|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pahujice
12.6.2013 15:15:52   
ide maca oko tebe
cokoladne pahuljice s mlijekom, da ili ne? Ako ne, zasto?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pahujice
12.6.2013 15:18:23   
evanoi
ma da, naravno, moramo tu i tamo neki čokoladni guštić dozvoliti :) probala nedavno od podravke, LIno s punjenom kinderladom... ajmeeeeeeee... mljac, mljac, mljac...

(Odgovor članu ide maca oko tebe)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pahujice
12.6.2013 15:22:18   
ide maca oko tebe
Moja ih nece ni probati, al zato hoce one iz lidla sto cesto imaju na popustu.. za linove govori da joj nisu fine, a ni probala nije..

(Odgovor članu evanoi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pahujice
12.6.2013 15:39:02   
zara13
moja neće uopće pahuljice nikakve jesti,al zato meni su fineuser posted image

(Odgovor članu ide maca oko tebe)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pahujice
14.6.2013 7:34:06   
monstrum
Moji isto neće jesti pahuljice..ni čokoladne ni ikakve druge user posted image

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pahujice
14.6.2013 7:38:14   
medoKartonski
Moja curica 18 mjeseci ih je sad počela jesti ... većinom tetki krade one voćne :) A kod kuće tamani čokoladne sa ili bez mlijeka ...

_____________________________

Ne provodite život s osobom s kojom možete živjeti, već s onom bez koje ne možete ... Marijo <3

Naša mala čudo( višta ) ... Iva <3 Rocky

(Odgovor članu monstrum)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pahujice
14.6.2013 8:15:09   
plavka
mojoj neidu te pahuljice nikako osim onih jastučića od vanilije koje moram prebratiuser posted image

_____________________________

26.06.2009. naša ljepotica
stigla nam još jedna curka13.07.2013

(Odgovor članu medoKartonski)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pahujice
12.7.2015 15:17:17   
Ela28
Da ponekad zašto ne ,samo što moji dečki nisu baš ljubitelji pahuljica pa pojede tata ili ja user posted image
Dobili su 2 kutije Lino, Pillows i kokos ajme ne znam jeste probali kako je to ukusno .I bez mlijeka sam jela user posted image samo je ipak malo preskupo za tako malu količinu pa radije kupujemo neke povoljnije user posted image

(Odgovor članu plavka)
Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!