|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 8:24:32   
mamice
http://www.24sata.hr/news/beba-se-bori-za-zivot-zbog-igracke-umocene-u-med/143254/   moj je mikic probao prosli tjedan u vrticu med i tako dobio osip da su ga vodili med.sestriuser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 8:34:09   
xxl
Uzas

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 8:41:58   
komarac1
Ne znam da li sam dobro informirana, al koliko ja znam djeca do 1 god. ne smiju jesti med!user posted image

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
4.11.2009 8:43:54   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu komarac1)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 8:46:49   
Thea
Da ali u članku piše da je pokupio bakteriju sa IGRAČKE !!!On je cuclao igračku koja je bila namočena u med,ali je bakterija došla s igrače a nije paraliziran zbog meda..Pokupio je bakteriju  bakterija clostridium koja živi u zemlji a uzrokuje botulizam.....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu xxl)
Neposredna veza do poruke: 5
   [Obrisani korisnik]
4.11.2009 8:48:19   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Thea)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 8:48:33   
komarac1
A piše da je dječak star 16 tjedana i da su s njim u bolnici već 6 tjedana što ispada da su mu već s 2mjeseca davali med!user posted image  

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 8:54:48   
emily123

IZVORNA PORUKA: Thea

Da ali u članku piše da je pokupio bakteriju sa IGRAČKE !!!On je cuclao igračku koja je bila namočena u med,ali je bakterija došla s igrače a nije paraliziran zbog meda..Pokupio je bakteriju  bakterija clostridium koja živi u zemlji a uzrokuje botulizam.....


potpisujem
pokupio sa IGRAČKE

_____________________________

mamini anđeli............

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 8:59:19   
Thea
Ok poznato je da je med alergena namirnica,ali dajte čitajte članak nije poanta u medu nego u bakteriji sa igračke.....

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu emily123)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 9:02:17   
Nika 24052006
Ja mislim da je članak dvosmisleno napisan.Ima mi smisla i da je bakterija od meda,a i da je pokupljena s igračkeuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 9:03:06   
dominik
poanta je u bakteriji iz zemlje koja se nalazi cesto u medu koji je u ovom slucaju bio na igracki...koliko sam shvatila...i sad dolazi u pitanje dajte djeci prirodno/domace...

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 9:04:18   
Bebys
vjerujem cvrcku...ali ja mislim da ipak nebi toliko lose bilo od to malo meda. mislim da je u pitanju ipak prljavstina i jadno malo djete koje je vec u jaslicama...tako malo. grozno...nevolim to. pa zar nije mama mogla biti doma godinu dana. to je tako kad se salje u vrtic JA IM NISTA NEVJERUJEM...iz puno razloga a pogotovo zato sta jedna ili dvije zene ne mogu brinuti o tolikoj djeci...to mi je tak glupo...oprostite ali nevolim vrtice ni pomisao na njih dok mama moze biti doma...
jadna beba.user posted image

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 9:04:57   
Thea
Da ali nigdje se ne spominje med osim da je igračka umočena u med. Piše ovo: Škot Logan Douglas, star samo 16 tjedana, bori se za život nakon što je pokupio rijetku bakteriju s igračke. Po tome je bakterija bila na igrački..... 

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 9:06:56   
Bebys
a to nije bilo u vrticu...a joj pa sta ta zena radi i odakle joj ideja takva da prljavu igracku jos umace u med...uzasno.user posted image

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 9:07:34   
Thea
A i čini mi se da su krivo napisali i da dijete ima 16 mjeseci pa tko bi primio dijete od 16 tjedana u jaslice???

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 9:08:43   
dominik
Tragovi bakterije u medu bezopasni su za odrasle, ali ne i za djecu. - pri kraju clanka pise...

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 9:09:13   
ket
pa ni na slici dijete ne izgleda kao dijete od 16 tjedana ako je to on,a ispod pišeuser posted image

_____________________________

DARISS 11.05.2009.
16 zubića

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 9:12:16   
dominik
djete ima 4 mj...kak zgleda djete od 4mj? di pise da je u vrticu? clanak je lose napisan kao i vecina clanaka kod nas ali procitajte malo bolje...bebys nisam ni ja davala dori igracke prljave i koje nisu primjerene za nju pa se ipak dohvatila naljepnice i zgutala ju i skoro se zadavila...

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 18
   [Obrisani korisnik]
4.11.2009 9:13:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ket)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 9:16:19   
emily123
po slici to dijete ima 16 mj. a ne tjetana
Babys, molim te gdje uopce pise da je maleni to pokupio u vrticu?user posted image
malenom želim brz oporavak i da sve prođe okuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

mamini anđeli............

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 20
   [Obrisani korisnik]
4.11.2009 9:18:52   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu emily123)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 9:59:23   
MaTana
cvrčak je u pravu, vec sam negdje pisala o medu i zbog cega se nesmije davati djeci prije godine dana... Nisam neki znalac, ali tu informaciju sam vec davno prije negdje procitala!
I neznam gdje ste vi procitali da je igracka bila prljava? U clanku pise samo da je umocena u med.



_____________________________

princeza br.1 - 18.11.2008,
princeza br.2 - 16.04.2013

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 10:13:39   
mala pcelica
članak mi je totalno ne razumljiv....ne kužim ništa ni oko igračke,ni meda a ni to da djete ima 16 tjedana.......ne znam šta je pisac sa tim htjeo reći....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 10:50:40   
Bebys
prvo zbunilo me pocetak tek sam kasnije skuzila da je mamica napisala njezino djete dolje. pa sam se ispravila a u clanku mislim da je mama valda dala igracku dosta je sve tesko pokapirati. a ta teska bakterija mislim da je cvrcak dobro to opisala bit ce neka glupa zatvorena konzerva...svejedno mislim da je mama kriva. odakle joj ideja da na igracku stavlja med....mislim to je ona taktika kad se beba ili djete dere pa vec ide na zivce daj mu bilo sta pa da suti...greska i losa navika. to ja tako mislim...a mogu vam reci da ja nisam imala blage veze da je med opasan i nikad cula za gluten..nitko ti nista ne govori kad rodis djete ak neznas od prije jadna ti majka...uzasno. svi kazu samo cestitam pa sta ti bog da dobije se knjiga i tak to. ali to nemora pisati FALA BOGU DA POSTOJI OVA RINGERAJA I super onaj tko se sjetio da ju postavi na internet..sve i mnogo toga sam naucila ovdje...citajuci i od vas iz iskustva...zato NAGLASAVAM....jako nevolim kada netko napada nekoga ili odma osudjuje ...lose je to i ruzno jer ima jako puno zena ovdje koje su upravo dosle po pomoc a vi ako nemislite tako onda napisite ispravno sigurna sam da ce svima biti drago znati bolje...isto tako uvazavajte tudje misljenje...mozda je bolje...ova RR je odlicna a mi je sacinjavamo...i korisna je. jako.
sto se tice porodiljskog dopusta vani ama bas svaka drzava ovdje koliko sam upucena na zapadu daje ti pravo da biras...mos ostaviti djete odmah cim se oporavis i ici raditi....sto mnoge zene ovdje rade jer IM JE BOG NOVAC...a ja sam na to jako jako ljuta...djecu odgajaju lose tete u vrticima i nedostatak brige. i kanije tv i ulica. pa kad je sve lose onda se pitaju a joj pa kako to....inace ima se pravo godinu dana biti doma kao i u hr. ali ti daju mogucnost po zelji ostati s djetetom i dobivas 80 posto od place ili ti te novce nadomijesta kassa kako da kazem kod nas bi to bilo zdravstveno osiguranje ili takvo nesto....
i ovdje od tih godinu dana OTAC IMA OBAVEZNO uzeti dva mjeseca...dakle mama samo 10 mj. i kasnije ako hoce vise mora se sama pobrinuti za to..pisati molbe itd...otac smatraju isto mora biti s djetetom jer kazu djete ima vece samopouzdanje u sebe ako "nevisi" skroz sa mamom....a valjda je tako neznam..

(Odgovor članu MaTana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: ostao paraliziran radi meda
4.11.2009 10:55:40   
anne
Jadno dijete!user posted image
Čula sam za alergenost meda, ali nisam tomu dala puno pažnje.
Ipak mislim da sam pričekala do godine dana.

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu mamice)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!