|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kad se mama i tata ne slažu u odgoju
15.3.2009 11:29:15   
Ruža
Nisam si to nikako tako zamišljala. Mislila sam da ćemo imati jednake stavove, a već sad se kosimo.user posted image On je za pusti ga da plače, ja sam protiv, ako dam sisu da ga umirim, opet ne valja, pa maloprije je jeo. Nekad mu ne mogu objasniti da je Marko još mali da ga pustim da plače i da sam ja ipak mama, puno više vremena provodim sa njim i puno ga bolje poznajem pa mogu predvidjeti njegove reakcije i što bi moglo upaliti u određenim situacijama.
Jete imali sličnih problema? Kako ste ih riješavali?

_____________________________

Samo luda mama...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kad se mama i tata ne slažu u odgoju
15.3.2009 11:36:30   
ivanaa
bude po mom

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kad se mama i tata ne slažu u odgoju
15.3.2009 11:57:19   
BUMBIKA
Naravno da imamo i mi takvih problema,ali na kraju završi po mom,ipak sam ja mama...user posted image

_____________________________

DINO 04.09. 2007

(Odgovor članu ivanaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kad se mama i tata ne slažu u odgoju
15.3.2009 12:03:32   
Ruža
Ma i kod nas bude po mom, ali voljela bi naći neki kompromis.
A kad za 20 godina bude pijan kući dolazio, onda se tata sigurno neće htjeti miješati.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

(Odgovor članu BUMBIKA)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kad se mama i tata ne slažu u odgoju
15.3.2009 13:44:16   
dikac
meni muž zna zamjeriti što ga u nekim stvarima kod odgoja ne poslušam, kao napravim po svom jer mislim da najbolje znam iako mi je on savjetovao nešto suprotno a dobro. uglavnom tražimo kompromise jer ako ga svaki put otpilim i ne poslušam, onda me prestane slušati i uopće ne sudjeluje, a to mi nije drago, volim da je uključen.

(Odgovor članu Ruža)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kad se mama i tata ne slažu u odgoju
15.3.2009 13:57:44   
Lady3
obično ja donosim sve odluke oko djece..i mene uvijek posluša.user posted image .Ali imamo isto mišljenje oko njih i sve se lijepo dogovorimo..Najgore je kad jedan roditelj kaže jedno a drugo drugo..i djeca to iskorištavaju..a jedan od roditelja uvijek ispadne negativac..a to nije dobro..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)


(Odgovor članu dikac)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kad se mama i tata ne slažu u odgoju
15.3.2009 15:00:35   
tikica_69
Obicno bude po mom user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

(Odgovor članu Lady3)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kad se mama i tata ne slažu u odgoju
15.3.2009 18:43:27   
ZVRK

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Obicno bude po mom user posted image

ja ću samo potpisati tikicu

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

(Odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kad se mama i tata ne slažu u odgoju
15.3.2009 19:43:29   
sanjarica
itekako imam problema s tim..uzasno.kod mene se radi o tome da je mm previse indolentan na neke stvari tipa,evo recimo malac je strasno osjetljiv na prehlade i za cas se razboli,medjutim mm dopusti da se pljacka u vodi ,popne ga na sudoper a ovaj jedva docaka pa ne samo da bude on mokar nego sve okolo ,zatim,daje mu stvari koje nisu za njega poput tehnike,mobitela.i ja poludim...ma ima tu jos....

(Odgovor članu ZVRK)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kad se mama i tata ne slažu u odgoju
15.3.2009 19:53:26   
kitty
najcesce se dogovaramo ali ima i kod nas nesuglasica,isto tako najcesce bude po mom

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

(Odgovor članu sanjarica)
Neposredna veza do poruke: 10
   [Obrisani korisnik]
16.3.2009 15:35:56   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(Odgovor članu Ruža)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kad se mama i tata ne slažu u odgoju
16.3.2009 19:03:07   
koka
PA moram reći da su meni prepuštene neke stvari, normalno bez dogovora. Bože moj, ima stvari koje mi kaže da ne bi trebala, pa onda ja opet vidim dali je to točno ili ne user posted image user posted image ...al uglavnom ja sam ta koja odgaja za sada user posted image ....al mm se slaže s tim al kod svake odluke ili mišljenja jedan s drugim popričamo user posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D


(Odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!