|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 15:34:43   
boba125
I tako smo mi u srijedu zavrsili u bolnici...
Nakon kaslja i smrcanja i pregleda dr koji je rekao da mu nije nista,u srijedu sam stavila D na spavanje i probudio se s placem.Nismo ga mogli smiriti nikako a on je uzasno plakao pa smo isli u bolnicu na pregled.Nakon vadjenja krvi,gdje sam i ja plakala zajedno s njim,rekli su da ostajemo,da su leukociti jako visoki,da je u pitanju upala uha i da mora dobiti antibiotik...
ajde,dobro,sve,samo da mu bude bolje..
Kad mu je dr opet vadio krv i postavljao iglicu za infuziju on je toliko plakao da je jos sad promukli.samo nikak da mu pronadje venu.Na kraju mu obrijali malo kosice i piknuli ga u glavicu.Doktoru bi najradije otkinula bila glavu.Cijelu noc mi je D spavao i plakao u snu na rukama...I ja plakala s njim.Ajme,kako noc moze biti duga!
Vec mu je ujutro bilo bolje,a danas su ponovili nalaz krvi i bilo ok pa nas pustili doma.
Moram ga pohvaliti jer danas kod vadjenja krvi nije plakao,uopce se nije bojao.Hrabrica moj mali
Sada smo jos na antibiotiku i nadamo se da cemo se oporaviti skroz sto prije.

_____________________________



Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 15:37:42   
danery
user posted image user posted image user posted image za hrabrića!

user posted image user posted image iuser posted image user posted image da što prije ozdravi

(Odgovor članu boba125)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 15:39:08   
njanja
a jadničak mali...baš mi je žao da ste svi skupa morali proći kroz to

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

(Odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 15:50:28   
L.P.
Zlato malo!user posted image Znam kako je to kad ti dijete mora ostati u bolnici.Nina mi je sa 6 mj. imala visoku temp. kao reakciju na cjepivo.Jako nam je navečer plakala pa smo ju odveli u bolnicu,mislili samo će je pregledati a doktorica ju kao za svaki slučaj ostavila u bolnici,samo što ja nisam smjela ostati s njom.To mi je bila najgora noć u životu!!!user posted image Ujutro sam došla i mislim da je jadna cijelu noć plakala,taj dan sam provela s njom za noć smo unajmili apartman da mogu bit s njom da bi iduće jutro došao neki stari doktor i rekao da joj nije ništa i da su je bezveze ostavili u bolnici.Prestrašno,toliki stres za dijete a nizašto!!!user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

(Odgovor članu njanja)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 15:59:29   
ZVRK
bravo za hrabrog dečka i da mu je boljeuser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 16:00:41   
boba125
strasno user posted image
ovdje svako dijete do 3 godine ima pravo na pratnju,bez obzira dal je ili nije dojeno


_____________________________




(Odgovor članu L.P.)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisani korisnik]
16.4.2010 16:07:17   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu boba125)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 16:14:09   
ninolina
Sirotan maliuser posted image
Ne ponovilo se. Jako dobro znam kako noći u bolnici mogu biti dugeuser posted image
Šaljem vam oboma veliku pusu da se što prije oporavite od ovog iskustva,a D.da što prije skroz ozdravi.


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 16:15:25   
mala pcelica
a miš mali user posted image
mogu misliti kako vam je bilo teško user posted image
nek je on sad bolje i nek ste kod kuce,vec ce on to zaboraviti

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 16:40:03   
MILLA
e draga moja...kako je to teško...mi smo isto tako bili pikani u glavicu,plavi po rukicama i prstičima...nema gdje ga nisu boli,koliki ga držali  i to 15 dana ,svaki drugi dan...a imao je samo 15 dana....i danas kas se sjetimuser posted image .....srce te boli kad gledaš kako ga njih 3 drži dok on vrišti a jedna mu gura igle u glavu,pa pukne žilica...pa ponovo...pa opet ponovo...a ja gledam sa vrata,sva sa podočnjacima i plačem,pa me poslali u sobu da zatvorim vrata ...i plačem,slušam ga kako vrišti...i tako svaki drugi dan.....užas!!

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 16:52:12   
novamama
žao mi je da ste to morali proći....

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 17:45:50   
anuska08
Baš mi je žao!!!user posted image user posted image user posted image
Šaljemo pusu malom mišu!!user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu novamama)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 17:53:48   
Gianna
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za hrabrog dječaka, neka nam što prije ozdravi user posted image user posted image !!

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 18:02:43   
BruMa
ma užas.Drago mi je da je malo bolje.A za koji dan će biti super!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded


(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 18:02:50   
pincirotvajler
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu Gianna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 18:54:02   
ejmama
Stvarno ste se namučili,glavno da mu je bolje i ne ponovilo se.

_____________________________

H 07 E 09

(Odgovor članu pincirotvajler)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 19:02:03   
adryosijek
IZVORNA PORUKA: MILLA

e draga moja...kako je to teško...mi smo isto tako bili pikani u glavicu,plavi po rukicama i prstičima...nema gdje ga nisu boli,koliki ga držali  i to 15 dana ,svaki drugi dan...a imao je samo 15 dana....i danas kas se sjetimuser posted image .....srce te boli kad gledaš kako ga njih 3 drži dok on vrišti a jedna mu gura igle u glavu,pa pukne žilica...pa ponovo...pa opet ponovo...a ja gledam sa vrata,sva sa podočnjacima i plačem,pa me poslali u sobu da zatvorim vrata ...i plačem,slušam ga kako vrišti...i tako svaki drugi dan.....užas!!
jao strasno ja kad vidim da tako nekog muce odma mi se srce kida a pogotovo da je moje dijete ..ah nista mi tu nemozemo ako mu oni nepomognu mi nemozemo kad zagusti


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

(Odgovor članu MILLA)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 19:15:13   
curice
joj baš mi je žao što ste to morali proći
ljubi puno D,šaljem vam puno user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu ejmama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 21:51:29   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: curice

joj baš mi je žao što ste to morali proći
ljubi puno D,šaljem vam puno user posted image user posted image user posted image


boba drzite seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu curice)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 21:58:57   
nancy
ajme,ajmeuser posted image user posted image zao mi je
al najgore je iza vas,ljubi puno bebacauser posted image user posted image

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 22:17:53   
Nika 24052006
Joj,strašno...Aliuser posted image user posted image za hrabrog dečka...Neka što prije ozdraviuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

(Odgovor članu nancy)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Bili smo u bolnici :(((
16.4.2010 22:25:15   
leilany
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

IZVORNA PORUKA: curice

joj baš mi je žao što ste to morali proći
ljubi puno D,šaljem vam puno user posted image user posted image user posted image


boba drzite seuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Bili smo u bolnici :(((
17.4.2010 16:47:25   
boba125
Danas mu je vec puno bolje user posted image
Polako mu se vraca glas pa se smije i cvili.Jos uvijek kasljuca i nosic mu bude zacepljen.Kapljemo nosic i dajem mu Zinnat pa se nadamo da ce brzo proci.
user posted image user posted image -svima vama!

_____________________________




(Odgovor članu leilany)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Bili smo u bolnici :(((
17.4.2010 21:27:53   
dominik
IZVORNA PORUKA: adryosijek

IZVORNA PORUKA: MILLA

e draga moja...kako je to teško...mi smo isto tako bili pikani u glavicu,plavi po rukicama i prstičima...nema gdje ga nisu boli,koliki ga držali  i to 15 dana ,svaki drugi dan...a imao je samo 15 dana....i danas kas se sjetimuser posted image .....srce te boli kad gledaš kako ga njih 3 drži dok on vrišti a jedna mu gura igle u glavu,pa pukne žilica...pa ponovo...pa opet ponovo...a ja gledam sa vrata,sva sa podočnjacima i plačem,pa me poslali u sobu da zatvorim vrata ...i plačem,slušam ga kako vrišti...i tako svaki drugi dan.....užas!!
jao strasno ja kad vidim da tako nekog muce odma mi se srce kida a pogotovo da je moje dijete ..ah nista mi tu nemozemo ako mu oni nepomognu mi nemozemo kad zagusti



ne razumijem vas cure...kako muce? pa samo pokusavaju djetetu pomoci...nisam ni ja bila sretna kad su dori sa 9.mj radili punkciju ali radili su sve da nadju uzrok i hvala im na trudu koji su dali...krv se mora izvaditi pa ako se venica ne moze pogoditi mora se naci drugi nacin...dori su svaki dan novu iglu uvodili za lije pa bi sada kad je opet prehladjena radije da joj to daju i da brze prodje nego da se danima muci sa nosom kasljem i temperaturom...bravo za austriju sta smijete biti sa bebacima...drzim fige da brzo ozdravite

(Odgovor članu adryosijek)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Bili smo u bolnici :(((
18.4.2010 7:01:59   
Puli
pusa malom hrabriciuser posted image i njegovoj mamiuser posted image

_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu dominik)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!