|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gdje živjeti?
27.1.2010 14:21:27   
Pollly
Evo jedno pitanje za sve s foruma: gdje mislite da se u Hrvatskoj nabolje živi?

Pod to mislim na npr. relativno siguran grad, dobra susjedstva, po mogućnosti neko manje mjesto od Zg-a (njega mi je dosta za cijeli život), ali opet da nije baš selo, da ima dobra bolnica, mjesta gdje se može u shopping i tako.

Ovo me zanima jer uskoro završavam studij i razmišljam gdje u Hrvatskoj živjeti. Iako sam iz Zagreba, voljela bih živjeti negdje uz obalu, recimo, Zadar mi se sviđa i tako ti gradići.

Znam na vas na forumu ima dosta iz svih dijelova RH pa se nadam da ćete mi odgovorit.

P.S. Kad bi imale mogućnost, da li bi otišle u inozemstvo živjet i radit? (Riječ je o Norveškoj...)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 14:23:52   
novamama
Rijeka - sve ti je blizu osim Dubrovnika (ali DU nije nikome blizu user posted image )

Ja živim u ZD i vjeruj mi....ma bolje da šutimuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu Pollly)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 14:30:48   
malizia
šibenikuser posted image ,
istraživanja su pokazala da najbolju kvalitetu života upravo pružaju skandinavske zemlje, stoga ......

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 14:31:21   
tikica_69
Jakovlje, Bistra, Igrisce.....ja bi u taj kraj da mogu birati a ZG mi je odmah tu i ima sve sto si nabrojala u krugu 5 km.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 14:37:22   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Pollly


P.S. Kad bi imale mogućnost, da li bi otišle u inozemstvo živjet i radit? (Riječ je o Norveškoj...)



Bi, u neku dobrostojeću zemlju. Ali ne bi u Norvešku. Ubilo bi me tamo ono sivilo

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Pollly)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 14:45:17   
Pollly
Ja često putujem u Norvešku, imamo prijatelje tamo i predivno mi je. Dolje na jugu, oko Osla je lijepo, volim zimu tako da mi hladnoća ne bi predstavljala problem, učila sam jezik prije 3 godine.

Sad je pitanje da li da pokušam ostvariti dobar i lijep život ovdje ili odmah poslije faksa tamo...?

P.S. A što kod Zadra fali? Jedno ljeto sam tamo bila preko mjesec dana i jako mi se svidio....

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 14:54:25   
anuska08
IZVORNA PORUKA: novamama

Rijeka - sve ti je blizu osim Dubrovnika (ali DU nije nikome blizu user posted image )



Potpisujem!!!user posted image Što se iče posla isto je kao i svuda!

< Poruku je uredio anuska08 -- 27.1.2010 14:55:13 >


_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 14:57:39   
xxl
Predgrađe Zagrebauser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 15:18:16   
malizia
IZVORNA PORUKA: Pollly

Ja često putujem u Norvešku, imamo prijatelje tamo i predivno mi je. Dolje na jugu, oko Osla je lijepo, volim zimu tako da mi hladnoća ne bi predstavljala problem, učila sam jezik prije 3 godine.

Sad je pitanje da li da pokušam ostvariti dobar i lijep život ovdje ili odmah poslije faksa tamo...?

P.S. A što kod Zadra fali? Jedno ljeto sam tamo bila preko mjesec dana i jako mi se svidio....


-tamo ti je lijepo
-imaš prijatelje tamo
-voliš zimu (i ja volim zimu)user posted image
-znaš jezik

u čemu je problem, mnogi se ovdje uopće ne bi mislili......,
Norveška je jedna od tri najbogatije i najsređenije države u svijetu, a hrvatska je zasigurno jedna od tri najkorumpiranije, ovdje pošten čovjek ne može pristojno živjeti,
Nažalost

(Odgovor članu Pollly)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 15:23:19   
ejmama
IZVORNA PORUKA: anuska08

IZVORNA PORUKA: novamama

Rijeka - sve ti je blizu osim Dubrovnika (ali DU nije nikome blizu user posted image )



Potpisujem!!!user posted image Što se iče posla isto je kao i svuda!


Slažem se, sve ti je blizu, shoping možeš obavljati u Rijeci,ali i u Italiji,u Sloveniji si za čas, u Zg isto, more po ljeti, a po zimi isto super imaš par skijališta u blizini, tako da se uvijek možeš zaletiti na noćno skijanje,a ne znam dali igdje imaš skijalište i pogled na more, Bolnica ima, dr dobri, rodilište super, Istra ti je predivna za vikend izlete. Obilaznica gotova pa više neće biti toliki krkljanci. jedino što ti se možda neće svidjeti je što je sva u brdu, ali navikneš se,možeš se spustiti u grad s biciklom, ali nazaduser posted image user posted image user posted image user posted image
Ako ti se sviđa u Norveškoj ja bi otišla na tvom mjestu.


_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 16:20:55   
lavica81
ovo je nažalost istina, mi u Du smo daleko od svega, za najobičniji šoping  moramo u Split što ne bi bio problem, jer je to samo 200 km,da postoji normalna cesta. 
Unatoč tome "što smo zadnja rupa na svirali" ja ne bi nigdje drugo mogla živit nego ovdje.

što se tebe tiče zašto ne probati otić u Norvešku i živjet tamo neko vrijeme. i sama si rekla da imaš gore prijatelje i da ti je lijepo. mlada si, probaj, ako vidiš da ne ide uvijek se možeš vratit u HR. Ali ćeš barem biti mirna u seb i da si pokušala.

sretnouser posted image



IZVORNA PORUKA: novamama

Rijeka - sve ti je blizu osim Dubrovnika (ali DU nije nikome blizu user posted image )

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 17:02:32   
evanda
Ajoj....sto ljudi, sto ćudi
Prevelika odgovornost da ti bilo tko osim tebe sugerira bilo koji grad
Ipak je to pitanje za veći dio života
Sama selidba bilo kuda je stresna
A još da se pokaže da nije dobar izbor, uh
Sama odluči user posted image

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 17:04:38   
novamama
IZVORNA PORUKA: lavica81

ovo je nažalost istina, mi u Du smo daleko od svega, za najobičniji šoping  moramo u Split što ne bi bio problem, jer je to samo 200 km,da postoji normalna cesta. 
Unatoč tome "što smo zadnja rupa na svirali" ja ne bi nigdje drugo mogla živit nego ovdje.

što se tebe tiče zašto ne probati otić u Norvešku i živjet tamo neko vrijeme. i sama si rekla da imaš gore prijatelje i da ti je lijepo. mlada si, probaj, ako vidiš da ne ide uvijek se možeš vratit u HR. Ali ćeš barem biti mirna u seb i da si pokušala.

sretnouser posted image



IZVORNA PORUKA: novamama

Rijeka - sve ti je blizu osim Dubrovnika (ali DU nije nikome blizu user posted image )




sorry, nadam se da se ne ljutiš? a DU je predivan, to bar zna cijeli svijetuser posted image

< Poruku je uredio novamama -- 27.1.2010 17:05:00 >


_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 17:07:59   
Bebys
IZVORNA PORUKA: Pollly

Ja često putujem u Norvešku, imamo prijatelje tamo i predivno mi je. Dolje na jugu, oko Osla je lijepo, volim zimu tako da mi hladnoća ne bi predstavljala problem, učila sam jezik prije 3 godine.

Sad je pitanje da li da pokušam ostvariti dobar i lijep život ovdje ili odmah poslije faksa tamo...?

P.S. A što kod Zadra fali? Jedno ljeto sam tamo bila preko mjesec dana i jako mi se svidio....

   polly ja sam u svdskoj....DOBRO SE NAORUZAJ  BUNDAMA I CIZMAMA OD OVCIJE KOZE...ljeto zaboravi jer pada kisa i nise temp. osim ako globalno zatopljenje ne napravi nesto drugo ...u norveskoj je jos gore nego u svedskoj jer pire orkani sa otvorenog mora...sretno ti bilo...bdw. norveska nije u EU...i ima jako skupo sve jer ima svoju posebnu norvesku krunu za novac a sve UVOZI...nije bas neki odabir ali ako ti volis  SAMO IZVOLI...usput neznam koji je to fax da mozes vani raditi da ce te prihvatiti...sretno ti biloja bi radje negdje u domovini imas PREDIVNIH PRIMORSKIH GRADOVA....ali tvoj je izbor

(Odgovor članu Pollly)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 17:10:13   
evanda
IZVORNA PORUKA: Bebys


   polly ja sam u svdskoj....





Ja sam mislila da si ti u Slavonijiuser posted image
Tako si napisala?!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 17:11:49   
adryosijek
ja trenutno zivim tu u slavoniji a mm u italjij ja sam sad tu radi trudnoce pa cim rodim i napravi tamo zdravstveno bebi idemo u italiju i tam su skupi stanovi boze sacuvaj ako ko oce do italije.

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 17:11:58   
Bebys
IZVORNA PORUKA: evanda

IZVORNA PORUKA: Bebys


   polly ja sam u svdskoj....





Ja sam mislila da si ti u Slavonijiuser posted image
Tako si napisala?!

  ja jesam slavonka..i ostala sam to...a TI...bitno je gdje je srce A PRIVREMENI ZIVOT JE NEBITAN BAS...

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 17:12:55   
Bebys
adry osijek SRETNO..STANARINA JE svugdje skupa...

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 17:14:48   
evanda
IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: evanda

IZVORNA PORUKA: Bebys


   polly ja sam u svdskoj....





Ja sam mislila da si ti u Slavonijiuser posted image
Tako si napisala?!

  ja jesam slavonka..i ostala sam to...a TI...bitno je gdje je srce A PRIVREMENI ZIVOT JE NEBITAN BAS...

Ja sam tu gdje sam i napisala
Zasada
A srce mi je kod mojih dečki, jednog velikog, jednog malog
I ne moraš GALAMITIuser posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 17:16:26   
Bebys
ma joj ne galamim nego naglasavam...inace tak pisem...a to za forum zaboravim...bdw....dobro si me sjetila nadopisat cu privemeni zivot...tnxnisam to inace smatrala bitnim...

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 17:19:17   
evanda
user posted image
sve pet
user posted image

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 17:37:39   
MILLA
bebs nam uvijek tako pišeuser posted image .....mm je godinama želio da odemo za ri...na kraju,ostali u puli. a ja...ja bih bilo gdje ,samo da je van hrvatske. uvijek sam imala osječaj da ču živjeti negdje drugdje...prevarila sam seuser posted image

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 17:38:04   
pula25
i ja bi savjetovala Rijeku jer je po mnogome odlično pozicionirana. More, planine, shoping, blizina italije, slovenije, zagreba, bolnice itd. itd da ne nabrajam

Uglavnom nemoj u Pulu jer je slično kao Dubrovnik, slijepo crijevo. Grad je prekrasan (u njemu sam rođena) ali je jako skup i shopping nije neki, bolnicu cekamo več neznam koliko, planina nemamo, radnih mjesta slabo, jedino što imamo predivno su more i plaže.

A inozemstvo: zašto ne! Pogotovo ako nemaš veliku obitelj (tj ako nemaš djece). Ipak je to onda velika stvar, radi privikavanja i sl.


_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

(Odgovor članu evanda)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 17:41:20   
leilany
IZVORNA PORUKA: xxl

Predgrađe Zagrebauser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Gdje živjeti?
27.1.2010 18:01:26   
Zimic
mislim da je dobro zivjetu u sesvetama,sesvetskom kraljevcu
imam dosta prijateljica koje imaju familiju i neke koju su solo cure i super im je a kad se zazele zg u vlak ili auto i tu su



od stranih drzava PARIZ je moj izbor definitivno.

_____________________________

PRESRETNA!
Leo-18.1.2009.
4:28h

(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!