|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pregledi u trudničkim ambulantama
26.8.2009 8:45:20   
Anoniman
Drage dame,

molim vas da mi malo opišete preglede u trudničkim ambulantama. Konkretno, zanima me Sv. Duh. Nešto sam načula o gologuzom prešetavanju po bolnici pa mi se to čini ponižavajuće i suludo. Ima li neka osobna iskustva kako to izgleda. Radi se, naime, o pregledima u zadnjem mj. trudnoće. Do sad sam išla privatno pa da znam šta me čeka kad dođem u bolnicu.
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
26.8.2009 9:34:45   
troubled
gologuzo prešetavanje user posted image user posted image user posted image

na sv.duhu imaš dvije kabine s dvostrukim vratima za jednu ambulantu...kad te pozovu, uđeš u kabinu...svučeš se i pričekaš...kad žena koja je prije tebe uđe u svoju kabinu, pozovu te i ideš na pregled najnormalnije...da, moraš prošetati gologuza tih dva metra od vrata do stola user posted image ...ali tu je jedino medicinsko osoblje...

jedino što je meni tamo bilo neobično je što oni imaju i obuke studenata i specijalizanata, tako da se par puta dogodilo da ih je na pregled upalo još i 4-5, ali nakon početne nelagode bilo mi je i drago jer je doktor njima po ultrazvuku sve detaljno objašnjaao, detaljnije nego meni, tako da sam saznala više i dulje uživala u pogledu na soju bebicu user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
26.8.2009 9:36:52   
Anoniman
Uf, super, baš me briga za osoblje. Čula sam da u Petrovoj hodaš tako gole guzice pred drugim ženama, meni je to prestrašno! Hvala ti puno, puno, puno... Lakše se diše!user posted image

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
26.8.2009 9:38:22   
troubled
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
26.8.2009 9:39:07   
Zvonki
Kontrolirala sam sve tri trudnoće gore i nisam nikada vidjela niti jednu guzicu osim moje user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
26.8.2009 10:07:57   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: Zvonki

Kontrolirala sam sve tri trudnoće gore i nisam nikada vidjela niti jednu guzicu osim moje user posted image


Sto imaju ogledala u ambulanti ili imas oci na ledjima user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
26.8.2009 10:15:25   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne mogu svoju vidit ni da oću, al  shvatili smo Zvonki!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
26.8.2009 10:20:03   
FIONA
user posted image user posted image user posted image ..ovo je dobro gologuzo prešetavanje...sječam se onim zadnjih mjesec dana u bolnici da sam sam toliko sprakasal da mi je došla čistatčica i rekla aj se raskreči da vidim ja bi digla noge...prestala sam misliti na sve samo sam željela da se porodim...da sam i gola hodala ne bi se opće opterečivala!user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
3.9.2009 12:31:30   
Anoniman
evo mene opet s ovim pregledima user posted image user posted image user posted image

sad kad mi je laknulo jer nema gologuzog pretrčavanja zanima me kako obavljaju vaganje? Jel pred svima viču kilažu pa onda 100 očiju gleda u mene, koja je to s toliko kila?? Ili je pak vaganje, kad je već stočna vaga, onako manje-više diskretno sa sestrom i ostalim osobljem?

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
3.9.2009 12:34:02   
FIONA
pred svima i nema diskrecije...user posted image user posted image user posted image user posted image

šalim se...draga mene nisu niti jednom u bolnici stavili na vagu...imala sam tri pregleda tamo i mjesec dana ležala!...to je za Merkur...user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
3.9.2009 13:59:43   
Anoniman
nekako mi se ne čini da ću ja bit te sreće. Čekam zvonki, ona ima iskustva direkto sa sv. duha. Ako bude sutra javno obznanjeno koliko kg imam, javljam i vama. Ako sazna cijela čekaonica, zašto ne biste i vi, drage moje ringerajke?!

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
3.9.2009 14:03:21   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....a jesi luda...kaj te briga za kile...sad to prvi put možeš reč da imaš opravdanje i s ponosom ih izgovoriti!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
3.9.2009 14:12:19   
Anoniman
svejedno me sram, nekako...  kad sam ko user posted image Nelica

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
3.9.2009 14:14:19   
FIONA
ma joj...gle ovo...ja skinula skoro sedam kila u prva dva i pol mjeseca...onda sam sve vratila i natukla još petnaest....tek sam se sad vratila nakon devet mjeseci poslije poroda na svoju težinu...ti si narasla...molim te...na očigleda sam se povečavala...i to s ponosom...samo sam se šepurila sa škembom!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
3.9.2009 14:17:32   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ma znaš kaj? Imaš pravo! Ak me neko počne špotat za kile, bum sjela na njega!user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
3.9.2009 14:20:16   
FIONA
user posted image user posted image user posted image user posted image ...ma to je duh koji se traži....i ne polagano, baci se na njega...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
8.9.2009 9:46:51   
Anoniman
Nisam morala sjest ni na koga, čak je sestra spustila koju kilu. Nije da su bile nešto pretjerano ljubazne, ali ispalo je da su ok. Pitala sam jel smijem skinuti natikače neće li bit koji gram manje, a one su me mrtve-hladne pitale: 'A kao imate puno kila?!'


user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa imam!


Sam pregled nije bio tako ugodan. Dr. je bila malo gruba i nezainteresirana, ali preživjela sam. Rekla mi je da dođem opet za tjedan dana pa sad molim Boga da dobijem trudove i da izbjegnem čekanje i čekanje i čekanje u trudničkoj ambulanti!

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
8.9.2009 9:48:32   
FIONA
ma eto vidiš....ja več čitala crnu kroniku da vidim jel ima novosti o pomahnitaloj gologuzoj velikoj trudnici...očito je sve ok...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
8.9.2009 9:53:02   
Anoniman
I nema tog gologuzog pretrčavanja!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Ima neka kabina i onda se svučeš i dr. te pozove da takav gologuz sjediš na nekoj stolici dok ona nekaj upisuje. To nije baš tako strašno jer sve imamo neke tunike i sl. pa ti je nekako manje bed. A ona i onako vidi sve na pregledu. Nije da se kroz tu ordinaciju šetaju sestre i druge pacijentice. Barem je tako meni bilo neki dan. Riječ je o sv. duhu.

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
8.9.2009 9:54:35   
FIONA
ma normalno...sve je to ok...moraš malo i pokazati ali u granicama...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...ahahahaha...znaš da mi je to bilo guba...ja sam bila u Merkuru mjesec dana do poroda i svaki dan več o difoltu čim vidla bijelu kuti digla nige i hop...user posted image ...užas!!!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
11.9.2009 15:41:04   
Anoniman
Ja ne znam jesam li ja mimozasta (mislim da nisam9, ali mene ovi pregledi u trudničkim ambulantama izluđuju. danas sam kao 39 tjedana po uzv i sad me poslala dr. vadit neke silne nalaze, kks, urin, sed, jetrene probe, af... Šta je to i zbog čega??? Pitala sam, pa mi je rekla da je uobičajeno. cijelu trud. prođem bez ikakvih komplikacija, radila sam do kraja, aktivna, beba normalna sve 5 i sad se ja gnjavim na nekim pregledima svaki tjedan. Dođe mi da sjedim doma i čekam da dobijem trudove jer ne vidim svrhu ovih pregleda.

(Odgovor članu FIONA)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
11.9.2009 15:52:09   
Anoniman
Jel netko od vas radio te nalaze pred kraj trudnoće i zbog čega se to radi?

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
11.9.2009 15:59:28   
FIONA
moraš obavezno...mora se vidjeti jel imaš kakve bakterije ili nešto slično da ne bi prilikom poroda došlo u dotucaj s bebom inače prema urinu se vidi stanje posteljice...moja mama je imala s tim frke i prije 30god je svaki dan dolazila u Merkur da gledaju jel joj je odumirala posteljica s burazom pa su izazivali porod da ne bu umrla beba!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Pregledi u trudničkim ambulantama
3.8.2015 15:33:32   
znate
Ja molim sve koje su prosle preglede u trudnickim ambulantama na sv duhu ja idem u četvrtak pa bi vas molila da mi mslo opisete kakvi su tamo doktori sestre, i jel se dugo ceka

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!
Prati razvoj svojeg djeteta
Pretplati se na besplatni tjedni newsletter koji detaljno prati razvoj tvojeg djeteta.
Tvoj e-mail
Predviđeni datum poroda ili djetetov rođendan
Čestitamo! Predviđeni datum poroda je
Recaptcha