|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   cjepivo sa 14mj.
1.10.2009 14:27:03   
elle1
rekla mi pedijatrica da malog dovedem u 11mj(a tada mu je 14mj.).da primi jos jedno cjepivo,nije spominjala koje,a ja nisam imala kad upitati jer je to bilo preko telefona,a njoj se zurilo
pa me zanima jeste li vi svoje klince vodili u tom periodu?
Neposredna veza do poruke: 1
   [Obrisani korisnik]
1.10.2009 15:33:24   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu elle1)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: cjepivo sa 14mj.
1.10.2009 15:41:44   
ama
ja imam sad da ga vodim sa 14mj al i ja mislim da je to sve kako je cvrcak rekla zavisi o rasporedu prethodnog cijepljenja,nesikiraj pitat ces je na pregledu prije cijepljena kako i zbog cega ona ce ti objasnit user posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!