|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   zaštopan nosić kod bebe
21.12.2010 21:39:43   
nina2108
Čime vi "odštopavate" nosiće svojih beba?Ja imam od nuk pumpicu s kojom nemogu ništa ii imam za usisavać nekakvu pumpicu ali s tim me je strah a i nemogu je baš po noći upotrebljavat.Vidim da se spominje i nekakva električni aparatić?Šta vi koristite???????
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: zaštopan nosić kod bebe
21.12.2010 21:43:03   
pincirotvajler
mi tek trebali taj aspirator na usisavač kad je d imao 8mj pa mi je bilo grozno pa vjerujem da je tebi užas za tak malu bebicu
fiziološka i to izvlačenje,prozračivanje..budu cure još rekle..

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 21.12.2010 21:44:17 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: zaštopan nosić kod bebe
21.12.2010 21:43:09   
natalijax
onaj na usisavać

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: zaštopan nosić kod bebe
21.12.2010 22:00:06   
Gogule
Mi smo Klari kapali sljez, borili se s pumpicom i nakraju kupili Arianu (za usisivač) i preporodili se. Ja ti ne bi preporučila onaj električni, susjeda nije htjela poslušati pa je kupoila taj i onda za 4 dana išla ipak kupiti ovaj za usisavač i sad je zadovoljna. Njena beba ima 5,3 mjeseci

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: zaštopan nosić kod bebe
21.12.2010 22:08:16   
BIT
Ja sad koristim onaj kaj se ušteka na usisivač i preporodili smo se isto user posted image

_____________________________

Imam dva anđela, jednog muškog i jednog ženskog!

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: zaštopan nosić kod bebe
21.12.2010 22:11:14   
mišica 666
ja sam nekidan otvorila temu jer sam totalno oduševljena ovim aspiratorom za usisivač. ma predobra stvar malo izgleda barbarski to usisavanje ali poslje dolazi ogromno olakšanje i bebi i roditeljima. btw pitali smo pedicu i ona nam je isto to preporučila.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

(Odgovor članu BIT)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: zaštopan nosić kod bebe
21.12.2010 22:14:49   
zg_cinik
usisavač rules...

Franko se čak i ne buni svaki put... Magda da...
al kad vidiš kaj im sve iz nosa izvuče...user posted image nemreš bulivit...user posted image
bdw. pedijatrica preporučila...


user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio zg_cinik -- 21.12.2010 22:15:11 >


_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

(Odgovor članu BIT)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: zaštopan nosić kod bebe
21.12.2010 22:36:15   
crex
ono na usisivač,
pa i ponoći.
Prošli put kad nam je trebao, malena nikako nije mogla spavati, stalno se vrtila, plakala, a u nosiću bakaći skakuću.
Onda mi je u 3 ujutro puko film, i uključila usisivač i za par minuta smo obje spavale ko bebe.
Naravno da ostali ukućani nisu čuli ni bebu ni usisivač user posted image

PS
Sad sam tek vidla da ti je beba prilično malena, pa bilo koji aspirator koristi tako da joj samo malo sisaljku približiš otvoru nosnice. Ja ništa ne bih gurala baš u nos.

< Poruku je uredio crex -- 21.12.2010 22:40:25 >

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: zaštopan nosić kod bebe
21.12.2010 22:49:39   
Duve
IZVORNA PORUKA: zg_cinik

usisavač rules...

Franko se čak i ne buni svaki put... Magda da...
al kad vidiš kaj im sve iz nosa izvuče...user posted image nemreš bulivit...user posted image
bdw. pedijatrica preporučila...


user posted image user posted image user posted image user posted image


Slažem se, zakon je


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

(Odgovor članu zg_cinik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: zaštopan nosić kod bebe
21.12.2010 23:01:41   
nesa
ja svojoj dok je još ovak mala našpricam fiziološke i električnim aparatičem izvučem sve..al s tim da drugu nosnicu moraš začepit il inače ne budeš ništa izvukla..starijem isto fiziološka i nastavak na usisavač..mrak stvar...user posted image user posted image user posted image

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: zaštopan nosić kod bebe
22.12.2010 8:26:58   
ikica84
Mi smo kapali sljez, borili se s pumpicom i nakraju kupili Arianu (za usisivač) i preporodili se.

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu Gogule)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: zaštopan nosić kod bebe
22.12.2010 8:58:15   
ines
Mi imamo aspirator na baterije baš za bebe.Muž kupio u ljekarni. Beba je mjesec i pol stara i mi uspješno uz fiziološku ili sljez izvadimo svašta iz nosića. Imam Za njega tri veličine nastavaka tako da sam i starijem djetetu čistila nos. Praktičan je ne zujii kao usisavač i možeš ga u bilo kojem trenutku koristiti i stane u torbicu.


_____________________________

Mama dva mala anđela!

(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: zaštopan nosić kod bebe
23.12.2010 19:23:25   
nina2108
IZVORNA PORUKA: ines

Mi imamo aspirator na baterije baš za bebe.Muž kupio u ljekarni. Beba je mjesec i pol stara i mi uspješno uz fiziološku ili sljez izvadimo svašta iz nosića. Imam Za njega tri veličine nastavaka tako da sam i starijem djetetu čistila nos. Praktičan je ne zujii kao usisavač i možeš ga u bilo kojem trenutku koristiti i stane u torbicu.

Koliko dođe?Kak se zove?

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: zaštopan nosić kod bebe
29.12.2010 11:25:48   
chichina
kakav je to aspirator koji se prikopča na usisavač, kako to izgleda i koliko je to veliko? prvi put čujem. user posted image  koliko to košta? mi imamo pumpicu kojom joj ja svojim ustima usisavam bale iz nosa i zasad nam je dobra. 

_____________________________

06.10.2010. - mamina i tatina princeza

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: zaštopan nosić kod bebe
29.12.2010 11:28:37   
Točkica28
IZVORNA PORUKA: chichina

kakav je to aspirator koji se prikopča na usisavač, kako to izgleda i koliko je to veliko? prvi put čujem. user posted image  koliko to košta? mi imamo pumpicu kojom joj ja svojim ustima usisavam bale iz nosa i zasad nam je dobra. 


200kn... nije velko, kao cijevčica


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

(Odgovor članu chichina)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: zaštopan nosić kod bebe
29.12.2010 14:48:18   
drugasrecica
aspirator ariana dođe oko 190,200 kuna i nama je isto zakon, stvarno sve izvuče i malena s olakšanjem spava i ne budi se zbog začepljenog nosa, toplo preporučujem user posted image


_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

(Odgovor članu Točkica28)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: zaštopan nosić kod bebe
29.12.2010 15:18:17   
ELISABETH
Ja imam taj na baterije, mm kupio kad smo curka i ja došle iz rodilišta, ne znam kako se zove jer je on bacio kutiju, mislim da je bio oko 200 kn
Stvarno je super, ima 3 gumena nastavka, ja sam prezadovoljna

_____________________________

Ivona, 17.06.2009.

While we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.
Angela Schwindt

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: zaštopan nosić kod bebe
29.12.2010 20:27:59   
Tratina
IZVORNA PORUKA: ines

Mi imamo aspirator na baterije baš za bebe.Muž kupio u ljekarni. Beba je mjesec i pol stara i mi uspješno uz fiziološku ili sljez izvadimo svašta iz nosića. Imam Za njega tri veličine nastavaka tako da sam i starijem djetetu čistila nos. Praktičan je ne zujii kao usisavač i možeš ga u bilo kojem trenutku koristiti i stane u torbicu.


Potpisujem!
Mi smo isto uzeli taj aparatić na baterije. Mislim da je praktičniji od ovog na usisivač jer ne buči toliko a i bojim se da mi se beba ne počme bojat zvuka usisivača. Znam jedan primjer di se malac dan danas boji kad mu se usisivač upali. Također ubacujemo fiziološku.

(Odgovor članu ines)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: zaštopan nosić kod bebe
24.1.2011 10:54:27   
Suzn
http://www.ebuyphilippines.com/images/view.aspx?productId=3418

Šta mislite o ovom aspiratoru? MIslim da se može povlačiti ručno ili ustima... nekako mi se to ćini ok za male bebe.. Šta mislite? Ima tko takav?

(Odgovor članu Tratina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: zaštopan nosić kod bebe
24.1.2011 11:25:10   
lavica81
i ja ga imam i spasila sam se s njime. svima preporučujem

p.s. ako kupujete internetom ima ga na e bayu za 23 dolara (poštarina besplatna)


IZVORNA PORUKA: drugasrecica

aspirator ariana dođe oko 190,200 kuna i nama je isto zakon, stvarno sve izvuče i malena s olakšanjem spava i ne budi se zbog začepljenog nosa, toplo preporučujem user posted image



_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

(Odgovor članu drugasrecica)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: zaštopan nosić kod bebe
4.2.2011 19:42:43   
tinad
moj se sa dva mjeseca jako nahladio, kapala sam mu fiziološku,stavljala na inhalator, u početku vadila pumpicom i onim ručnim na baterije ali sam skužila da mu to vadi samo iz nosa,a da mu stoji dosta toga duboko i u grlu tako da sam kupila ariannu,na njuškalu dođe 89 kn i sa poštarinom jeftinije nego u apoteci,malo je nezgodno paliti usisivač i još po noći ali je spas,što to sve izvuče,prvih dana se nije bunio a poslje kad bi me vidio rekao bi njeeee i odmah zabio nos u naslonjač ali kad bih usisala odmah bi ušutio i bio veseliji.Ni ja nisam vjerovala u početku i bojala sam se da je prejako a ono je ispalo super. Važno je da usisivač ne smije biti jači od 1800 W.

_____________________________

Gabriel stigao 07.11.2010.

(Odgovor članu lavica81)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: zaštopan nosić kod bebe
4.2.2011 23:21:36   
anuska08
Prethodno spominjani dodatak za usisavač zakon..sve preporukeuser posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

(Odgovor članu nina2108)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: zaštopan nosić kod bebe
5.2.2011 8:29:18   
mlada mama
Ja sam htjela kupiti taj usisavač za nosić, i onda mi je pedijatar rekao ne ni slučajno. Jer kad djetetu usisavaš nosić nosnice mu se spoje i on ne može normalno disati. Jer taj usisavač naparavi vakum. Sad nisam pametnauser posted image

(Odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: zaštopan nosić kod bebe
5.2.2011 8:33:17   
ikica84
za 2 sekunde kad mu stavis u nosic da izvuces nece mu biti nista,mislim da mu je jos gore kad mu je zastopan pa ne moze disati...
ne znam,kako hoces ali da pomaze,pomaze jer nikako drukcije ne mozes mu ocistit nosic...

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: zaštopan nosić kod bebe
5.2.2011 8:34:31   
pepeljuga
Meni je to za usisivac zakonuser posted image

< Poruku je uredio pepeljuga -- 5.2.2011 8:35:15 >


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu ikica84)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!