|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Još malo o hodalici
19.3.2009 18:10:06   
Ruža
Stvarno svaka čast mamama koje svoju djecu ne stavljaju u hodalice, ali ja nisam izdržala.
Krenula sam raditi, čim stignem sa posla teta odlazi i nas dvoje ostajemo sami. Ne smijem maknuti od njega, da ne kažem da je 90 % vremena na rukama jer nas zubići pate. MM stiže tek poslje 5 h i jednostavno ništa ne mogu napraviti. Drndalica, pod i ostatak poligona više ne pali.user posted image  Ako ga stavim u kolica dere se.
Od mojih smo dobili hodalicu još prije dva mjeseca, nisam im imala srca reći da ga ne planiram stavljati u hodalicu i kako stoji u njegovoj sobi morali smo ju isprobati. Marko je oduševljen.
Ne bude dugo u njoj, možda 2 do 3 puta dnevno po 10 min, dok ja pristavim ručak ili objesim veš. I mislim da mu to ne može naškoditi.
I sama sam dijete iz hodalice, s tim da sam puno više vremena provodila u njoj i nikakvih problema nemam, kao ni većina moje generacije kojima je bila sastavni dio odrastanja.

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Još malo o hodalici
19.3.2009 18:29:30   
dominik
meni je domi u hodalici bio dosta vremena...nikada nije sjedio u njoj neg je stajao sa rukicama sastrane pridrzavajuci se...ja sam bila sigurnija da se nece razbiti za razliku od hodanja uz namještaj

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Još malo o hodalici
19.3.2009 20:01:24   
ninolina
Moji su isto bili u njoj i ništa im ne fali. malo mi je i pretjerano to neću stavljati djete u nju jer nije dobro. Ljudi dragi pa nemremo djecu staviti pod stakleno zvono. Po meni je to bila dobra stvar

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Još malo o hodalici
19.3.2009 20:12:17   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: ninolina

Po meni je to bila dobra stvar

i meni
staviš djete da istražuje svoje mogućnosti i kuću dok mama obavi neki posao po kući

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Još malo o hodalici
19.3.2009 20:28:27   
tikica_69
Meni je isto stariji bio u hodalici, dok manji nije htio...on je puzao, puzao i puzao i samo jedan dan poceo dizati i kroz par dana prohodao

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Još malo o hodalici
19.3.2009 20:34:14   
zaba
Lula nikad nije ušla u hodalicu,nisam ju ni imala.Ona je sjedila na podu,pa hrpa deka i gore one gumene puzzle sa slovima.Tak se igrala,pa puzala i na noge.


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Još malo o hodalici
19.3.2009 20:38:00   
mirna
ja sam jos uvijek protiv... dok sam kuhala, dijete je bilo sa mnom u kuhinji, ali na podu na dekici ili na puzzlima. stavila sam mu puno igracaka a on se je lijepo zabavljao. Takodjer smo bili sami i nisam imala nikoga tko bi mi ga pricuvao. Cijelo razdoblje od 6 mjeseci nadalje dok se nije postavio na noge, "prezivio" je na podu i istrazivao..

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Još malo o hodalici
19.3.2009 20:38:43   
Lady3
L.je voljela biti u hodalici a P.nisam ni forsirala previše i otkako mi je pao jer se stalno naginjao i gledao kotačiće na njoj.user posted image  

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Još malo o hodalici
19.3.2009 20:51:06   
dami
IZVORNA PORUKA: zaba

Lula nikad nije ušla u hodalicu,nisam ju ni imala.Ona je sjedila na podu,pa hrpa deka i gore one gumene puzzle sa slovima.Tak se igrala,pa puzala i na noge.



isto tako još da nadodam imamo vrtić (ogradicu) i super je cura u tome.

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Još malo o hodalici
19.3.2009 20:54:54   
njanja
od kada mi se desilo sestri u bolnici ono što joj se desilo....PROTIV svakog sam ograničavanja, prislie, nametanja i sličnoga...Svaka mama želi najbolje za svoje dijete i ona je ta koja svakodnevno odlučuje 100 x dnevno kako da dijete bude najsretnije, najsigurnije i najzadovoljnije....Ukoliko je to 10 minuta hodalice-NEKA JE! Ukoliko je to 10 minuta sjedenja u lavoru-NEKA JE! Ružo, da se marku ne sviđa, ne bi bio u njoj....I nemoj molim te da te pere grićnja savijest zbog promidžbe protiv hodalice jer će za 5 godina netko pametan otkriti kako su super i biti će trend hodalica.... BTW...Jan se u njoj zadrži 2 minute, a veći je gušt gurati ju pa ćemo ju skoro maknuti iz upotrebe jer ćemo na posudbu dobiti pravu guralicu.....  

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Još malo o hodalici
19.3.2009 22:17:28   
L.P.
Nisam za hodalicu,dok sam pristavljala ručak Ninu sam stavljala u vrtić(gajbu) i također se igrala na onim spužvastim puzzlama dok nije propuzala.Za mene je to bolje riješenje,ali svatko zna svoje.

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Još malo o hodalici
19.3.2009 22:29:56   
dikac
meni je hodalica ok, nije to pomagalo u kojem će oni biti satima, nema šanse, maksimalno im je zanimljivo pola sata i to ne dugi period. brzo im dosadi i žele biti vani i gurati je. dora ju je koristila 2 mjeseca, sada čeka ivana.

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Još malo o hodalici
20.3.2009 10:30:10   
Thea
Svaka mama radi ono što smatra da je najbolje za njeno dijete,a i ovisi od djeteta do djeteta.Moji su bili u hodalici sa 5,5 mjeseci i uživali su .Sami su istraživali po kući,kad je bilo lijepo vrijeme i po dvorištu.Ja nisam bila za vrtić jer mi je to bilo kao da je djete u zatvoru,a i moji nisu voljeli biti u njemu...Ali isto tako nemam ništa protiv mama koje stave djete u vrtić ili na pod na deku da se djeca igraju.Kao što sam rekla svtko zna što njegovo djete voli i što je bolje za njega...

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Još malo o hodalici
20.3.2009 11:02:44   
mirna
Bez uvrijede, ali ipak ni jedna mama nije veći stručnjak od pedijatra ili ortopeda osim ako je i sama završila studij medicine. Njezin je  jedino izbor da li će slušati preporuke ili ne.

(Odgovor članu Thea)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Još malo o hodalici
20.3.2009 11:07:45   
koka
ja ću se složit s Mirnom, ja sam protiv... znam da su i ona djeca koja su bila u hodalici ista kao i ona koja nisu bila i td........ jednostavno ne vidim razlog zašto bi ju stavila , da meni bude lakše? pa neka onda bude u box-u ili sjedalici...

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Još malo o hodalici
20.3.2009 11:19:18   
ejmama
Moja je bila i uživala je. Da je htjela puzati stavila bi je da puza. Ja sam zadovoljna s hodlicom i vjerovatno će je i drugo djete koristiti.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Još malo o hodalici
20.3.2009 12:41:49   
ninolina
sve smo mi različite i drukčijeg mišljenja, Stvar je i djeteta ako hoće biti u njoj zašto ga kočiti u tome. Ako neće to je nešto drugo.

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!