|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kockice
8.10.2010 20:18:26   
natalijax
Da li je imala koja od vas dok je bila mala kockice za igru,bile su zelene plohe,kockice različitih veličina,crvene su bile za krov,bili su prozorčići za umetnut i ostalo,zanima me jel ima gdje uopče više za kupiti takve kockiceuser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kockice
8.10.2010 20:20:02   
Imra
kod nas imaju takve kocke u radnjama, sigurno ima i u hr

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 2
   [Obrisani korisnik]
8.10.2010 21:19:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu natalijax)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kockice
8.10.2010 21:26:00   
AntonijaV
nešto slično sam ja imala, al to je davno bilo..nisu bile lego-ve...velika ploha na kojoj se slaže, posebne za krov...koliko me pamet služi nisu to bile neke skupe kocke, al sestre i ja smo ih obožavale...

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kockice
8.10.2010 21:31:12   
AntonijaV
mislim na ovo :

user posted image

http://www.emmezeta.hr/igracke/igracke/didakticke-igracke/3435/kocke-za-slaganje/

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kockice
8.10.2010 21:36:29   
natalijax
IZVORNA PORUKA: AntonijaV

mislim na ovo :

user posted image

http://www.emmezeta.hr/igracke/igracke/didakticke-igracke/3435/kocke-za-slaganje/
e da takve su bile,samo mi se ove čine krupnijimauser posted image

(Odgovor članu AntonijaV)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kockice
8.10.2010 21:55:06   
tita
da imala sam lego kockice tako se zovu!!!Mali je dobio za prvi rodjendan lego kockice,i tata mu slaže figurice ali kratko traju jer završe po cijeloj kući....Imaš više vrsta sitnije kockice i veče kockice,za svaki uzrast svoju veličinu !


_____________________________

Ne idi ispred mene,mogu te ne slijediti,Ne idi iza mene,mogu te ne voditi,Jednostavno-idi pored mene i budi moj prijatelj....

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kockice
9.10.2010 11:20:19   
Anoniman
Mi kupili nedavno. Imaš u Metrou (cijela lego kanta u raznim veličinama i bojama-bez plohe) cca 300-ak kn.

(Odgovor članu tita)
  Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!