|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koja igra????
28.6.2010 8:33:59   
ZVRK
....a ja mislila da ću ostati bez mog danijela
najteži trenutak u njegovih 5 godina života za mene.

naime u subotu navečer smo imali lokalnu feštu IVANJU i bilo je uživancije za klince do 23-24 sata onda je počeo koncert pa klinci ''nisu imali mjesta za gluposti''
klinci su se sami''pazili''i igrali kao i svake godine.roditelji su pričali sa svojom ekipom.
svi se pouzdaju u svoje klince te njihov odgoj ili neodgoj......
evo šta je bilo.
danči se igrao sa djecom u blizini nas(druga strana šanka) kada odjednom vidim kako plače i pokušava DA POBJEGNE dečku starijem ods sebe ali mu nije išli.
TAJ dečko ga je uhvatio za glavu,gurao glavu dolje a dizao svoje koljenoooooooooooooooooooooouser posted image user posted image user posted image
kada sam to vidjela bila sam (blago rečeno gotova)dušu sam u trenutak izgubila i nacrtal sam se kod dančija i rastavila nijh dvoje.sin mi je toliko plakao i jesca da ga nisam mogla smiriti lkolčiko je uplašen bio,a dotični dečko mi je rekao MI SE IGRAMO???????????
kakva igra je to za njega?
on ga nije lupio niti malo ali ako vidiš da djetetu ne paše šta nastavljaš???????????

malo je falilo da ga ne zaljepim pred svima tamo ali mi je sin bio važniji od bilo kakve sanacije prema klincu jer ''ustvari''ništa nije napravio a ja mu niti neznam roditewlje,a nisam htijela niti da me drugi klinci gledaju ''šta mu radim'',ali je čuo svega i svađega
poslije toga nisam se mogla opustiti i pustiti zvrkića da se igra isto kao i prije te sam stalno ''stražarila''nad njime.

ja se nisam mogla smiriti još skoro sat vremena poslije toga čak me ni mm nije mogao smiriti nego sin jer je došao do mene i rekao da ne budem tužna da mu bebica nebi plakala i pomazio me je.moj mali user posted image
noć mu je prošla uz lagano jecanje i jučer se stalno mazio samnom

p.s.-moj zvrkić nije ''nevinašce''u igri sa drugom djecom ali NIKADA,NIKADA se ne igra tako
KOJA IGRA????????????????

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koja igra????
28.6.2010 8:41:57   
Nika 24052006
Ajme meni,baš koja igrauser posted image ....Pa mogao ga je dobrano ozlijediti.Uh,ja bi ga sastavila sa zemljom.Jadan zvrkić,mogu misliti kako je bio uplašen i tužan.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koja igra????
28.6.2010 8:44:24   
danery
nažalost sve više djece se tako "igra"...
gledam susjedine klince,pa to se kolje,a ne tuče...kad ih ide smiriti,oni vrište pusti nas da se igramo...user posted image user posted image user posted image a igračaka u dvorištu i prostora za igru malo reći da imaju ajme...


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koja igra????
28.6.2010 8:45:11   
curice
jadni zvrkić,sigurno se šokiraouser posted image user posted image
miš maliuser posted image user posted image user posted image


užasne su te neke današnje dječje igreuser posted image


_____________________________

Mamine princeze x 3

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koja igra????
28.6.2010 8:47:22   
ZVRK
kod nas se NITKO DO SADA nije tako igrao.
bude guranja i lupkanja ali sve bude''nevino''prema ovoj igri

najgore mi je bilo kada sam pomislila da sam mogla ostati bez svog sina meni pred očima a ja ga ''čuvam''user posted image
nikome ne želim da tako nešto iskusi.
mojoj ekipi nije bilo jasno kada sam počela da ''vrišzim''na malog jer je to bilo sve ''ko u filmu''


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koja igra????
28.6.2010 8:52:41   
Bebys
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koja igra????
28.6.2010 9:13:28   
BUMBI
jadni zvrkić,sigurno se šokiraouser posted image user posted image
miš maliuser posted image user posted image user posted image


užasne su te neke današnje dječje igre


Potpisujem


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koja igra????
28.6.2010 9:19:35   
Tsmee
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ovakve stvari me stvarno razljute... Di su gledali roditelji od malog? Ili je i njima to ko na filmu?

Ljubi Zvrkića user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Već nas je puna kuća...

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koja igra????
28.6.2010 9:44:54   
minnie
IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Ajme meni,baš koja igrauser posted image ....Pa mogao ga je dobrano ozlijediti.Uh,ja bi ga sastavila sa zemljom.


mislim da se nebi proslavio samnom. pa gdje su mu roditelji. šta se sve ne događa a ljudi samo stoje i šute. dobro da si vidjela. jadničak mali

(Odgovor članu Nika 24052006)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
28.6.2010 9:51:40   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu minnie)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koja igra????
28.6.2010 9:54:00   
ninolina
IZVORNA PORUKA: cvrčak

Nisam skužila šta ga je koljenom udarao u lice??

Trebala si uhvatiti malog da te odvede do roditelja..
Kako je Danijel danas? Što ti kaže? user posted image

da slažem se...a mali bi me zapamtio sigurno


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Brisano sporočilo]
28.6.2010 9:54:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(Odgovor članu minnie)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: koja igra????
28.6.2010 12:22:42   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Nisam skužila šta ga je koljenom udarao u lice??



na svu sreću nije uspio jer sam ja reagirala .bilo bez udaraca ali jako traumatično.
ništa ne govori o tome ali se više mazi

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: koja igra????
28.6.2010 22:48:02   
natalijax
ja čitam i nevjerujem,jadničak mali,al ovaj je zbilja veliki blentavacuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 14
   [Obrisani korisnik]
28.6.2010 22:49:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu ZVRK)
  Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!