|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Proljetne bebe termin 2015
7.9.2014 12:49:09   
tealitas


Ima li nas još u iščekivanju proljetnih user posted image ???


< Poruku je uredio tealitas -- 7.9.2014 12:51:24 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Proljetne bebe termin 2015
7.9.2014 17:04:35   
tealitas
ajmo curke koji su vasi termini?

user posted image tealitas 26.04.user posted image

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Proljetne bebe termin 2015
8.9.2014 13:35:16   
perlica55
Joj tealitas, sama si na listi..
Nadam se da ću ti se pridružiti user posted image

_____________________________

1. ICSI Cito - user posted image
Izgubili smo bebu 32 tt - user posted image
2. ICSI Cito - imamo user posted image
17.5.17. stigla nam je najljepša djevojčica

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Proljetne bebe termin 2015
8.9.2014 13:55:03   
Snjeguljica_83

IZVORNA PORUKA: perlica55

Joj tealitas, sama si na listi..
Nadam se da ću ti se pridružiti user posted image


I JA!!!user posted image

_____________________________

Velika cura user posted image
Mali veliki dečko user posted image
"Bog ne stavlja u srce želje koje ne misli ispuniti."

My Ovulation Chart

(Odgovor članu perlica55)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Proljetne bebe termin 2015
8.9.2014 14:27:35   
tealitas
joj curke kako bi to bilo lijepouser posted image user posted image user posted image
ovako sam bas sama, ali nema veze bitno da sam tu user posted image
neznam gdje su nam nestale trudilice-trudnice ema, nutella, monjkica zar nisu i one trudilice iz 8 mjeseca ugledale user posted image ?

(Odgovor članu Snjeguljica_83)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Proljetne bebe termin 2015
9.9.2014 11:20:31   
mar123
Evo jacu dobiti jednu malu proljetnu bebicu!!!!user posted image

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Proljetne bebe termin 2015
9.9.2014 14:28:40   
tealitas
Jeeee ,user posted image user posted image nisam sama :) cestitam mar123

(Odgovor članu mar123)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Proljetne bebe termin 2015
9.9.2014 18:15:59   
tealitas
mar koji je tvoj termin? koliko si user posted image ???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Proljetne bebe termin 2015
10.9.2014 14:22:18   
mar123
Meni je termin12.4. To sam ja izracunala,kod dr. Idem tek za 2 tjenda.

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Proljetne bebe termin 2015
10.9.2014 15:15:47   
PinkyFunkyBirdy
user posted image

user posted image mar123 - 12.04. user posted image
user posted image tealitas - 26.04. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mar123)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Proljetne bebe termin 2015
10.9.2014 15:19:35   
curka 1
pozdrav cure,
evo i mene u očekivanju bebe u 5. mj. U petak idem kod doktora tako da ću tada znati točan datum user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Proljetne bebe termin 2015
10.9.2014 19:37:21   
tealitas
curka dobrodošla user posted image user posted image user posted image javi nam se kako je prosao pregled.
pinky hvala na preljepoj rodi user posted image user posted image user posted image
mar i curka jel imate kakve simptome i u kojem ste tjednu? Koliko vam je trebalo da zatrudnite?
saljem puno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu curka 1)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Proljetne bebe termin 2015
10.9.2014 21:13:31   
belst
I mi smo proljetna bebica, ,21.05.2015 !
user posted image user posted image user posted image
Tek jučer saznali iz testa i bete iz krvi, tako da nam je sve još jaaako nestvarno, ali već jako uzbudljivo! Danas je otpr. 3+6, dakle sutra ulazim u 5. tj ako sam dobro izračunala .... user posted image

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Proljetne bebe termin 2015
10.9.2014 21:33:25   
curka 1
Eto, ja se borim sa mučninama, gubitkom apetita i bolnim grudima, ali nadam se da će to uskoro proći. Prema mojem računanju, trudna sam sedam tjedana, ako se računa od zadnje menstruacije... user posted image

(Odgovor članu belst)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Proljetne bebe termin 2015
10.9.2014 21:48:59   
belst
Meni još nikakvi simptomi nisu krenuli (osim sto sam već prije tjedan dana primjetila da su mi bradavice jaaako ispupčene ??? ), a ovi simptomi su ti normalni i proći će valjda brzo .... user posted image
Inače, meni je ovo 4. beba (da,da), user posted image user posted image user posted image user posted image , ali je prošlo već 10 god od zadnje tr., tako da mi se čini da sve prolazim prvi put.... Iako, nismo još bas svjesni da je to -to, tek smo na početku ... Ali za mene će velika novost biti vođenje trudnoće i još vise sam porod tu u HR jer sam inače rodila u NJEM., a moram priznati da je velika razlika izgleda user posted image user posted image . Inače sam u ZG, Petrova.
Ali rano je još za te teme, nadam se da ćemo dijeliti ove početne Dane i tjedne zajedno, sretno svima - javljate se! user posted image

(Odgovor članu curka 1)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Proljetne bebe termin 2015
10.9.2014 22:54:26   
tealitas
evo me curke, ja sam u 9tj prošli tjedan sam bila na pregledu, dobila trudničku knjižicu i za sada je sve u redu, iduči pregled mi je 03.10. pa se nadam da če i tada biti sve super. tri godine radim na bebi a imala sam i jedan spontani pa se pokušavam dodatno opustit. cike bole-tamne-kvržice oko bradavica, mučno mi je večinom a i povračam bar jednom dnevn, ima dana kada i po 7 puta dnevno povračam i da samo bi spavala user posted image .
bas me pere drugo stajeuser posted image ,MM je za sve kriv i mogu se rasplakat za sitnice.

(Odgovor članu belst)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.9.2014 8:10:42   
belst
tealitas, čestitam ti od sveg srca , trud se isplatio user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
jedno pitanje: trudničku knjižicu dobiješ kod svog ginekologa - da li i ako ideš privatno ili samo kod "državnog", tj. preko zdrastvenog?user posted image
Kada ste išle na prvi pregled ? Ja planiram za otpr. tjedan dana, početak 6. tjedna... user posted image

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.9.2014 10:25:52   
tealitas
hvala belst i dobro jutro user posted image
ja sam bila na prvom pregledu u 6 tt, tada mi je samo rekla da vidi da sam trudna i to je to, pa me naručila za 8tt. e evo bila prošli tjedan sve ok srčeko kuca, beba raste, tada sam i dobila trudničku...čula sam negdje da neke cure kod privatnika nisu dobile trudničku knjižicu, e sada stvarno neznam dali sam ti dala pravu informaciju ili nisam.

(Odgovor članu belst)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.9.2014 10:31:24   
tealitas
user posted image

user posted image mar123 - 12.04. user posted image
user posted image tealitas - 26.04. user posted image
user posted image belst-21.05. user posted image

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.9.2014 10:44:14   
mar123
Ja imam lagane mucnine i strasno sam umorna ,uz to imam i deckica od godinu i pol.ja sam trudna 9 tj. rebala bi na pregled iduci tjedan,ali odgodit cu za jos jedan tjedan,jer se tad glaeda nuhalni nabor od 11-15 tj.

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.9.2014 11:27:02   
tealitas
mar ja sam do sada več obavila 3 vađenja krvi , 2 puta piškila, jer sam imala spontani pa sam morala. a sto se tiče mučnina jao znam kako ti je, evo jutros sam do sada 2 puta povračalamuko moja user posted image . ali sve za user posted image

(Odgovor članu mar123)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.9.2014 11:34:35   
mar123
Ma da sve za bebicu.user posted image

(Odgovor članu tealitas)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.9.2014 12:52:23   
PinkyFunkyBirdy
Tealitas, nema na čemu. user posted image Super za pregled! user posted image user posted image user posted image
I ostalim novim trudnicama želim laganu i školsku trudnoću! user posted image

Vidim pišete za trudničke knjižice. Ja vam hodam privatniku cijelu trudnoću i nisam je dobila već svaki put dobim novi list s popisom svih bitnih stvari (prethodna amneza + zapažanja i mjerenja s trenutnog pregleda). Tako da ne morate nužno dobiti trudničku knjižicu. user posted image

_____________________________

My Ovulation Chart

17.10.2014. - M (moj pametni dečko)
19.10.2017. - D (veliki dečko koji želi biti mala beba)
24.02.2021. - L (mala ljepotica koja je stigla na mamin rođendan)

(Odgovor članu mar123)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.9.2014 13:22:25   
belst
tealitas, hvala što si me stavila na"popis", bas slatko izgleda...user posted image Ovo za knjižice u biti i nije neka važna stvar, da- vidim da neki dobiju a neki ne, jedino možda malo praktičnije imati sve lijepo zapisano u knjižici pa nositi samo nju sa sobom nego svaki put na novom paipru... ali pored svih drugi stvari ta nam je najmanje bitna, zar ne?
Ja slučajno ovih dana imam malo vremena pa češće pišem, inače sam i ja u gužvi ali nastojati će da vas pratim skoro svaki dan- bar 5 minuta da škicnem kako ste !user posted image
Kod mene inače još ništa se ne dešava, ali ja ni prethodne trudnoce nisam imala nikakvih problema, ni mučnine ni nista, tako da možda bude tako i ovaj put...user posted image

(Odgovor članu PinkyFunkyBirdy)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Proljetne bebe termin 2015
11.9.2014 13:28:55   
belst
PinkyFunkyBirdy, ja također idem privatno ali znas li da li neke preglede moramo mozda bas ici "drzavno" (to mi smijesno zvuci "drzavno" ali ne znam kako da zovem...user posted image ), tj. da li ako cijelu trudnoću ideš kod privatnika, moras li "prijaviti" kod svog drzavnog ginekologa takoder trudnocu (pretpostavljam da DA) i moras li se u nekom periodu trudnoce takoder prijaviti u bolnicu u kojoj trebas (planiras) roditi ?
Iako mi je cetvrta trudnoca, ove informacije su mi sve nove jer je sustav u HR malo drugaciji nego u drugim zemljama - ali pretpostavljam da ce i dr kod koje idem privatno znati to sve pa me valjda uputiiti u proceduru!user posted image

(Odgovor članu belst)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!