|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   vađenje umnjaka
14.10.2010 12:26:42   
zozo1
Cure, jučer vadila umnjak, rasturili mi usta opasno. Ne mogu ni zinuti, ni ništa. Lijepo sam naotečena i hodam s oblogom cijeli dan. Jel koja imala slično iskutvo. Sutra imam goste i trebala bi mi oteklina malo splasnuti. Koliko dugo to traje ( vadila jučer ujutro, imam 7 šavova). 

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: vađenje umnjaka
14.10.2010 12:31:24   
njanja
ja sam vadila 2 x po 2 kom odjednom, vadili bi mi uh u petak i tek bi u utorak bila donekle ok, ali ipak su to bila 2 zuba...
Dosta sam teško pričala još sigurno 7-8 dana, onako sam šuškala, a nakontog 2. x mi je još cca 1 mj bila usna malčice utrnuta....

želim ti da ti sutra bude punooooo bolje, ali se pripremi da ćeš sutra s gostima malo manje pričati user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: vađenje umnjaka
14.10.2010 12:31:47   
ZVRK
neznam kolkio traje da otek prođe.
ja kada sam vadila zube je bilo sve bez rezanja i šivanja a umnjaci inače rade probleme.

želim ti da ti što prije prođe

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: vađenje umnjaka
14.10.2010 12:33:37   
zozo1
mogu ja pričati i nije baš toliko bolno ali mi je nelagodno i ta oteklina me smeta, onak ko da mi kljucka.Ne znam dal je dovoljno držati samo oblog non stop, piti antibiotik i lupocet protiv bolova. Mislim da mi drugog nema

_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: vađenje umnjaka
14.10.2010 12:35:31   
ZVRK
još je friško pa te smeta/nelagoda

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: vađenje umnjaka
14.10.2010 12:35:38   
maja
uf, meni je to sve trebalo dosta dugo da prođe, nadam se da ćeš ti i mati više sreće

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: vađenje umnjaka
14.10.2010 12:47:01   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: vađenje umnjaka
14.10.2010 13:16:14   
CallamityJane
mene to tek ceka user posted image
valjda budem imala vise srece nego vi cure user posted image

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: vađenje umnjaka
14.10.2010 13:24:09   
.dada.
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.02.2010-Mateo <3
8.11.2011-Lana <3

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: vađenje umnjaka
14.10.2010 14:20:45   
inesica

IZVORNA PORUKA: callanhoe

mene to tek ceka user posted image
valjda budem imala vise srece nego vi cure user posted image


i mene user posted image

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: vađenje umnjaka
14.10.2010 14:41:03   
mamika
ja vadila zadnji u 8.mj. i bilo isto koma.  mrcvarenje od 45 minuta. 4 šava.. i par dana katastrofa-bolilo i bilo otečeno.al prošlo. sad sam ih hvala Bogu riješila sve.. user posted image

_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu inesica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: vađenje umnjaka
14.10.2010 15:54:36   
cuba
Šta ste sve vadile umnjake, zaštouser posted image

Zozo nadam se da će brzo proći user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

(Odgovor članu mamika)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: vađenje umnjaka
14.10.2010 21:20:40   
mamika
ja vadila donje jer su krivo rasli u zub ili u meso. a gornji se kvarili kako su izlazili jer su isto nepravilno nicali.. pa bolje ih bilo povadit nego da rade probleme,a i boliiii kad krivo rastu. neznaš dal te boli uho,oko, lice ili zub. boli sveuser posted image

_____________________________

ROBERT 13.07.2003
STELA 06.05.2006
KATJA 22.10.2009
http://www.youtube.com/watch?v=jJNVoqYxNmY
http://www.youtube.com/watch?v=PxXjMV64OFI&feature=related
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1358914890312&ref=mf

(Odgovor članu cuba)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: vađenje umnjaka
14.10.2010 22:04:48   
marija0
mm je neki dan vadio isto zadnji zub al nisam sigurna jeli umnjak, bio je propa skroz i tribalo je rizat- tako mu je njegov zubar reka al sam ja našla nekog privatnika koji mu je normalno izvadio bez rizanja, ima neku kuglicu koja uđe u sredinu zuba i rastvori se on potegne i to je to.... kaže mm da boli za poludit al nista mu nije bilo otečeno, nakon 5 sati je sve moga jest i pušit, koda je vadio jedinicu a ne tamo 7. 8.

(Odgovor članu mamika)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: vađenje umnjaka
14.10.2010 23:38:27   
Ninaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ja sam vadila sa 17 godina jel su mi rasli pod čeljust i to donje umnjake. Bilo je koma, znam da par dana nisam mogla ništa jesti, a oteklina mi je bila valjda 2 tjedna i mijenjala je boje. Nadam se da će biti bolje i da te ne boli jako

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

(Odgovor članu marija0)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: vađenje umnjaka
15.10.2010 14:21:21   
Anoniman
Ja sam vadila 3 komada. Nudili su mi tjedan dana ležanja u bolnici, uspavljivanje i operaciju. Nisam htjela na to pristati. Uglavnom vadila sam jedan po jedan, šavova hrpa. Oblozi pomažu, ali oporavak traje barem tjedan dana.


(Odgovor članu Ninaa)
  Neposredna veza do poruke: 16
   [Obrisani korisnik]
15.10.2010 14:59:13   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: vađenje umnjaka
15.10.2010 22:08:57   
komarac1
Ajme strašna su vam iskustva! user posted image Ja sam do sad vadila 3 i sve prošlo ko od šale! Nikakve otekline ni bolovi, a kamoli rezanje. Jednom sam šesticu vadila u novoj bolnici i to je trajalo valjda pola sata - katastrofa. Nakon tog sam našla u zg. doktora Krhena. Prima uputnice tako da se ne mora nadoplatit puna cijena. Umnjak je bio vani iz drugog poteza!user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: vađenje umnjaka
24.10.2010 18:53:52   
niina
IZVORNA PORUKA: zozo1

Cure, jučer vadila umnjak, rasturili mi usta opasno. Ne mogu ni zinuti, ni ništa. Lijepo sam naotečena i hodam s oblogom cijeli dan. Jel koja imala slično iskutvo. Sutra imam goste i trebala bi mi oteklina malo splasnuti. Koliko dugo to traje ( vadila jučer ujutro, imam 7 šavova). 





Evo ja bila u petak 22.10. na vađenju i bila se totalno prestrašila,ali na kraju hvala Bogu sve je prošlo više nego dobro......rekla dr. da stavljam hladne obloge i pijem neofen forte te po potrebi na kontrolu, a mene je sve skupa kada su popustile inekcije i sve skupa bolilo i to navečer neke 2 min. Super je na kraju prošlo......user posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

(Odgovor članu zozo1)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!