|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Informacije
26.10.2010 14:38:45   
Anoniman
Nisam ni stigla napisati, fort mi se nekaj događa, svaki dan neka nova glupost....

Bila sam u školi na prvim informacijama... bilo je dosta mama, neke su bile duuugo unutra, već sam si mislila kaj radeuser posted image
došao red na mene, kaže učiteljica već s vrata da mi nećemo dugouser posted image

kaže - nemam vam šta reći, Paulina ima sve petice, dva testa iz matematike obadva 5, dva diktata iz hrvatskog - točnost 5 i urednost 5, recitacija 5, mirna tiha, poslušna, uvijek pomaže... jedino je malo pretiha kadodgovara na pitanja. Taj dan je učiteljica pitala nešto u vezi zemlje pod prirodom i dr., kaže, svi su lupetali gluposti a Paulina kaže točno ali tako tiho da nije bila kraj nje, ne bi ju ni čula.

Eto, ponosna sam si na kćer, ma pucam, srce mi je ko kuća!user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mariachi -- 26.10.2010 14:40:09 >
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Informacije
26.10.2010 14:40:37   
ejmama
Kako lijepo i ja sam ponosna na nju kao da je mojauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Informacije
26.10.2010 14:41:59   
CallamityJane
Ma bravo za Paulinu, zaista ti je cast sto si joj majka user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Informacije
26.10.2010 14:42:14   
troubled
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za paulinu...srce moje user posted image

a učiteljica me momentalno, kao što kaže danery, nadrndala...user posted image user posted image user posted image

u prvom razredu u prvom polugodištu NEMA OCJENA....knjige i knjige su napisane o tome zašto je to tako....
evo me naljutila...baš....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Informacije
26.10.2010 14:44:10   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: ejmama

Kako lijepo i ja sam ponosna na nju kao da je mojauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Informacije
26.10.2010 14:44:38   
leilany
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Informacije
26.10.2010 14:45:56   
leilany
IZVORNA PORUKA: troubled

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za paulinu...srce moje user posted image

a učiteljica me momentalno, kao što kaže danery, nadrndala...user posted image user posted image user posted image

u prvom razredu u prvom polugodištu NEMA OCJENA....knjige i knjige su napisane o tome zašto je to tako....
evo me naljutila...baš....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


kad smo kod toga da napisem...kod mene mali od susjede krenuo u prvi razred i sad prije tjedan dana su morali neku pjesmicu naucit citat..mislim,malo mi je to mutavo...kaj s onom djecom koja neznaju sva slova,jer ipak idu u 1.razred....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Informacije
26.10.2010 14:46:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: troubled

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za paulinu...srce moje user posted image

a učiteljica me momentalno, kao što kaže danery, nadrndala...user posted image user posted image user posted image

u prvom razredu u prvom polugodištu NEMA OCJENA....knjige i knjige su napisane o tome zašto je to tako....
evo me naljutila...baš....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


troub, darlin' - to ona sebi piše u teku, njima piše u bilježnice smajliće, leptiriće, bubamare i ostalu živinuuser posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Informacije
26.10.2010 14:48:37   
maja
user posted image user posted image user posted image bravo paulina!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Informacije
26.10.2010 14:49:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: troubled

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za paulinu...srce moje user posted image

a učiteljica me momentalno, kao što kaže danery, nadrndala...user posted image user posted image user posted image

u prvom razredu u prvom polugodištu NEMA OCJENA....knjige i knjige su napisane o tome zašto je to tako....
evo me naljutila...baš....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


kad smo kod toga da napisem...kod mene mali od susjede krenuo u prvi razred i sad prije tjedan dana su morali neku pjesmicu naucit citat..mislim,malo mi je to mutavo...kaj s onom djecom koja neznaju sva slova,jer ipak idu u 1.razred....



moja je imala već 3 napamet naučiti, pa su i male cure naučile s njom, sad se igraju Jesenka i djevojčiceuser posted image  - "moja gjava TIKVA PJAVA, kukujuzna mi je kosa a kjumpijis mjesto nosa"user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu leilany)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Informacije
26.10.2010 14:49:24   
troubled
anyway....ništa se brojčano ne vrednuje...
tu sam ti tvrdoglava kao mazga....
mogla je lijepo ishvaliti je i bez spominjanja ocjena...eto user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Informacije
26.10.2010 14:49:57   
ejmama

IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: troubled

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za paulinu...srce moje user posted image

a učiteljica me momentalno, kao što kaže danery, nadrndala...user posted image user posted image user posted image

u prvom razredu u prvom polugodištu NEMA OCJENA....knjige i knjige su napisane o tome zašto je to tako....
evo me naljutila...baš....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr


troub, darlin' - to ona sebi piše u teku, njima piše u bilježnice smajliće, leptiriće, bubamare i ostalu živinuuser posted image user posted image user posted image

sjećam se toga, srndaći,leptirići, bubamarice šteta što nisam spremila nijednu crtanku

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Informacije
26.10.2010 14:50:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: troubled

anyway....ništa se brojčano ne vrednuje...
tu sam ti tvrdoglava kao mazga....
mogla je lijepo ishvaliti je i bez spominjanja ocjena...eto user posted image


ma, ok... al sam ipak ponosna do nebauser posted image

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Informacije
26.10.2010 14:51:34   
troubled
apsolutno budi ponosna...imaš i zašto!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
26.10.2010 14:55:15   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu troubled)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Informacije
26.10.2010 15:00:43   
Zvonki
Micek, kako ti ne bi bilo drago user posted image  To je lijepa vijest i znam kako se osjećaš. Ja sa svojima isto nemam problema i nekoliko sam im puta rekla da mi je drago što su dobra djeca. Čak i da u imeniku nisu same petice to bi mi bilo drago. Sjećam se da je na kraju 2 razreda došla moja curica doma sa svjedožbom kući, sve petice i veli mi - mama, učiteljica mi je rekla da ti poručim da čestita tebi što si odgojila tako divnu djevojčicu. Možeš misliti kako sam se osjećala. Suze su potekle same od sebe user posted image

Bravo za tvoju dobru curku user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Informacije
26.10.2010 15:14:12   
cuba
Kerida uopće nisam ni sumnjala da imaš prave cureuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Paulinicu, svaka častuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Informacije
26.10.2010 15:21:43   
danery
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Paulinu user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Informacije
26.10.2010 15:31:15   
Puli
bravo moja mala imenjakinjouser posted image

samo tako daljeuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Informacije
26.10.2010 15:37:54   
Točkica28
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Informacije
26.10.2010 16:02:27   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Informacije
26.10.2010 18:22:22   
niina
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Informacije
26.10.2010 18:29:37   
m600
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac


(Odgovor članu niina)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Informacije
26.10.2010 19:51:24   
dami
imaš i na šta biti ponosna. I rr je ponosna. Bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

(Odgovor članu m600)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Informacije
26.10.2010 20:11:42   
lilia
I neka si ponosna na svoju pametnicu. Čestitam.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

(Odgovor članu dami)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!