|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sta napraviti?
30.3.2010 20:05:30   
bubamara787
moja curica ce uskoro imati 2 godine te nam je pocela malo prkositi... uglavnom dogadja nam se to da kada je stavim u kaznu da ona namjerno povraca... pod kaznu mislim da mora mirno  sjediti na trosjedu dok joj ne dopustimo da se makne..od malena je ucim znacenje rijeci NE, no u zadnje vrijeme bas me i ne dozivljava previse... nemojte misliti da je stavljam u kaznu bez razloga jer se zna da se ne smije lupati vratima (da ne kazem da su nam vrata od dnevnog boravka djelomicno staklena te me hvata panika od same pomisli da se staklo razbije i poreze ju)...nisam od osoba koja bi kaznjavala udarcima (mada moram priznati da je to kod mojih roditelja palilouser posted image )...
i sta napraviti kada ona pocne povracati iz prkosti jer je u kazni... jucer nam je tak nesto napravila.... normalno da mi je poslije bilo uzasno krivo... da li je to samo faza ili...?

_____________________________

Marta 05.04.2008.
Katarina 12.10.2009.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sta napraviti?
30.3.2010 20:08:18   
FIONA
ja sam protiv batina i tiranije...ali da se mora naučiti poštivati starije i tko je kog arodil..to treba...
nažalost to nekada nije ko po špagi ili kao u filmu...treba znoja, truda, obostranih suza za zadovoljstvo na kraju...

ak ne pale kazne na kauču smisli nekaj drugo...mislim na drugi kaznu!!!


< Poruku je uredio FIONA -- 30.3.2010 20:11:31 >


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu bubamara787)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sta napraviti?
30.3.2010 20:13:48   
Zvonki
Kao prvo, čini mi se da je dijete od 2 godine premalo za stavljanje u kaznu. Kao drugo, mislim da samo razgovor, razgovor i razgovor pomažu. Moraš se spustiti na njeno vidno polje i malo jačim tonom reći da to nije lijepo, da se to ne smije raditi. I tako stalno. Ovako će ti se samo inatiti. Pričekaj s kaznama barem do 3 godine. puno ljubavi i zagrljala nekad ima bolji učinak od vikanja. Vjeruj mi. user posted image
Inače, i moja je u toj fazi. Ima 19 mj.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sta napraviti?
30.3.2010 20:14:57   
FIONA
IZVORNA PORUKA: Zvonki

puno ljubavi i zagrljala nekad ima bolji učinak od vikanja.



ovo je istina...to i kod nas prolazi bolje!!!

< Poruku je uredio FIONA -- 30.3.2010 20:16:19 >


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sta napraviti?
30.3.2010 20:24:43   
dikac
odustala bih od toga kada bi mi povraćala, moraš se dosjetiti nečeg drugog jer očito da malecka kuži sve. možda da joj uskratiš nešto što jako voli omiljeni slatkiš, crtić...

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
30.3.2010 20:31:03   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu dikac)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sta napraviti?
30.3.2010 23:02:34   
Gogule
mi smo bili uveli kut i ranije nego ti sjedenje. i nama je palilo...počeo bi plakati i naučio je da kad prestane plakati može izaći iz kuta..pred godinu dana smo se preselili i nismo našli odgovarajući kut...al je trenutno najveća kazna gledanje crtića.
moja preporuka ti je da nastaviš...strpljivo...


user posted image

ROKO  20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!