|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Novi štosevi
3.11.2009 13:08:56   
Njofra
Kada se netko od nas naljuti na njega on pita:" jesi sad lijepa?" - a ustvari je htio pitati da li se još ljutim na njega, obično to pita seku ili mene.
A jučer kad sam ga pitala pa gdje si sad stavio krpicu za prašinu tko zna gdje je sad to a on kaže: "pitaj Boga" - i smije se.
Kad je jeo pahuljice s mlijekom jedna mu je ostala kaže:" gle ova je ostala sama bez mame tužna je," - kažem mu pa daj i nju pojedi i kad je pojeo kaže: "sada više nije tužna kod mame je u meku" (ustvari u njegovom trbuščiću).

I to sve u jednom danu.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Novi štosevi
3.11.2009 13:10:24   
Zvonki
Njofra je zakon user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Novi štosevi
3.11.2009 13:11:08   
pepeljuga
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Novi štosevi
3.11.2009 13:13:37   
osobno
prejaka su dica sa svojim bazama...moj je neku večer bija s nama dok smo gledali utakmicu, i kako je moj klub gubio, otelo mi se jedno sočno "a u k...c...!!!" a on je nsatavio šetat po kući i viče "a u kuvat, a u kuvat"....user posted image user posted image user posted image onda smo mu rekli da to znači da mama kuva...samo čim vidi utakmicu na televiziji viče"gol a u kuvat gol..."user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Novi štosevi
3.11.2009 13:15:06   
Njofra
Meni je to nekak štosno sav je neki pun smicalica a primjetila sam da hoće i lagiti tak često mu se desi da krivi seku za samo da on ne ispadne kriv.

< Poruku je uredio Njofra -- 3.11.2009 13:16:00 >


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Novi štosevi
3.11.2009 13:15:47   
natalijax
ajme slatkiš,joj kako si lu samo medeni,bravo njofrauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Novi štosevi
3.11.2009 13:19:49   
osobno
kupi neki spomenar ili nešto takvo, pa zapiši ponekad takve stvari, jer sve se tako brzo zaboravi...

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Novi štosevi
3.11.2009 13:20:52   
Zvonki
IZVORNA PORUKA: Njofra

Meni je to nekak štosno sav je neki pun smicalica a primjetila sam da hoće i lagiti tak često mu se desi da krivi seku za samo da on ne ispadne kriv.


Uživaj još malo u tim slatkim stvarima. Za čas će proletjeti

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Njofra)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Novi štosevi
3.11.2009 13:24:25   
mama mery
moji su se danas posvađali oko igracke a toni loreni onako kao dosta mu svega odmahne rukom i kaze joj kuko edna( kuko- pas edna- jedna)
nemam pojma odakle je to izvukao user posted image

_____________________________




(Odgovor članu osobno)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!