kile se doslovno topile. istina,da. koliko je zdrava? pa sad,govorili su nikako više od mj. dana. iako imaš velik izbor šta jesti...kao da ti kroz par dana sve isto postane...čudan ukus....ali djeluje,da. mislim da sam u mj. dana skinula 8 kg. bez da gladujem...a čak sam si u tom periodu jednom priuštila kolač.nas je troje bilo na toj djeti...tadašnji šef je bio jako debeo...on je u 3mj skinuo 30kg!!....sa tim da mu je bilo i loše zadnji mj. jer se ne smije dugo. ja sam za mj. dana...sigurno češ skinuti koliko trebaš.

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 8:31:46   
ZVRK
a kada rodiš treba ti šaroliki unos hrane za ''dojenje'' a ako ne dojiš onda je ok

ali po porodu ti budu se kilice smanjile od nadolazećih slatkih problema

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 8:35:08   
mariola
Ma cvrle moja, ni jedna dijeta nije zdrava ali čisto sumnjam da se kilogrami baš tako tope. Al bože moj, vrijedi probat, da se istopi bar malo salauser posted image

Ovu ću djetu ja mužu uvestuser posted image

< Poruku je uredio mariola -- 5.2.2010 8:36:07 >


_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 8:37:15   
MILLA
da....dok dojiš,najbolje pričekati.evo,ja još ništa ne uzimam jer samuela još dojim pa...ali kad prestanem ču probat herbafast ili herbalife... i jedno i drugo je učinkovito za nekih do 8 kg.

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 8:37:30   
mariola
Milla sad sam tek pročitala tvoj post. Definitivno ovo mužu pokazujem danas i mjenjam mu jelovnikuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 8:43:30   
MILLA
IZVORNA PORUKA: mariola

ali čisto sumnjam da se kilogrami baš tako tope.


tope se,tope....bila na tome...nas nekoliko. u samo 7 dana vidiš ogromnu razliku...zato je i bilo tako aktualna dok nisu rekli da nije zdrava duže od mj. stalno ideš na vc. sve što pojedeš pokakaš....zato je dobra za čiščenje i jednom na godinu bi je trebalo primjeniti radi nakupina sala. logično,organizam da bi funkcioniro treba ugljikohidrate .... a ako ih ne unosiš on uzima one koje  več imaš...dakle salo....i to izbacuješ. zato ,ne duže od mj.

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 8:43:53   
zozo1
Nakon prvog poroda tak i tak sam jela samo juhe, kuhanu piletinu, kuhano povrće, pa sam mislila, nije mi škodilo za mlijeko, da bi možda mogla i sad probati primijeniti takav način prehrane. Naravno ne na duge staze. Inače kada sam skigdala kile od prve trudnoćće, uvijek sam bila na un dijeti i to po 3-4 tjedna, stvarno sam pazila i skidala po 5 kg mjesečno, a kile se nisu vraćale, onda sam malo prekinula pa mjesec dva ponovno i sve super skinula. Budem probala, ja mliječne proizvode ineče ne obožavam, mlijeko pijem samo u kavi. 

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 8:45:48   
zozo1
Naravno, zaboravila sam napomenuti, ako će smetati za mlijeko, odmah prestajem ......... da me vi mame ne počnete špotati user posted image

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 8:46:48   
Irena
Ja sam bila na mesnoj dijeti prije dvije godine .. Prvi mjesec skidaš najviše. Ja sam u 3 mjeseca skinula 14kg.. To sam još bila preko Božića i Nove godine na dijeti... Skuhala sam si brdo sarme samo bez riže i ožeži..

Skoro sva mesna jela se mogu jesti samo se mora pazit kod pripreme...

A što se tiče dijete poslije poroda .. Malo pričekaj .. Ja sam dobila 22kg a sad mi je ostalo još 4kg a bebačica mi ima 5 mjeseci...

_____________________________

10.09.2009 Gabrijela

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 8:50:49   
mariola
IZVORNA PORUKA: MILLA

IZVORNA PORUKA: mariola

ali čisto sumnjam da se kilogrami baš tako tope.


tope se,tope....bila na tome...nas nekoliko. u samo 7 dana vidiš ogromnu razliku...zato je i bilo tako aktualna dok nisu rekli da nije zdrava duže od mj. stalno ideš na vc. sve što pojedeš pokakaš....zato je dobra za čiščenje i jednom na godinu bi je trebalo primjeniti radi nakupina sala. logično,organizam da bi funkcioniro treba ugljikohidrate .... a ako ih ne unosiš on uzima one koje  več imaš...dakle salo....i to izbacuješ. zato ,ne duže od mj.


Milla ako je tako onda super. Nama ni ne treba više od mjesec dana i 5-8 kila, meni narasla guza i njemu trbuhuser posted image
A jel zbilja poslije nema jo-jo efekta?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 8:51:33   
gljiva
Ovo bi mogla isprobatuser posted image , da bar koja kila ode dolje dok još dojim.Mislim da tjedan dana ovakve prehrane neće škodit.

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 8:52:28   
MILLA
ma da...nikako nemoj dok dojiš...pa ja sam dobila 32,i sa 5mj. sve skinula....kad prestaneš dojiti..vjerojatno nečeš ni trebati djetu... ionako češ jesti kuhano,pa u sve ubaci "proso" to  je žitarica,imaš je u dm-u ,ona če ti topi salo. uz to je nevjerojatno zdrava sa željezom i magnezijem. možeš je staviti baš u svako jelo ili je samu jesti kao griz.

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu Irena)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 8:57:37   
MILLA
IZVORNA PORUKA: mariola

A jel zbilja poslije nema jo-jo efekta?
 
ja sam sigurno godinu dana bila super....mada od svega gore navedenoh šta se ne smije ,ja samo kruh i tjesteninu volim. to sam u normalnim kol. jela. npr. moja prijateljica je na toj djeti skinula 12kg....i tek nakon dosta vremena(6-7mj) počela da se deblja jer je bolesna za slatkim...recimo ja slatko nikad ne jedem osim kad mi padne šečer......


_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 8:59:22   
MILLA
IZVORNA PORUKA: gljiva

Ovo bi mogla isprobatuser posted image , da bar koja kila ode dolje dok još dojim.Mislim da tjedan dana ovakve prehrane neće škodit.


mislim na dojenje-dok djete ovisi o tvom mlijeku. npr. moj samuel duda več 14mj....on ne ovisi o mom mlijeku. njemu to ne bi škodilo više

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu gljiva)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 8:59:52   
mariola
Milla ovo zvuči gotovo savršeno. Ništa, isprobat ću na mm, a ja kad prestanem dojituser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 9:02:53   
gljiva
IZVORNA PORUKA: MILLA

IZVORNA PORUKA: gljiva

Ovo bi mogla isprobatuser posted image , da bar koja kila ode dolje dok još dojim.Mislim da tjedan dana ovakve prehrane neće škodit.


mislim na dojenje-dok djete ovisi o tvom mlijeku. npr. moj samuel duda več 14mj....on ne ovisi o mom mlijeku. njemu to ne bi škodilo više


Hm onda ću još morat čekat, a valjda će se konačio počet kile topit.
Imam više nego kad sam išla rodituser posted image

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 9:04:18   
MILLA
dobro piše da ako uspiješ prvih 6 dana.....stvarno bude muka. iako se čini da toliko toga možeš jesti,prvih dana je ful teško. sve što jedeš se siliš,kao da ti čudno klizi niz grlo i kao da si stalno gladan. ali kad to uspiješ,tjelo se aktivira i svaki dan si sve mršaviji.mi sa posla smo znali raditi roštilje(svi smo bili na toj djeti) pa smo ubili nekoliko kila mesa sa ajvaromuser posted image ...jer ne smiješ kruh....i drugi dan,kila manje...sve pokakaš...

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu mariola)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 9:07:04   
dominik
uf nebi ja mogla bez krumpira i kruha, a i kolesterola ionak imam panicno prevec u krviuser posted image ...ali ak sila trazi drasticne promjene zakaj ne...moja frendica se skljokala na toj djeti tak da nije za svakoga...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 9:10:32   
Marta j
Mogla bi i ja na tu djetu

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 9:11:02   
karoca
I ja sam pretprošlo ljeto provala s tom dijetom i umalo se i ja nisam onesvjestila od slabosti ali bila sam trudna a još nisam znala! (mislim nisam bila sigurna!). Onda trudnoća pa sad dojim, provat ću i ja sa herbafastom pa ćemo vidjet (ostalo mi 10-tak kg viška!)

_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 9:18:32   
MILLA
herbafastom je lema,u mj. dana skinula 7-8 kg.....znam da je bila jako zadovoljna. a herbalife-om moj brat u prvoj kuri oko 10kg i to samo masti. ja ču jedno ili drugo kad ga maknem sa sise. htjela sam ja herbalife,jer sam ga dobila kad je sami imao 4-5mj. pisala sam im na mail da pitam dal mogu ,dok dojim....i slučajno pitala u ljekarni,kad meni teta što radi kaže "molim? kakav herbalife?...su oni normalni da vam kažu dok dojite da možete? pa poznato je da sadržava kancerogene tvari,pa da je to zdravo i priznato mogli bi kod nas to kupiti...kako mogu vama reči tako nešto?!..nemojte,molim vas,ni dok dojite jer vam ide u mlijeko,a bome ni kad prestanete!!" eto,to mi je rekla.odustala sam radi malog....a sad,kad prestanem.....pa i herbafast su povukli jedno vrijeme jer su našli kancerogen tvari...evo sad je opet u prodajiuser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu karoca)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 9:29:35   
lidac0605
Moj muž je nekad u mladim danima bio na toj dijeti i izgubio oko 20 kg,al čim je počeo normalno jesti to se sve vratilo,još je i više dobio-mislim da ti te instant dijete imaju sve takav jo-jo efekt...a da ne govorimo o tome kaj si radiš organizmu user posted image ...
Najzdravija i najprirodnija ti je dijabetička dijeta-to ti je u biti zdravo hranjenje i kak je rekel meni moj endokrinolog,tak bi u biti svi ljudi trebali jest...Ja sam prije 2 god doduše zbog određene dijagnoze morala preć na dijabetiki režim ishrane-isprva mi je bilo jako teško jesti sve od cjelovitih žitarica i "zdravu hranu"-sad mi je već to nekaj normalno,i to kaj ja jedem jedemo svi uklj. i klince...A da ne velim da sam kad sam krenula s tom prehranom u 2 mj. izgubila 10 kg,a nisam bila gladna-jedem 5 obroka u danu!

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"


(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Da li je tko probao dijetu bez ugljikohid...
5.2.2010 9:31:18   
karoca
I meni je apotekar rekao dok dojim nikako uzimat herbafast! Nisam znala da i oba sadrže kancerogene stvari!user posted image
Ma ide ljeto pa ćemo povrća, voća itd. a i prestat ću dojit moga Tysona pa ću vidjet. Ja inače ne jedem puno ni masno a mogu i bez slatkog ali otkad dojim "metem" sve pred sobom!! Moj mali Tyson me "živu izjede"!!!user posted image

_____________________________

Mara: 28.03.2007
Katarina: 08.04.2009

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!