|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Biseri u praksi!
27.9.2009 1:04:50   
Krky
Ajmo curke, da skupimo malo bisernih ideja vaših malih i onih većih. Čuli smo i čital njihove biserne izjave, pa  da čujemo kakvi su na djelu.

Prije par dana moji se blizanci zadržali u kupaonici. Poslala ih da operu ruke i "njuškice"...Peru oni , peru, ja ih opominjem da izađu već i da je dosta. U jednom trenutku mir, a čujem pljuskanje vode. Flajele sam zatekla mokrih glava, jedan u zubima drži svoje kupaće gaće, bide pun vode. "ŠTA JE OOOVOOO?!" (urlam). "Mama , mi smo ronili". Opis: potopili bi kupaće, zaronili koliko ide, a zadatak je bio da bez pomoći ruku izrone - kupaće gaće. Istog dana zajedno su  s plavim i crvenim markerom nacrtali svaki svoju polovicu veeeelike ribe na friško obojanom zidu. (Ribica je imala širom otvorena usta, baš kao i ja dok sam komentirala umjetninu)


_____________________________

MAMA SA 6 ******
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Biseri u praksi!
27.9.2009 1:09:48   
tikica_69
Kad su moji bili mali obozavali su Yogo desert. Uvijek sam u frizideru imala bar 5-6 komada raznih okusa. Jedno jutro posaljem Dominika da si donese jogurt koji najvise zeli papati, ne razmisljajuci da moje trogodisnje dijete ne zna citati ni razumjeti da je zuti od limuna, rozi od jagode, plavi od borovnice.....I fino on sebi donese jedan, kaze da mu je taj najfiniji, ja mu ga otvorim i on ga smaze.Kasnije odoh po nesto u friskac i na ostalih 5 vidim rupe od prsta...dijete je biralo koji najvise zeli papati user posted image

< Poruku je uredio tikica_69 -- 27.9.2009 1:10:00 >


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Biseri u praksi!
27.9.2009 1:29:22   
Krky
user posted image user posted image user posted image . Moja prijateljica radila kolače...ribala čokoladu, malac se muvao "tu negdje". U jednom trenutku - ni malca, ni čokolade! Našla ga je kako riba tablu čokolade po zidu spavaće sobe. (mislim da njoj nije bilo smiješno)

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Biseri u praksi!
27.9.2009 11:32:00   
mali_macic
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ajme super su mi sve tri, znam da Vam mozda u prvom trenu nije bilo smijesno ali bas ste me oraspolozile, jedva cekam citat sto ce druge mame napisat user posted image user posted image user posted image

_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...


(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Biseri u praksi!
27.9.2009 12:12:16   
troubled
imala je 5 godina...spremale smo se na nečiji rođendan...
bila je posve gotova, ušminkana, sređena, kao lutkica iz izloga...ja sam se još spremala, jurila po kući i izlazimo za 5 minuta...
bilo je ljeto i bila je u nekoj tankoj, otvorenoj majičici...
poklon u ruci, ja na vratima - idemo!
kad je došla...ozarena od uha do uha...
s ogromnom mrljom od tamno ljubičastog flomastera na licu i još većom na vratu....sve uredno popunjeno i obojano...
-što si to uradila?????
cijela ponosna je rekla:
-ja kao M.....
(moja učenica koja joj je bila "pojam" i koja ima velike madeže na licu i vratu)
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

(Odgovor članu mali_macic)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Biseri u praksi!
27.9.2009 14:00:55   
natalijax
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ajuuuuuuuuuuuu zbilja su smjesni

(Odgovor članu troubled)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Biseri u praksi!
10.10.2009 23:09:25   
Krky
Danas mi neki ludi dan, a 1/5 me skratilo za koji dan života...Subota je svi smo doma, mi 7-ero gore u svom stanu, svekar i svekrva dolje u svom, normalna atmosfera, oko 18 sati. Blizanci se počeli namještat do mene i malog bebana kojeg sam dojila, spava im se, MM im ne da jer nisu htjeli zaspat poslije ručka. A MM se baš i ne zabavlja s njima taj tren. Gurkam ja jednog, pa drugog da se još malo poigraju, jedan ode sestri kat niže...nakon par trenutaka:" Gdje je drugi (blizanac)?" Normalno je da ode baki dolje, al im tupim i tupim da trebaju pitat, javit se...za par trenutaka lagana panika po cijeloj kući...svih nas 8-ero blago urlamo i zovemo...pretražili sve sobe, pretresli krevete...nema ga nigdje. Već sam počela osijećat da mi trnci idu o rukama i nogama kad je moja jedinica viknula:" TU JEEEEE!" Frajer se zavukao pod naš krevet, glavu na kutiju cipela, ispružio se koliko je got mogao...i spava. Da ne kažem da sam ga tražila po sobi, stavljala bebu u krevetić... Ajoj što me tek čeka user posted image  

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu natalijax)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Biseri u praksi!
10.10.2009 23:12:11   
anne
user posted image user posted image user posted image
Maki i ja umiremo od smijeha! Da mi vas je bilo vidjeti!user posted image user posted image user posted image
Zato i jesi mama za 5!!!

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Biseri u praksi!
10.10.2009 23:18:01   
ninolina
joj jadna znam kako ti je. Kod mene slična situacija neznam koji bi fenomen uopče izdvojila.
od najstarijeg ili najmanje teksas živi.


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Biseri u praksi!
10.10.2009 23:19:28   
angelica
Bila prijateljica kod mene sa svoja dva sina (jedan 5 drugi 3 godine). Odjednom mlađi viče iz kupaone, bate pomozi. Odlazi stariji do njega a mi gledamo. Ovaj ga je morao držati za rukice dok mlađi kaka i skupa s njim tiskati. Prekomični su bili

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Biseri u praksi!
10.10.2009 23:24:13   
zaba
IZVORNA PORUKA: angelica

Bila prijateljica kod mene sa svoja dva sina (jedan 5 drugi 3 godine). Odjednom mlađi viče iz kupaone, bate pomozi. Odlazi stariji do njega a mi gledamo. Ovaj ga je morao držati za rukice dok mlađi kaka i skupa s njim tiskati. Prekomični su bili
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

(Odgovor članu angelica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Biseri u praksi!
10.10.2009 23:26:58   
mrkvač
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sara, 20.04.2004
dora, 18.11.2008

(Odgovor članu angelica)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Biseri u praksi!
10.10.2009 23:28:22   
Monica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

(Odgovor članu zaba)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Biseri u praksi!
10.10.2009 23:34:10   
Krky
Oh da...mama za 5 user posted image (crvenim!!!)...ja zaista nisam paničar, al te trenutke odzvanjalo mi je u glavi: "Toliko nas je velikih u kući, a jedno mi se dijete izgubi!" ili "Toliko djece željela, a nije u stanju pazit na njih" i sl. Joj, stvarno sam se grozno osijećala. Siroto dijete, poslije mi je rekao da je morao tamo spavat da ga tata ne vidi jer mu nije dao da spava. Njemu smiješno

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Biseri u praksi!
11.10.2009 8:49:50   
Puli
krky mali ti je genijalacuser posted image




_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Biseri u praksi!
6.11.2009 14:37:39   
Krky
Sjetih se danas vremena kad su duplići bili još jako mali, tek nešto više iznad godine. Nešto su petljali u sobi sa starijim bratom (koji je onda imao 9), odjednom - cvilež, ovaj stariji u panici, vodi ga ispred sebe, a malcu u kosi zapetljana spirala miksera za capuccino. Ni dan danas nije mi jasno šta je mislio, mislila sam da 9 godina valjda nose neku pamet

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Puli)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Biseri u praksi!
6.11.2009 14:39:05   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Krky

Sjetih se danas vremena kad su duplići bili još jako mali, tek nešto više iznad godine. Nešto su petljali u sobi sa starijim bratom (koji je onda imao 9), odjednom - cvilež, ovaj stariji u panici, vodi ga ispred sebe, a malcu u kosi zapetljana spirala miksera za capuccino. Ni dan danas nije mi jasno šta je mislio, mislila sam da 9 godina valjda nose neku pamet

user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))


(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Biseri u praksi!
6.11.2009 14:48:02   
Dajana

Mi smo ljetos bili na moru u vikendici s dedom i bakom i jedno jutro moj tata hoda po kući i terasi, traži i mrmlja sebi u bradu "P.... materinu, di sam stavil majicu"
A moja 20mjesečna Sandra mota se oko njega i poslije 2 minute čuješ nju kako hoda po kući, traži i govori: "piku matejinu, di sam stavija dudu".
Hoćeš nećeš mi smo odvalili od smijeha.
Isto tako deda joj jedan dan kaže da pospremi razbacane kocke u kutiju a ona njemu lijepo kaže:"ne mogu, umojna sam"

(Odgovor članu pepeljuga)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Biseri u praksi!
8.11.2009 21:15:56   
Krky
Gleda moj 1/2 neki dan kako ja brljam po Fibiju (FB) gleda on, gleda moju sliku i pita:"Mama, a to si ti?" Nakon potvrdnog odgovora, pogleda me i namrgodi se:"Mama, ja bi da si ti ovakva, a ne ovakva!" (slika je s nekog vjenčanja, pa sam izgledala ipak nešto bolje od "pokućarskog looka", a ipak više od polovice družine još nije bilo rođeno)

Danas se vozimo u autu: MM, njegova sestrična (cca 30-ak god), twinsii ja. Jedan od njih gleda sestričnu MM koju jako vole: "T. ti si kao neka curica" Cura se rascvala, zahvaljuje mu, stavlja kapu. Sljedeći komentar je bio: "Sad izgledaš kao baba" Eto dokaza kad "muškarci" počinju zamjećivat ženinu vanjštinu: s 4 godine

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Dajana)
Neposredna veza do poruke: 19
   [Obrisani korisnik]
8.11.2009 22:40:23   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Krky)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Biseri u praksi!
11.11.2009 11:13:35   
Krky
Upravo sam očistila ljepilo s poda...twinsi su radili zamke za miševe. Naravno svaki svoju i na svoju inicijativu. Srećom ljepilo je ono tekuće, za papir, ali iscijedili su cijelu bočicu i s papira je sve iscurilo na laminat. Čini mi se kao da ja non-stop obnavljam ovu temu. Svaki dan nešto...

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!