|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vratiti im istom mjerom
19.8.2009 21:53:36   
anne
Što kažete na odgojnu metoda da djetetu vratite istom mjerom kad nešto iz inata ili ljutnje napravi - ugrize, ogrebe, potrga, udari...

Sami nas je počeo gristi pa mi mnogi preporučaju da mi ugrizemo njega.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vratiti im istom mjerom
19.8.2009 21:55:03   
mirna
zavisi od situacije... ali ovo s udaranjem kod nas nikako ne pali... onda je jos gore... 

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vratiti im istom mjerom
19.8.2009 21:56:24   
BUMBIKA
Ne pomaže draga,on će i dalje gristi...user posted image user posted image
isprobano,vjerovtano neka faza ludauser posted image


_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vratiti im istom mjerom
19.8.2009 21:56:36   
ninolina
slažem se s mirnom ali lagano ti njega ugrizni tek toliko da osjeti s vremenom će prestati

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

(Odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vratiti im istom mjerom
19.8.2009 22:28:43   
CallamityJane
ne pomaze, isprobano user posted image
mene moja svu izgrize, moram priznati da sam se pocela bojati kada mi glavicom se priblizi i jos one zubice isturi user posted image user posted image
a pametnica samo na golo meso ide.....
ako ko nadje kakav lijek neka javi

(Odgovor članu ninolina)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vratiti im istom mjerom
19.8.2009 22:31:23   
koka
neznam, to mi se ne sviđa...spuštaš se na njihov nivo, a oni bi to shvatili da se tako moraju ponašati i s drugima....

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vratiti im istom mjerom
19.8.2009 22:32:16   
mama mery
meni je lorena kad je bila manja pa sam se kao naljutila na nju i nisam pricala ni igrala se s njom cijeli dan i upalilo je

_____________________________




(Odgovor članu CallamityJane)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vratiti im istom mjerom
19.8.2009 22:40:07   
Zvonki

IZVORNA PORUKA: koka

neznam, to mi se ne sviđa...spuštaš se na njihov nivo, a oni bi to shvatili da se tako moraju ponašati i s drugima....



Potpisujem.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!


(Odgovor članu koka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vratiti im istom mjerom
19.8.2009 22:52:02   
tikica_69
Mislim da je to najgora odgojna mjera koju roditelj moze primjeniti...boze, ne pada mi na pamet da ugrizem svoje dijete user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Zvonki)
Neposredna veza do poruke: 9
   [Obrisani korisnik]
19.8.2009 23:42:50   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu tikica_69)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vratiti im istom mjerom
19.8.2009 23:58:27   
lavica81
meni se to nekako ne sviđa

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 11
   [Obrisani korisnik]
20.8.2009 0:04:09   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lavica81)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vratiti im istom mjerom
20.8.2009 0:12:36   
lavica81
draga cvrčak, nisam mislila na tebe nego na pitanje što je anne pitala. Mislim da si dobro reagirala, morala si joj dat do znanja što smije a što ne. Ali tvoja reakcija i ne spada pod pitanja od anne. Mislim, ti je nisi udarila nego si je samo viknula.
Sori ako si se našla prozvana, stvarno mi nije bila namjera, nego je tvoj post bio ispred mogauser posted image

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 13
   [Obrisani korisnik]
20.8.2009 0:15:36   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu lavica81)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vratiti im istom mjerom
20.8.2009 0:19:38   
lavica81
da, toga danas ima sve više . Ali nisu jadna djeca kriva što se roditelji njima ne bave. samo se ti drži svoga i odgajaj cvrčkicu kako ti misliš da je najbolje. u tvojoj situaciji i ja bi isto postupila

(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vratiti im istom mjerom
20.8.2009 0:35:56   
Krky
Joooj, draga Anne "ako te netko udari po obrazu, pruži mu i drugi", pa i ti si "teta", nećeš se valjda grist s jednogodišnjakom (btw. Sretan mu ročkas)user posted image user posted image user posted image . Imam par savjeta: 1. daj mu debeli remen od goveđe kože pa nek grize malac i brusi zubane, ak mu grickalice i ti nisu dovoljne
                   2. prijateljski mu se nasmiješi (nek osmijeh bude što uvjerljiviji, da ne bi ispalo da te zaista boli) i blago mu se obrati riječima."Pa nemoj tako               prijatelju!"
                   3. u skladu onog na početku, pruži mu i drugu nogu, ruku ili što već da te ugrize, možda mu više neće bit zanimljivo
                   4. u skladu današnje psihologije, pokušaj ga shvatit, razumjet, preispitat sebe, svoje ponašanje, okrivit sebe itd. i pričekat 36. mjeseci do kad treba prestat
                   5. reci mu da neće dobit nagradu ako se bude tako ponašaouser posted image
                   6. a brnjicauser posted image
Btw. meni je danas 1/2 para rekao da sam glupa i nisam mu vratila istom mjerom - malo sam poprašila uz "prijateljsko" objašnjenje da je to ružno i neka mu ne padne na pamet i bla bla, za par sati je rekao da je deda glup , pa sam rekla da će i za to dobit, treći put je došao do glu, a ostatak mu je zapeo u grlo jer sam ga "blago" pogledala i viknula "A!"


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vratiti im istom mjerom
20.8.2009 0:45:59   
Krky
Zašto ne Tikice, pa malac može to shvatit i da je sladak user posted image user posted image user posted image
No ajde malo mog iskustva: naravno da sam od 1/5 i ja dobila par ugriza, ali rijetko. Ja sam dignula glas, nešto kao "Jao, to me boli", ozbiljnog izraza lica, a ako bi se nastavilo, spustila bih ga u ogradicu (pa nisam baš dala da mi radi tetovaže). Srećom, bilo samo 2-3 puta. Ne bih vraćala istom tom mjerom, to mi grozno i neprimjereno, ali da me npr 3-godišnjak udari, ne bi mu prošlo


_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Vratiti im istom mjerom
20.8.2009 9:09:13   
mlada mama
Nasa susjeda je grizla,pa kada bi ugrizla Dinu rekli smo mu da joj vrati,ali to nije pomagalo,njezina mama je nju grizla,ali ni to nije proslo,jednostavno sama od sebe je prestala,valjda su to sve te faze.
Ne bih ti preporucila da ga grizes,samo napravi tuznu facu i objasni mu da te to boli.On je mali,ali skuzit ce da nije lijepo kada se napravis da places ili slicno.

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Vratiti im istom mjerom
20.8.2009 10:16:09   
bomboncic02
Nikada vratiti istom mjerom, jasno se mora dati do znanja da to boli i to jako i da je jako ružno to što radi.
-baš smo pričali o tome u vrtiću na jednom roditeljskom..imam i letak negdje.
Ja bi rekla ne i ako treba počela i plakat.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

(Odgovor članu mlada mama)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!