|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   rok trajanja AD
24.7.2013 10:29:20   
evanoi
mame, evo pitanjce moje susjedice čiji bebač papa novalac; koristite li AD ako je rok isteka trajanja još daleko godinama, ali ste ga otvorile i niste potrošile u roku od tri tjedana kako je navedeno? a prah izgleda isto kao i prvi dan otvaranja, dakle, nije se zgrudvao? ja ne znam što bih joj rekla s obzirom da dojim pa uopće ne razmišljam o tome... znam da drugu hranu, tipa pahuljice koje JA jedem, ja pojedem do kraja unatoč toj priči "otvoreno pojedite u roku blabla dana". i nikad mi ništa nije bilo, ali to sam ja, a bebica je bebica... user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: rok trajanja AD
24.7.2013 10:42:15   
daze
moja nevista baci nakon tri tjedna od otvaranja,šta ja znam,bolje ne riskirat s bebom

_____________________________

05.02.2013. - Manuela, dar s neba

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: rok trajanja AD
29.7.2013 18:07:16   
Sunshine28
nije mi nikada postigao isteci rok trajanja, ali mlijecne kasice sa ad-om (hipp za laknu noc i hipp sa probiotikom) jednostavno trosim dok se ne pojede...mislim da mi ova sa probitotkom zna i prebaciti rok od ta tri tjedna (dajem ju samo kada ne moze imati kakicu)....nis se nije do sada dogodilo...

_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu daze)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: rok trajanja AD
12.7.2015 14:23:14   
FIGICA FIFINANKICA
rok je ionako samo radi reda, ako neka namirnica nije promijenila boju okus i miris sigurna je

(Odgovor članu Sunshine28)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: rok trajanja AD
12.7.2015 15:22:20   
Ela28
Nisam nikad obraćala pažnju na to jer su blizanci mjesečno trošili 10 kutija Hipp-a tako da se kod nas 1 kutija ne bi dugo zadržala user posted image ali primjetila sam da u Kozmu ili Bipi znaju biti sniženi kad im ističe rok trajanja, ali kako to više ne koristimo nisam nikad kupovala. Mislim da i na čokolinu piše potrošiti u roku 3 tjedna .

(Odgovor članu FIGICA FIFINANKICA)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!