|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   panikaaaa
22.11.2010 0:35:04   
marioneta
trenutno me uhvatila panika i molim vas ako netko vidi temu pisite bilo sta... u 36. tjednu trudnoce sam i neznam jel trudovi pocinju ili mi je to u psihi al osjecam kao neke grceve i ''guranje prema dole'' ...najveci mi je problem sto nisam uopce spremna...nedavno sam doselila u zg tako da jos nisam ni ginekologa izabrala (sto sam planirala obaviti sutra popodne) i nemam uputnicu za bolnicu..pa me zanima sta kad se pojavim bez uputnice i koliko vremena imam do porođaja.... sorry ako sam vam dosadna al ne znam sta cu..ni torba mi nije spremna ni nista...aaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: panikaaaa
22.11.2010 7:36:18   
Anoniman
marioneta, tek sad vidim, sorry...
ako su ti grčevi bili ritmični, tj. pojavljuju se u pravilnim razmacima i postaju sve jači, onda je to to i najvjerojatnije si već u rodilištu, jer ja debelo kasnim.user posted image

ako su se smirili kad si noćas legla, onda su bile braxton-hicksove kontrakcije, odnosno lažni trudovi i možeš mirno pričekati još tjedan-dva, da se bebi razviju pluća do kraja.

u svakom slučaju, sad budi u stanju pripravnosti, napuni torbu i stavi ju na vidljivo mjesto i sretno!user posted image
p.s. ako dođeš u rodilište s trudovima, bez uputnice, nitko te ne može otjerati...user posted image

(Odgovor članu marioneta)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: panikaaaa
22.11.2010 8:15:15   
lema
Marioneta jesi sa namauser posted image user posted image

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: panikaaaa
22.11.2010 8:28:16   
mlada mama
marioneta, nadam se da se smirilo i da je bila lažna uzbuna i da ćeš sad sve stići u miru srediti.user posted image
A ako su bili pravi trudovi, nadam se da je sve dobro prošlouser posted image
lema kako si ti????

(Odgovor članu lema)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: panikaaaa
22.11.2010 8:31:05   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: panikaaaa
22.11.2010 8:34:13   
pepeljuga
Marioneta kakvo je stanjeuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: panikaaaa
22.11.2010 8:55:12   
breskvica22
draga jesi tu ili? pod takvim okolnostima primaju u bolnicu a naknadno mozes donjeti uputnicu. ja se nadam da je sve ok!!!
javi nam se brzo

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: panikaaaa
22.11.2010 8:56:56   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: breskvica22

pod takvim okolnostima primaju u bolnicu a naknadno mozes donjeti uputnicu

hitnoće ne trebaju uputnicu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu breskvica22)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: panikaaaa
22.11.2010 12:16:43   
marioneta
tu sam jos uvijek ... izgleda da je sve bila lazna uzbuna al naravno ja sad imam drugi problem trazim ginekologa i nitko ziv ne prima pacijente..zovem hzzo i oni se naravno ne javljaju.... pa sta je ovo toliki zagreb a ja ginekologa ne mogu naci vec su me tri odbila... pa jel zna netko 100% nekog tko prima u dubravi da ne moram na kraj svijeta ici... hvala vam puno user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: panikaaaa
22.11.2010 12:20:46   
marioneta
jel znate mozda ova ginekoloska poliklinika harni u dankoveckoj jel to nesto privatno ili preko hzzo jer trenutno se nema za privatne doktore hehhe...nisam jedina pretpostavljam... jos vam jednom hvala sto ste pisale

(Odgovor članu marioneta)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: panikaaaa
22.11.2010 12:24:28   
pepeljuga
ta poliklinika ti je privatna

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu marioneta)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: panikaaaa
22.11.2010 12:30:41   
marioneta
jesam sretnica nema sta pa ni ginekologa ne mogu nac da mi bar uputnicu da ako nista...jooooj ... hvala pepeljugo

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: panikaaaa
22.11.2010 12:40:53   
skorodolazi beba
uputnica za roditi ti netreba...

(Odgovor članu marioneta)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: panikaaaa
22.11.2010 12:44:28   
vvd
bez panike tako ćeš si samo naškoditi a i ovako će se sve srediti...ja bin na tvom mijestu otišla se raspitati u rodilište u kojem trebaš ili se spremaš roditi..hitnoće primaju svagdje...a u najgorem slučaju negdje ti je otvoren karton sve ove godine pa će naknadno slati uputnicu..ali mislim da će ti rodilište dati najbolje informacije...sretno

(Odgovor članu marioneta)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: panikaaaa
22.11.2010 12:53:39   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: skorodolazi beba

uputnica za roditi ti netreba...


meni je moj ginekolog dao uputnicu za rodit na zadnjem pregledu


(Odgovor članu skorodolazi beba)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: panikaaaa
22.11.2010 12:56:43   
skorodolazi beba
ja sam 2puta rodila i to u dvije razlicite bolnice nitko mi nije dao a ni trazio uputnicu...

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: panikaaaa
22.11.2010 13:02:06   
mlada mama
evo meni je moj dr. dao,a sjećam se da sam ju nosila i prvi put. 

(Odgovor članu skorodolazi beba)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: panikaaaa
22.11.2010 13:07:43   
marioneta
nemam karton kod ginekologa jer dok sam zivjela u sibeniku isla sam kod privatnice jer je cijena pregleda jako prihvatljiva a ovdje vidim nista ispod 550kn... zovem hzzo i naravno ne javljaju se da mi oni kazu koji je ginekolog slobodan

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: panikaaaa
22.11.2010 13:29:55   
marioneta
evo hzzo se javio i rekli su mi da su tri doktora u grizanskoj slobodna a ja prije toga zvala te doktore i rekli da nisu i sad idem u grizansku i MORAT CE ME NETKO PRIMIT... usput jel znate kakva je doktorica tomic jer u dva pocinje njena smjena pa cu vjerovatno kod nje?

(Odgovor članu marioneta)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: panikaaaa
22.11.2010 13:31:50   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: mlada mama

IZVORNA PORUKA: skorodolazi beba

uputnica za roditi ti netreba...


meni je moj ginekolog dao uputnicu za rodit na zadnjem pregledu



u većini slučajeva se dobije uputnica ali ako porod krene ranije isto će te primiti samo se javuš na hitnu ili u rodilište.
ja se npr.moram javiti na hitnu jer bi me onda oni vozili u rodilište-u rijeku iz buzeta.

a marioneta jesi li se uspijela prijaviti sada kada si se doselila u zg????
ako još nisi onda nemožeš dobiti niti dr iz drugoga mijesta

moj prijedlog ti je da nazoveš starog doka i da ti on pokuša prebaciti karton kod drugoga onako telefonski pa onda šalje poštom ili kako već.

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: panikaaaa
22.11.2010 13:37:37   
marioneta
na koju prijavu mislite...prijavu prebivalista imam i doktora opce prakse sam sredila neki dan al kod ginica nisam bila upisana upoce nigdje i sad mi je ovo prvi put i nadam se da ce me primit ova u grizanskoj jer mi ne moze rec da nema mjesta ako je hzzo provjerio i ima tako da vam se javim poslije sa informacijama sta je bilo... hvala svima...pozzzz

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: panikaaaa
22.11.2010 13:41:11   
ZVRK
da mislila sam na prebivalište....
može ti i dr opće prakse dati za krizu.
mene je u 1 user posted image  pedijatrica poslalA u rodilište na pregled jer je moja dr bila u drugom gradu a meni bila frka

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu marioneta)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: panikaaaa
22.11.2010 19:03:13   
marioneta
primila me doktorica tomic u grizanskoj al nakon sto sam joj objasnila situaciju...strogo mirovanje i vjerovatno baby stize za tjedan dana user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: panikaaaa
22.11.2010 19:06:18   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu marioneta)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: panikaaaa
22.11.2010 22:36:40   
dami
ajde super. Sve će biti u redu ali to i sama znaš
Ugodno ti druženje sa nama, i sretno !

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!