|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prištići po licu
9.5.2009 19:10:27   
Ruža
Marko mi već neko vrijeme ima neke stitne prištiće po licu, više uz kraj nego po obrašćićima. Kako su se pojavili ničim ga više ne mažem, do tad smo imali niveu soft za bebe. Zna netko od čega bi to moglo biti?user posted image

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Prištići po licu
9.5.2009 19:40:46   
tikica_69
Znoja mozda....ili neke nove hrane ako si mu stogod nova uvela u prehranu user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Prištići po licu
9.5.2009 19:55:33   
koka

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Znoja mozda....ili neke nove hrane ako si mu stogod nova uvela u prehranu user posted image

potpisujem.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   [Obrisani korisnik]
9.5.2009 22:11:49   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu koka)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Prištići po licu
9.5.2009 22:18:03   
mrkvač
Najvjerojatnije od znoja i moja mala ima stalno neke sitne prištiće.
a možda i od tatine brade!

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Prištići po licu
4.7.2009 12:15:15   
ket
čime mazati lice bebi od 2mj.?jako mu su mu suhi obrazi  i crveno jako...tako i vrat...dr je rekla lice ničim a ja ne mogu gledati to tako suho i crveno i ispucalouser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Prištići po licu
4.7.2009 12:20:46   
MILLA
IZVORNA PORUKA: mrkvač

Najvjerojatnije od znoja i moja mala ima stalno neke sitne prištiće.
a možda i od tatine brade!


da,od tatine brade,,moj se mali tako ospe,al jedan dan mu traje. a i od znoja sigurno.uglavnom-AVENTOVA MAGIČNA KREMA-ona mi pomogne u roku od jednog dana za sve moguče osipe. ima je u svim apotekama i dm trgovinama. pa,preporučam

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu mrkvač)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Prištići po licu
4.7.2009 12:36:18   
miha
ket možeš belobazom,kupuje se u ljekarni,potpuno neutralna krema,brzo pomogne,namažeš ujutro i navečer..

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Prištići po licu
4.7.2009 22:19:45   
inna

IZVORNA PORUKA: ket

čime mazati lice bebi od 2mj.?jako mu su mu suhi obrazi  i crveno jako...tako i vrat...dr je rekla lice ničim a ja ne mogu gledati to tako suho i crveno i ispucalouser posted image user posted image user posted image


Ako je suho i crveno odvedi ga kod dermatologa da nije dermatitis. Jel se peruta? Tako je meni Domi, dermatolog je preporučio Eucerin i s tim ga mažem i sad mu je super. Pogoduje i to što je ljeto, vidjet ćemo po zimi.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Prištići po licu
5.7.2009 9:29:37   
ket
da peruta se ali svuda i uši i obrve i čelo...svuda...kaže ped da nema potrebe dermatologuuser posted image vidjet ćemo na kontroli sad s 2mj.

(Odgovor članu inna)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Prištići po licu
5.7.2009 9:44:55   
Puli
ket probaj ga okupati u kupki s maslinovim uljem(žlicu ulja u kadicu punu tople vode staviš)
možda mu to umiri kožu

škoditi  ne može


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu ket)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Prištići po licu
28.4.2010 12:53:53   
Mishek
evo da ne otvaram novu temu - Erin mi je dobila prištiće po licu prije par dana. Prvo je bilo crvenkasto, pa malo se to smiri, izblijedi, pa opet se zacrveni. Koža je pod dodirom gruba. Cijeli desni obraz joj je danas pun prištića i crveni, na lijevom je imala malo, danas se ni ne vide baš, jedino je koža isto grublja pod prstima. Prala sam joj s kamilicom pa se malo smiri, no opet je buknulo. Pedi mi je na godišnjem, pa zato pitam vas. Nisam ništa mijenjala - niti druga hrana niti prašak za veš. Jel to normalno?

_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Prištići po licu
28.4.2010 13:04:11   
ninolina
ja ti svojoj moram svaka 3-4 dana presvlačiti posteljinu jer sam skužila da ako ostane cjeli tjedan ista da mi dobi takve prištiće i grublja joj je kožica...ja sam svojoj mazala nevenom i melemom..

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Prištići po licu
28.4.2010 13:04:36   
ejmama
Nemoj prati kamilicom, što manje vode tamo, namaži nekom masti ili najbolje ako dojiš probaj s mlijekom svojim namazati tako je moja susjeda malom pa mu je prošlo.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Prištići po licu
28.4.2010 14:00:25   
Mishek
ma sinoć sam joj nakon kupanja namazala s A-dermom exomega pa joj je danas još gore. Jesam i sa mlijekom, pa nije baš pomoglo.

_____________________________

Moje dijete = moja sreća

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Prištići po licu
28.4.2010 14:01:14   
ninolina
uzmi onda običnu kremu za guzu

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Mishek)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Prištići po licu
28.4.2010 20:39:14   
MiniMama
mi mažemo s A-dermom, neka baš za nadraženu, iritiranu kožu i super nam je. probali tu od aventa, magici nešto i za bebolinu nije bila dobra, ali je meni fantastična user posted image zbogom crvene flekice po obrazima user posted image

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Prištići po licu
29.9.2015 8:35:20   
Olga311
Tableta protiv akni - http://hr.nonacne.com Uvijek ću preporučiti Nonacne svim mojim prijateljima. To je jednostavno najučinkovitiji proizvod protiv akni koji sam isprobala.

(Odgovor članu MiniMama)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!