|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   hypo banka i dozvoljeni minus
18.1.2010 19:45:33   
dominik
puser posted image im muser posted image da im puser posted image muser posted image ...prije 6 mj bila najaviti da cu biti na minimalcu 6 mj i da ne diraju minus, na sta mi je retardirana kokos rekla da nema problema jer se nece dirati...da bi sada gledala na netu racun i imam sta vidjeti...smanjili mi dozvoljeni minus za 5000kn...sram ih bilo da ih sram moze biti, stoka jedna uuser posted image i ta retardirana kokos koja radi za preveliku lovu a kuser posted image ne zna o poslu...sva sreca mama mi dala lovu koju mi je obecala dati pa imam za zatvoriti racun...a sutra ako cujete rotirke na trgu u hypo usranoj banci to sam ja i dajem si oduskauser posted image
isprike na psovkama jer ja inace nisam takva ali da mogu biti takva stoka to mi nikada nebu jasno...

presmjesnouser posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
18.1.2010 19:46:51   
natalijax
a joj dragauser posted image user posted image bitno da si barem nekako riješila

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
18.1.2010 19:48:30   
BUMBIKA
Strašno..ali bitno da si se sad ispirila ovdje,valjda ti je bar malooo lakšeeeuser posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
18.1.2010 20:00:22   
dominik
IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

Strašno..ali bitno da si se sad ispirila ovdje,valjda ti je bar malooo lakšeeeuser posted image


o ispuhala sam se ja i u mailu koji sam im sada poslala...pa koja sramota ne vjerujem...uzas uzas...fuj...a onu kokos bi stukla tamouser posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
18.1.2010 20:01:22   
BUMBIKA
A ti si i mail poslala..luda siuser posted image user posted image user posted image
Bome su te jako naljutili,ne želim ni zamisliti šta bi bilo da ti je ta kokoš sad tamo???


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
18.1.2010 20:05:40   
pincirotvajler
user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
18.1.2010 20:38:46   
nancy
ma boli njih kuser posted image   za nas
user posted image user posted image


_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
18.1.2010 20:47:53   
curice
user posted image  user posted image

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
18.1.2010 20:50:16   
pikachu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
18.1.2010 21:41:56   
dominik
IZVORNA PORUKA: nancy

ma boli njih kuser posted image   za nas
user posted image user posted image




meni je to jasno...ali onda ona "draga" krava na salteru mora tako i reci, mjenjat ce se minus i nas boli kita za to...a ne pricat a ne zna o cemu prica...o cut ce me oni jos , o da o da...

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
18.1.2010 22:04:01   
Njofra
Kaj kaj pa nesposobna je ništ novog. Znači imala si prekrasan dan danas. Eto sutra je novi dan i nova banka koliko čitam a tak i treba i ja bi isto tak napravila.

_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
18.1.2010 23:09:07   
lavica81
ma strašno. pa ko da je problem reć da moraju smanjit minus ako već moraju a ne lagat
stokauser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
19.1.2010 7:39:01   
lueman
ali ako se ne varam pravilo za dobivanje odobrenog minusa je visina plaće...tak da baš i ne znam koji bi bili tvoji argumenti ,ali kad ti se plaća poveća budu ti i minus povećali

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
19.1.2010 8:28:47   
m600
gamaduser posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu lueman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
19.1.2010 9:32:18   
Duve
Meni u mojoj banci-prve komplikacije sjele 22. u mjesecu, a plaća inače dolazi 15. i dobila doma obavijest da vratim minus i karticu jer su vidjeli da 15. nema uplate.( i da..taj mj. slučajno ušla u nedozvoljen jer su radili obračun pa sam par kuna bila u crvenom).Nisam se ni javila, 22. je sjela lova, i ja i dalje koristim karticu, nikad me više nisu zvali....A da jesu, pitam se otkud mi skoro 6000kn odjednom platit user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
19.1.2010 9:38:49   
Florijan Jakov
IZVORNA PORUKA: lueman
ali ako se ne varam pravilo za dobivanje odobrenog minusa je visina plaće...tak da baš i ne znam koji bi bili tvoji argumenti ,ali kad ti se plaća poveća budu ti i minus povećali


to je, lu, ali kad si na prodoljnom onda je to iznimka i sasvim drugačija situacija, posebno ako ideš najavit da ćeš iz opravdanih razloga imati smanjenja primanja, onda to trebaju uzet u obzir i otovreno reći kakva je situacija. i sama sam tako otišla u svoju matičnu banku, objasnila situaciju  i uvažili su moje argumente i nisu mi dirali minus dok sam bila na primanjima 2.550,00 kn.

_____________________________

FJ JE FRAJER

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
19.1.2010 9:42:09   
Duve
Onda bi i ja trebala do svoje banke prije nego će Ema napuniti 6mj, da nebi bilo problema...

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Florijan Jakov)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
19.1.2010 16:35:26   
ninolina
meni u hipu nisu ništa dirali, sve je ostalo kak mi je i bilo user posted image tako da se ja ne mogu žaliti, a taman mi je sad bila kakti promjena minusa

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Duve)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
19.1.2010 17:23:52   
zaba
nek si se ti nama ispuhala user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
19.1.2010 21:36:58   
dominik
fj je u pravu...porodni se ne gleda kao smanjenje primanja vec cijelih tih godinu dana je kao mirovanje...zaba mi je kad sam bila na porodnom sa domiem u roku pola dana vratila dozvoljeni minus i ispricala se duboko...jer recimo kad ides dizat kredit gleda se zadnje tri place dok si radila a ne zadnja tri primanja od hzzo-a tj porodnog...isla danas pa je krava nekaj muljala kao promjene paketa, kakva promjena paketa kad imam potisan ugovor na uvjete tog paketa koji su takvi kakvi jesu a ako ih mjenjaju ide i novi ugovor...sta god da bilo treba obavijestiti...onda je nudila sve i svasta...ja sam rekla ne hvala i da mi da sa ziro racuna pare jer ga zatvaram i iskesirala sam zadnju kunu kaj mi je mama dala (16000kn) za stan da zatvorim tekuci...jos ce sjest jedan i pol porodni i ja krizam sve veze sa tom bankom...neka je njima na dusi...izgubili su veliki promet i 200 kn mjesecno na racun mene, znam nije nesto ali u danasnje vrijeme svi se bore za klijente pa eto, nek malo osposobe svoje kadrove...a sad se idem prodat da imam sutra za kruhuser posted image

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
19.1.2010 21:39:48   
BUMBIKA
Baš sam te htjela pitait jesi bila u banci?
Nadam se da ti je sad lakše i da si malo mirnija kad si donekle to rješila...


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: hypo banka i dozvoljeni minus
19.1.2010 22:19:21   
dominik
IZVORNA PORUKA: BUMBIKA

Baš sam te htjela pitait jesi bila u banci?
Nadam se da ti je sad lakše i da si malo mirnija kad si donekle to rješila...



uf lakse mi je ali sam tuzna jer smo ostali bez tepiha od kravlje koze i klinci su ostali bez sobe...sva sreca pa su mali i ne kuze to josuser posted image

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!