|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zubići ili uho??
25.1.2010 11:14:17   
Bubu
Ne znam što je...bebonja već treći dan cendra, trpa sve u usta, slini i stalno povraća tu slinu. Dudu žvaće, a kad joj stavim prst u usta živčano ga grize.
Temperaturu nema, a ni zubno meso joj nije naotečeno. Buni se dok jede, a kad je na desnoj strani šakicom trlja oko i uho. Probala sam pritisnuti iza uha ali ne plaće....Što bi moglo biti?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zubići ili uho??
25.1.2010 11:18:36   
CallamityJane
po svim tim simptomoma ja bih rekla da su zubici, posebno ako su prvi mojoj bi samo izbili odjednom bez natecenog zubnog mesa, tek sada kada joj izbijaju cetvorke, ocnjaci i jedna petica odjednom joj je sve nateceno...
kako ti jede?

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zubići ili uho??
25.1.2010 11:33:00   
Bubu
Pa kako kad...nekad normalno a nekad se počne buniti u pola, čak je jednom i jako zaplakala, onak sa suzicama. Ovo ostalo samo cendra non-stop. Nije još malo rano za zubeuser posted image

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zubići ili uho??
25.1.2010 11:37:23   
Bebys
ja isto mislim zubici su to...moja nije imala nateceno meso i mislim da su zubi

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zubići ili uho??
25.1.2010 11:38:14   
Bebys
cuj sto se tice rano moja je vec sa tri mjeseca pocela polako sve da slini i bude po malo nervozna i sa nepunih sest je dobila vec dva zuba...

(Odgovor članu Bebys)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zubići ili uho??
25.1.2010 11:38:26   
FIONA
joj draga to su vam zubi...tako je i moja...ona od kad zubići intenzivnije probijaju a ima skoro sve prednje dole i gore osim gore trojki koje se nadziru...to je koma....slini, budi se, neče jest kad je baš pred izbijanje upaljeno...al nakon par dana se malo stiša pa do novih zubića...nama je tako od njezinog sedmog mjeseca...a da ti ne kažem da je bradic anon stop crvena i mažem kremom...
ako ipak sumnjaš na uho...lagano stisni iza uheka...ako se trgne buba ju...ali ja vjerujem prije zubi!!!


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zubići ili uho??
25.1.2010 11:38:40   
CallamityJane
a i ja sam isto mislila da je rano ali imas slucajeva da sline radi zubi i po tri mjeseca prije nego sto zubic izbije user posted image

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zubići ili uho??
25.1.2010 11:40:29   
FIONA
kaj rano..moaj je počela slinit s dav i pol mjeseca..kad sam kuoila ge i čitam uputstva kao da smije beba od tri na više...zovem u apoteku i veli mi žena ma smije i vaša samo kaj je ran počela inače je sa tri mjeseca na više pravilo...nije niš rano

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zubići ili uho??
25.1.2010 11:44:33   
Bebys
IZVORNA PORUKA: callanhoe

a i ja sam isto mislila da je rano ali imas slucajeva da sline radi zubi i po tri mjeseca prije nego sto zubic izbije user posted image

   ovo je bio KOD MENE SLUCAJ..upravo tako...tri mjeseca prije je slinila ali je dobila s nepunih sest vec dva komada dolje..

(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zubići ili uho??
25.1.2010 11:57:29   
Bubu
Probala sam stisnut iza uha, ne reagira. Ali stalno trlja desno uho šakicom..
E da, i limfni čvorići iza tjemena su joj malo natekli.
Znači normalno je i da povrača tu slinu stalno?

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zubići ili uho??
25.1.2010 12:24:07   
FIONA
moja zver ti i an danas ima tih da si gura prstić u uho kad nekaj gleda i pije čaj...i non stop kopa da si malo malo napravi malu krasticu...ispočetka je moja mama vikala i stiskala ju kao da nije uho ali se ispostavilo da je samo tik...kao mala maca nemre se počohati ko čovek pa se sa capama trlja...tak ti izgledalo to s mojom po uhu...heheehe...
za nateknute čvorove ti ipak ne znam niš...mi nismo to imaliuser posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zubići ili uho??
25.1.2010 13:04:39   
mala pcelica
maja je prije desetak dana imala laganu upalu ušiju,isto se stalno drpala za uši i krastice pravila,kad ju stisnem iza ii ispred uha ne plače,ali sam ju svejedno odvela kod dr i ipak je bila upalica,da nisam otisla upalilo bi se jače naravno...zato bolje ju odi pregledat..ja sam sa njom i danas bila kod dr jer se i dalje čapa za uši i curi joj nos,ali nema nikakve upale više faktički je zdrava ,al joj je izgleda ostala navika da se čapa i dalje po ušimauser posted image  a nos će curiti još mjesec i po dana kaže dr user posted image  navodno je to normalana reakcija kod beba na promjenu vremena i temperatura...ko bi ga znao više......

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu FIONA)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zubići ili uho??
25.1.2010 13:13:05   
Lady3
zubići definitivno...nema veze što nije natečeno i crveno ...izaći će joj možda za tjedan,dva,mjesec..nema tu pravila.To što se češe po ušima znali su i moji dok su bili mali,i kod nas je to bilo kad su bili pospani,uvijek.Kad su bili mi umorni ,nervozni i pospani znali su trljati se po ušima i okicama toliko da su doslovno trgali uha..user posted image Ali ako si zaista zabrinuta,svakako odi pedici,radije puši i na hladno nego da je nešto ozbiljnije.

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zubići ili uho??
25.1.2010 13:17:27   
Bubu
zvala pedicu, kaže da joj namažem zubiće gelom i stavim čepić, pa ak ne prestane da dođem. Ja sam ipak za alternativu pa evo poslala muža po jantarnu ogrlicu.
Koliko treba da počne djelovat?

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zubići ili uho??
25.1.2010 19:35:59   
Bubu
Jel ovo neprestano bljuckanje sline također normalo za zubiće? Ne  mislim na slinjenje, nego baš povraćanje sline.

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zubići ili uho??
26.1.2010 10:49:40   
mala pcelica
ja mislim da nije bas normalno za zubice ako povraca slinu,prije onda da ima sline u nosu pa se naguta toga pa povrati,al opet ne znam..... kako je MAŠICA danas?

< Poruku je uredio mala pcelica -- 26.1.2010 10:50:06 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zubići ili uho??
26.1.2010 11:03:02   
Bubu
puno bolje! Ova ogrlica fakat djeluje!!!
Ne cendra, puno manje trpa ruke u usta, jedino još bljucka slinu..

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zubići ili uho??
26.1.2010 11:26:09   
zlato_tatino
otkad ima jantarnu primjetila sam da ima manje sline...ono sto me ubija je da vise ne znam hoce li ti zubici tako jos par mjeseci dok ne izađe prvi,samo toga me je strah jer isto negdje sa 2 i pol mj. je pocelo...

(Odgovor članu Bubu)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos maloj djeci?

Oznake

Sve najbolje!