|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   obim trbuha, prestanak simptoma, zatisje
20.8.2015 14:56:18   
sloboda11
Bok.
Zanima me jel vam se u nekom razdoblju cinilo da trbuh ne radte, da nemate simptoma, da ne osjecate bebu?
Ja sam u 18 tjednu, i muci me sto ne vidim rast trbuha, nemam nikakve simptome, i jos ne osjecam bebu.
Prije toga je sve bilo burno, a sad zatisje.
Bila na uzv prije 7 dana, sve o.k.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: obim trbuha, prestanak simptoma, zatisje ...
28.8.2015 11:30:29   
sloboda11
Bas kad sam napisala da je zatisje, evo u 18 tjednu opet iscjedak, prvo svjeze krvav, onda smedi...bila kod gineka, ne zna od cega je.
Jel ste imale nakon 4 mjeseca jos iscjetke?
Meni varira iz tjedan u tjedan, zatisje, pa bura.
Pomaci bebe su jos vrlo minimalni...

I gdje ste svi, zar nitko ne moze napisati nista? Gledam postove ringeraje u BiH sve krcato...

(Odgovor članu sloboda11)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: obim trbuha, prestanak simptoma, zatisje ...
28.8.2015 12:38:16   
danery
hej.....meni je do 20.tt bilo tako kao tebi,ja sam pila duphastone za to krvarenje i iscjetke i mirovala...
e sad...piješ li ti štogod?miruješ li?kakav je uzv,beba se preavilno razvija?nemaš neku dijagnozu tipa hematom,placenta previa ili dr.?koja ti je ovo trudnoća?
kad si prvo osjetila bebu?imaš li možda zabačenu maternicu?gdje ti je smještena posteljica?sve ti ovo ima utjecaja....
ako te jako strah,odi privatno na 3d uzv ako možeš,pa će ti puno toga biti objašnjeno...
sretno user posted image


< Poruku je uredio danery -- 28.8.2015 12:40:29 >


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu sloboda11)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: obim trbuha, prestanak simptoma, zatisje ...
28.8.2015 12:46:13   
sloboda11
Nema trenutno nikakve dijagnoze, zadnji uzv uredan, ginekoloski nalaz uredan...Na pregledu dr. nije vidio nikakav iscjedak, izvor iscjetka...No, kad idem na wc i obrisem se, obilan je smede zuto iscjedak s tragovima krvi.
Mislim, mozda ja bakterija, ali gin nije nista rekao.
Na svim uzv je posteljica bila uredna, razvoj uredan.
U prva 3 mj. sam imala sukrvice i bio je hematom, ali sad su rekli da se apsorbirao, vode me pod riz. trudnocom, ali nisam se nadala da cu u 4 mj.imati iscjetke. Ipak je to znak necega...
Mirujem? Ah, tako, uglavnom se bavim kuc. poslovima.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: obim trbuha, prestanak simptoma, zatisje ...
28.8.2015 12:55:03   
danery
o da,iscjedak svih boja,količina,tekstura....buahh,grozno mi je bilo više mrdati i na wc user posted image svaki sam odlazak strepila,ponadaš se stalo,a ono bljak,eto ga opet....
možda da malo više odmaraš?kad je pritisak pri kretanju jači,sve ide van jače nego obično,a dolje sve osjetljivo...

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu sloboda11)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!