|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dječji bicikl bez pedala
27.8.2010 20:19:25   
jp12345
Lijepi poz svima...
Nigdje nisam vidjela da se raspravlja o biciklima bez pedala, a čula sam puno pozitivnih stvari o njima. Ona reklama za TV prodaji mi se čini zanimljiva.. ali cijena mi je astronomska - 500 kuna.... A kad jos kažu kočnica GRATIS puknem od bijesa.
Iskopala sam na stranicama http://kupi-na-akciji.com da u Intersparu ima "Dječji bicikl bez pedala Toto/Pupi, bez pomoćnih kotača, brže i lakše savladavanje vožnje, učenje kontroliranja pokreta i održavanja ravnoteže"  - za 250 kunića.. dakle.. u pola cijene!
Da li  je tko bio tam i uživo ga vidio i isplati li se to uzeti mom malom Joži? user posted image

< Poruku je uredio jp12345 -- 27.8.2010 20:35:49 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dječji bicikl bez pedala
27.8.2010 20:27:58   
maja
lijep pozdrav i dobrodošlauser posted image
Negdje se raspravljalo o tome, pokušat ću ti naći

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu jp12345)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dječji bicikl bez pedala
27.8.2010 20:32:31   
maja
http://www.ringeraja.hr/forum/m_139477/mpage_1/key_/tm.htm#139477
http://www.ringeraja.hr/forum/m_348737/mpage_1/key_/tm.htm#348737

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dječji bicikl bez pedala
27.8.2010 20:36:36   
jp12345
Tnx

(Odgovor članu maja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dječji bicikl bez pedala
27.8.2010 20:41:24   
jp12345
Onda ispada da je to super cijena? Mislim da je barem na teorijskom planu super koncept.. a ako bic nije skup (a ovaj u Intersparu nije) poslužiti će i drugome (i rodbini)

(Odgovor članu jp12345)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dječji bicikl bez pedala
27.8.2010 21:23:57   
pikachu
Baš sam ga nedavno kupila nećaku za rođendan i baš je solidan... Onaj drveni (koji imaš i u dućanima sa biciklama ne samo na TV-u) je malo prenizak tako da ga dijete brzo preraste, a ovaj iz Spara će čini mi se duže poslužiti... Uglavnom, zadovoljna sam i još nisam pljunula hrpu love... user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

(Odgovor članu jp12345)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!