|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Otplata autosjedalice na rate
25.7.2010 0:08:34   
buduća mamica
Evo ovako trebala bih kupiti Mihi autosjedalicu grupe 1 dok još primam porodiljnu naknadu. Zanima me da li je to moguće uzeti na rate? Zanima me kako to ide?  Kakva su vaša iskustva jer meni se zbilja ne da ostavljati bebu na čuvanje da idem hodati od trgovine do trgovine po informacije. Razmišljam da bi to trebalo biti moguće jer ne mogu svi izdvojiti 1500 kn odjednom. Ne želim uzeti neko sranje za 300 kn. Pomagajte.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Otplata autosjedalice na rate
25.7.2010 0:45:03   
ELENA35
Draga,potpuno te razumijem.Ja imam dvoje bebača kojima sam trebala kupiti AS..Isto nisam htjela neko sranje a niti da je preskupo,ipak meni ide puta dva...I tražili smo dugoooo i naletjeli u Tintiliniću na AS,neke koje baš i nisu razvikane,BELLELI marke,neke talijanske...nije mi baš bilo po volji,ali šutila sam radi muža,da mi ne prigovara jer mrzi obilaziti dućane...Uglavnom,dođem ja doma,sjedne za komp i saznam da su to sjedalice među 5 najsigurnijih po tim njihovim testiranjima.Imaju broj 04 444...raspitaj se malo o tim serijskim brojevima,što više četvorki,veća sigurnost.I najvažnije,kupila sam dvije AS za 1600 kn,imala 200 kn popusta na gotovinu.I nisam požalila,genijalne suuser posted image .Nadam se da sam ti barem malo pomogla.A na rate svašta možeš kupiti,ako imaš karticu i naravno sredstva za plaćanjeuser posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

(Odgovor članu buduća mamica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Otplata autosjedalice na rate
25.7.2010 1:05:06   
lee
neznam gdje bi je mogla uzeti...mi smo kupili maxi cosi tobi na akciji za 1000kn..imaš i jeftinijih ali neznam gdje bi ti da li na rate..možda u bebi centru ili negdje još..neznam stvarno...sretno.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

(Odgovor članu ELENA35)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Otplata autosjedalice na rate
25.7.2010 3:58:32   
miha
mi smo prije 10-ak dana kupili u turbo limaču bebe confort 9-18 kg za 1000 kn(sniženo sa 1400),a taj iznos u tl se može platiti na 4 rate bilo čime(american,master,kartica tekućeg PBZ i ZABE,jedino ne znam daju li na čekove).
pogledaj njihov katalog na netu,možda nađeš nešto.

_____________________________

moja bebetina teo-13.8.2009. 4400gr i 56cm

(Odgovor članu lee)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Otplata autosjedalice na rate
25.7.2010 6:07:28   
nemammaste
Ma danas ti manje više svi daju na rate.U Beba centru imaju dobar izbor autosjedalica i mi smo kod njih neke stvari uzeli na rate.Jedino pazi da ti je beskamatno a ne potrošački kredit jer oni imaju velike kte,pitaj obavezno

(Odgovor članu miha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Otplata autosjedalice na rate
25.7.2010 8:01:26   
BUMBI
Ma danas ti manje više svi daju na rate.


Potpisujem


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu nemammaste)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Brisano sporočilo]
25.7.2010 8:37:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu BUMBI)
  Neposredna veza do poruke: 7
   [Obrisani korisnik]
25.7.2010 8:57:31   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu BUMBI)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Otplata autosjedalice na rate
25.7.2010 9:05:14   
Wukovarka
Draga, barem u slavoniji sve ide na rate, na čekove ili uz polog.
Ja sam svu opremu uzimala u VK, dam čekove i svaki mjesec im šaljem po 200kn, kad otplatim čekove mi vrate user posted image

Na zapadu je već malo teže ako nemaš kreditnu karticu.
Nadam se da ćeš uspjeti naći nešto u svoju korist

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Otplata autosjedalice na rate
25.7.2010 12:02:28   
Duve
Sve trgovine a pogotovo one sa dječjom opremom primaju skoro sve vrste kartica tako da možeš na rate, ovisi samo koju karticu imaš

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu Wukovarka)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!