|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   kuma :))
21.2.2011 11:23:18   
mlada mama
Spremam  se pitati dugogodišnju prijateljicu da bude kuma mojoj ljepotici na krštenju.
E sad "problem" je u tome,što ja ne znam kako bi to izvela user posted image user posted image user posted image
Pitala bih ju i tu nema dileme,ali kako? Kako ste vi to napravile?
Ja bi pozvala njezinog muža i nju na večeru,pa onda pitala. A moj muž me stalno zafrkava i znam da ću se zaplest i ispasti blesava ili od smjeha neću moći ni izgovoriti.
Opet možda bih ju pozvala na piće da odemo same,a ne znam dali je to pravi naćin?
Pa želim čuti kako ste vi to napravile i kojim rječima?user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kuma :))
21.2.2011 11:26:54   
Marta j
Mi kada smo zvali Mati kuma smo napravili vecaru i pozvali ga dode i onda je mm ga pitao dal bi on volio biti nasem djetetu kum.

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kuma :))
21.2.2011 11:30:56   
zara13
mi smo isto sada pitali moju frendicu za kumu,otišli smo svi na piće i pitala sam ju dali hoće biti kuma krsna ,isto nisam znala kak da pitam .rekla sam joj da bi mi bilo drago da bude kuma

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kuma :))
21.2.2011 11:39:56   
patka
ja sam svojoj frendici poslala porukicu kad ce opet doci vidjeti kumce i to je bilo to  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kuma :))
21.2.2011 11:47:04   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: patka

ja sam svojoj frendici poslala porukicu kad ce opet doci vidjeti kumce i to je bilo to  user posted image user posted image user posted image


ovo mi je zakonuser posted image user posted image


(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kuma :))
21.2.2011 11:49:22   
mlada mama
IZVORNA PORUKA: Marta j

Mi kada smo zvali Mati kuma smo napravili vecaru i pozvali ga dode i onda je mm ga pitao dal bi on volio biti nasem djetetu kum.


a što si spremala za večeru ?user posted image user posted image

(Odgovor članu Marta j)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kuma :))
21.2.2011 11:53:07   
cuba
R krsna kuma je i moja i mm-ova dugogodišnja prijateljica. Odmah smo se složili da ona bude kuma. Jedno jutro smo otišle na kavicu, rekla sam joj da ćemo krstiti R za mjesec dana i da bi mi bilo drago kada bi upravo ona bila kuma našem djetetuuser posted image  Naravno, pristala je odmah.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kuma :))
21.2.2011 11:57:18   
patka
IZVORNA PORUKA: cuba
Naravno, pristala je odmah.


pa u principu, kumstvo se ne odbija...sad znam da nekad ne odgovara onome tko bi trebao biti ali eto....vjerujem da nitko ne trazi kumstvo zbog poklona pa je onda svejedno jel imas ili nemas para...treba ti samo puno ljubavi


_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kuma :))
21.2.2011 12:06:11   
cuba
IZVORNA PORUKA: patka

IZVORNA PORUKA: cuba
Naravno, pristala je odmah.


pa u principu, kumstvo se ne odbija...sad znam da nekad ne odgovara onome tko bi trebao biti ali eto....vjerujem da nitko ne trazi kumstvo zbog poklona pa je onda svejedno jel imas ili nemas para...treba ti samo puno ljubavi


Da, tako bi trebalo biti. Iako nećeš pitati bilo koga za kumstvo već nekog bliskog prijatelja pa pretpostavljam da bi mu trebalo biti dragouser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kuma :))
21.2.2011 14:07:24   
ELISABETH
Ja sam Ivoninoj kumi poslala poruku da mi hitno treba pomoći u pronalasku kumova za curku user posted image i to je bilo to

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kuma :))
21.2.2011 14:09:26   
leilany
IZVORNA PORUKA: patka
pa u principu, kumstvo se ne odbija...sad znam da nekad ne odgovara onome tko bi trebao biti ali eto....vjerujem da nitko ne trazi kumstvo zbog poklona pa je onda svejedno jel imas ili nemas para...treba ti samo puno ljubavi



potpisujem patku....
i nadodajem ,,,dok sam ja bila kuma malom od svoje prijateljice,tad sam joj rekla da ako cu ikad imat dijete da ce ona bit kuma-i eto ona je kuma....



_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu patka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kuma :))
21.2.2011 14:19:30   
mama mery
ma nisam radila ceremonije od toga
za L sam frendici rekla da ce ona biti kuma djetetu jer je druga mi frend bila vj. kuma
a za T smo se nasli s kumovima na kavici pa smo im rekla da ce biti kumovi bilo musko ili zensko jer nismo znali spoluser posted image

< Poruku je uredio mama mery -- 21.2.2011 14:20:47 >


_____________________________




(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kuma :))
21.2.2011 17:43:29   
pincirotvajler
mi smo frendice iz srednje i znalo se i prije moje udaje i prije nego sam ostala user posted image  da će bit kuma i meni i mom djetetu

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu mama mery)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kuma :))
21.2.2011 17:52:06   
Fever
vjenčana mi prija od 5. godine i išle na piće i čim sam rekla da je moran nešto pitat znala je šta ću pitat ahaha, a M krsna kuma će biti isto prija od malih nogu i čim je čula da sam trudna odma je rekla da je ona kuma i gotovo jer je upravo ta druga bila vjenčana user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: kuma :))
21.2.2011 17:58:54   
Fever
vjenčana mi prija od 5. godine i išle na piće i čim sam rekla da je moran nešto pitat znala je šta ću pitat ahaha, a M krsna kuma će biti isto prija od malih nogu i čim je čula da sam trudna odma je rekla da je ona kuma i gotovo jer je upravo ta druga bila vjenčana user posted image

_____________________________

Princeza naša Matea 28.12.2010.

Princeza naša Mia 14.03.2013.

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: kuma :))
21.2.2011 22:26:08   
inesica
Reci joj da bi ti bilo drago da ona bude kuma. Ako ti je dugogodisnja prijateljica, nema sanse da ce reci ne.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: kuma :))
21.2.2011 22:50:59   
mlada mama
Ma znam da neće reći neuser posted image Znam i da priželjkuje da ona bude kumauser posted image .Samo nisam znala kako to"izvest" nisam znala dali da zovem na većeru ili samo na piće...


(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: kuma :))
21.2.2011 23:51:19   
tyna
to je i mene mučilo do prije 2 danauser posted image na kraju sam odlučila izvesti to bez prisutnosti muževa i nekako spontano. otišla sam frendici kad sam znala da joj muža nema doma i kroz razgovor spomenula da ćemo uskoro krstiti dijete i da bi nam bilo jako drago kada bi mu ona bila kuma. bila je jaaakooo sretna i odmah pristala, a onda sam i ja bila jako sretnauser posted image jer mi to kumstvo puno znači.

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: kuma :))
22.2.2011 10:13:36   
Tink
Ja sam svoju najbolju prijateljicu od....hmmm oduvijek jednostavno obavjestila da mi bude vjenčana kuma (iako je na to i bila spremna ipak je to dogovor iz djetinjstva user posted image user posted image ), no kad je ona mene pitala da budem krsna kuma njenom user posted image , izvela me van, tražila vino u "svečanije" čaše i onda krenula s govorom koji je na kraju završio tim pitanjem i smijehom. Naravno da sam prihvatila ali u to vrijeme se user posted image još nije bio ni rodio user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...od kada te znam ja virujem u anđele, od kada te znam ja virujem da postoje <3 24.04.

...stigao mali braco <3 22.02.

(Odgovor članu tyna)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!