|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sponzoriranje djece
7.12.2008 21:58:32   
anne
Ne znam ide li ova tema baš tu, ali ovo je najbliže.
Jeste lii ikad rzmišljali o sponzoriranju djeteta. Preko neke organizacije uplaćuješ novaf za djeteovu školarinu, hranu smještaj. Čula sam za slučajeve vani, ali valjda možeš to i u Hvratskoj napraviti.
Mi imamo neku vezu u Ugandi pa samo mislili kad se izvućemo iz dugova ponzorirati jedno ili dvoje djece.
Tu su vam dva linka za više informacija.
https://www.sos-childrensvillages.org/Get-involved/Sponsorships/Pages/Sponsor-a-child.aspx?et_cid=2&et_lid=14&et_sub=child%20sponsorship
http://www.domzadjecu.hr/hrv/index.php?k=korisno&s=pitanja

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Sponzoriranje djece
10.12.2008 20:07:45   
tikica_69
Mislim da bi ovo vise islo pod Humanitarnost, ali akcije su hvale vrijedne u svakom slucaju, a ovaj link mozda moze dati odgovore parovima koji tek pocinju razmisljati o posvojenju.
Upao mi je u oko ovaj podatak: U 2005. iz našeg doma posvojeno je 49 djece, u 2006. 33 djece, a u 2007. 25 djece.
Mislim da je to sramotno s obzirom na to koliko parova zeli posvojiti i kolike su molbe predane (samo ja znam dva para koji posvajaju)...to je samo dokaz koliko je kod nas birokracija prokleta stavka user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu anne)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Sponzoriranje djece
27.8.2009 14:04:04   
diba
Ima još jedan oblik sponzoniranja djece ja imam veze s jednim sirotištem u Peruu, 3 do 5 puta godišnje skupljamo odjeću za djecu, znamo za koje dijete to skupljamo. Svatko nešto skupi, izveže koncem ime i prezime dijeteta, i onda to poštom šaljemo u Peru. Prošle godine smo imal i mogućnost posjetiti zu dijecu. Djece ima puno i treba im puno.
Tko god želi može se pridružiti jer bude li broj osoba rasto moći ćemo povećati broj djece.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!