|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljepnica...
21.7.2012 7:12:13   
ELENA35
Jutro! Evo već danima bauljam po netu,na žalost nemam kartice pa ne koristim e-bay user posted image ,pa me zanima gdje se mogu naći,naručiti,kupiti ukrasne naljepnice za zid,većih dimenzija,onako tipa Disney...Uređujem sobu za blizance i vaša pomoć bi mi puno značilauser posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljep...
21.7.2012 8:49:47   
BUMBI
Možda u Baumaxu ili emezetti da pogledaš,oni znaju imati

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljep...
21.7.2012 8:52:35   
Puli
potpisujem bumbi,a svašta se da naći i u ofertissimi,a i u kineskim dućanima,ja sam c.kupila mišice balerine velike za malo kuna:D


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljep...
21.7.2012 11:10:19   
elven
Elena, sad ih imaš stvarno svugdje, čak i u većim supermarketima (u konzumu vidjela), emezeta i ti specijalizirani dućani imaju ziher ali i nabijene cijene pa ćeš tamo proći najskuplje.......
Kao i Puli ja bih ti preporučila da prvo odeš u Ofertisimu, jer tamo je isto ono što ovi drugi prodaju samo po puuuuno nižim cijenama...

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljep...
22.7.2012 9:58:03   
Kony
Ja imam iz emzete i iz ofertisime i iz Bille. I ove iz ofertisime su se odmaih odlijepile a iz bileti emzete mi stoje vec cetri godine.

(Odgovor članu elven)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljep...
23.7.2012 16:49:08   
anamarijapupek
Meni su te naljepnice užasno užasno skupe. Uvijek mi je žao dati novce za takvo nešto. Jučer sam bila na Jakuševcu (oni iz ZG će sigurno znati) i bio je jedan čovjek koji prodaje takve naljepnice. Ali nisam baš bila od volje ga pitat za cijenu jer mi to nije trebalo. Bilo je svakakvih naljepnica, od dječjih do za nas odrasle za spavaću i dnevnu sobu. Inače, na kolektivnim kupnjama je znalo biti tih naljepnica po metar i pol velike u raznim oblicima za manje novce. E sad... ili probati sam naslikati po šabloni na zidu user posted image

_____________________________

05.10.2011.-AB
21.03.2012.-pozitivan test :)

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljep...
23.7.2012 17:06:51   
tenkic
najpovoljnije su preko e-bay-a, ali najčešće se zgužvaju u transportu, tak da ti ne treba biti žao što ih nisi na taj način nabavila.

ima ih i u kiki, al su jako skupe, najpovoljnije su u offertissimi, ja sam uzela jedne pa bumo probali, ali iskreno mislim da bi mi najpametnije bilo da sama nešto nacrtam na zidu (na žalost nisam baš umjetnički navudrena)

_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu anamarijapupek)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljep...
13.8.2012 20:11:18   
DEA
Ja sam takve vidila u nas u Ši u dućanu dječje opreme Magic baby -tako se nekako zove...a imaš i u Kik dućanu-moj je mali uzeo temu Dinosaura-nema Disney junaka-ali baci oko...sretno u potrazi...

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljep...
25.8.2012 12:06:25   
tenkic
http://album.ringeraja.hr/index.php?page=imagecomment&ID=3178

evo tu su naljepnice koje sam ja nabavila, još se nisu odlijepile user posted image

_____________________________

dugo željena mala BO rođena je 12.08.2012.

(Odgovor članu DEA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljep...
25.8.2012 13:51:59   
Vjeverica ST
U Emmezette! Interspar!
I na Faceu imaš grupu!

_____________________________

U dobro vjeruje samo malo onih koji ga čine

(Odgovor članu tenkic)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljep...
26.2.2014 15:06:49   
Georgina78
Imaš ih na http://www.fototapeta.hr/

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljep...
2.2.2016 11:42:17   
LindaLinda
Pozz Pozz :) ovako imas ih u opremi si domu, pa si pogledaj malo, ja sam za svoju malenu tamo uzela :)

(Odgovor članu Georgina78)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: gdje mogu doći do dječjih ukrasnih naljep...
3.2.2016 10:55:33   
Sunshine28
imas jako jeftino za naruciti preko interneta....ja sam uzela preko one "mama" aplikacije za iphone, ali mislim da mi je mm rekao kako se moze otvoriti preko kompa bez problema....
prekrasne su i jako jednostvane za staviti bilo gdje...za dolara uzeli smo jednu za cijeli zid - drvo sa sovicama - prekrasno, a za 3 dolara onaj mjernik visine na nekom panju sa slovima, isto divno, zaljepili na vrata u sobi od curke....

znam da nemas karticu, ali za ovo ti i ne treba kreditna, samo u banci izvacis onu kao "Master karticu za malde" i uplatis na nju novaca koliko ti treba za kupovinu.....kasniej s njom mozes bez problema kupoviati i preko ebaya i bilo gdje na netu...

< Poruku je uredio Sunshine28 -- 3.2.2016 10:57:27 >


_____________________________

I + G = E & L


(Odgovor članu LindaLinda)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!