|      
Želiš odustati?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s posljedicama.
Ukoliko potvrdiš odustajanje na tvoje ćemo osobno računalo postaviti cookie kako bismo te pri dolasku na portal tijekom natjecanja od 17.-23.12., prepoznali i omogućili ti nesmetano korištenje portala, bez prikazivanja ikona sponzora odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, morat ćemo ti oduzeti sve prikupljene bodove. Odustajanjem, nažalost, gubiš i pravo na osvojene nagrade.

Želiš li još uvijek odustati?
Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: nitko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hematom u trudnoći
5.9.2012 8:05:49   
emamma
pozz svim user posted image i onima koje će to ubrzo postati,

ovo je moja treća trudnoćauser posted image ,međutim na prvom pregledu doktor mi je rekao da se beba vidi da su otkucaji srca pozitivni,al i da vidi jedan hematom i da u slučaju da prokrvarim il dobijem kakav smeđi iscjedak odmah mu se javim.moje pitanje je sljedeće:da li je itko imao sličnog iskustva ili dijagnozu?

< Poruku je uredio anaxx -- 5.9.2012 12:26:23 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hematom u trudnoći
5.9.2012 10:10:25   
mala pcelica
imala sam ja hematom,otkrili su mi ga u 7 tt kad sam dobila smedji iscjedak,dobila utrogestane i da mirujem,to se hb povuklo i sve je bilo ok....

< Poruku je uredio anaxx -- 5.9.2012 12:26:38 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hematom u trudnoći
5.9.2012 12:15:47   
BUMBI
I ja sam ga imala i pila Dupaston i nestao je.Nisam imala nikakav iscjedak,tako da nemam pojma kako je nestaouser posted image
meni je rekla da se ne brinem ako budem imala smeđkasti iscjedak,da to hemamtom polako odlazi

< Poruku je uredio anaxx -- 5.9.2012 12:26:49 >


_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hematom u trudnoći
6.9.2012 12:42:40   
ribica1
I ja sam imala hematom nisam pila nikakve tablete a dr. mi je reko ili će s vremenom iscurit ili ce apsorbirat unutra sam od sebe, tako je i bilo hematom nestao, beba došlauser posted image

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

(Odgovor članu BUMBI)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hematom u trudnoći
6.9.2012 13:43:34   
Kony

IZVORNA PORUKA: ribica1

I ja sam imala hematom nisam pila nikakve tablete a dr. mi je reko ili će s vremenom iscurit ili ce apsorbirat unutra sam od sebe, tako je i bilo hematom nestao, beba došlauser posted image

I kod mene je bilo isto tako.

(Odgovor članu ribica1)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hematom u trudnoći
10.9.2012 7:24:51   
emamma
puno hvala svima na odgovorimauser posted image sad sam mirnija jer moj ginić je jako "škrt"na riječima.lakše je kada svoju situaciju objasniš drugima pa kada ti drugi koji su kroz to prošli jave svoja iskustva.želim nam svima mirnu user posted image bez briga.

(Odgovor članu Kony)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hematom u trudnoći
10.9.2012 12:25:39   
Krky
Imala ga moja prijateljica u duploj trudnoći i dosta je krvarila. Dr rekao da trudnoća neće opstati, al eto, malci su danas 2 godine, nisu imali nikakvih problema, hematom se rano iscijedio, rodili su se normalno i bez teškoća.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Hematom u trudnoći
18.9.2012 10:37:59   
zara13
imam pitanje,drugi put sam trudna,oko mj dana i odma na početku sam imala smeđkasti iscjedak pa se pojavile dvije roskaste točkice,bila kod gin i našo hematom,dao mi utragestana i sad idući dan nakon njega sam imla blago krvarenje ko fleka.to sad hematom ide van ili? čitam tu po svakud da je to kao normalno,jel imala tako koja od vas?

(Odgovor članu Krky)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Hematom u trudnoći
18.9.2012 16:06:00   
zumbulčić
Ja nova ovdje pa eto samo da podijelim sa vama svoje iskustvo. U 7. tj sam imala gusti, sluzavi smeđi iscjedak i bila na pregledu kod svog ginića koji se iskreno nije ni potrudio objasniti mi što je to. Nisam trudna prvi puta i ovo mi j treča trudnoća i znam da to nije normalno. Onda iscjetka dva tjedna nije ni bilo, pa se prije nekoliko dana ponovo pojavio i opet sam se zabrinula i jednostavno tišla kod privatnice koja mi je odmah na ultrzvuku pronašla hematom veličine 2x3. Sa bebicom, Hvala Bogu sve uredu, taman kako sve treba biti za 9 tjedana trudnoće. Prepisala mirovanje, Utrogestan i magnezij 300. Sada sam mirnija, a kod svog ginića idem tek za tjedan dana. Čovjek je jako škrt na riječima i užasno je to, mislim osječaš strah, ne znam zašto je tako teško laičkim jezikom u nekoliko rečenica objasniti neke stvari.

(Odgovor članu zara13)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Hematom u trudnoći
18.9.2012 16:14:09   
svrcica
Ja sam na početku trudnoće u dva navrata imala takav smeđi iscjedak... otišla na hitnu, ginekolog ništa nije vidio, došla doma, ono opet. Moj ginekolog mi je preporučio mirovanje uz Duphaston, ali se svejedno ponovilo za desetak dana... Opet otišla na hitnu u Petrovu, opet ništa nije vidio... Izvikao se na mene i poslao me doma. Na kraju nisam znala zbog čega se to desilo, ali uz malo mirovanja i Duphastone nije se ponovilo i sa bebačem je bilo sve u redu.

_____________________________

20.09.2011. - Mateo - mamina mala ljubav

(Odgovor članu zumbulčić)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Hematom u trudnoći
16.10.2012 16:11:46   
krofnica1
drage moje :) ja sam ovdje nova. imam jedan problem, jako sam zabrinuta, zelim to da podijelim sa vama. u 7-oj sam sedmici trudnoce, juce sam bila na prvom pregledu i gin. mi je rekla da imam hemotom. ali ja jos uvijek ne krvarim niti imam bolove u trbuhu,pijem dabroston 2x1 i za 15 dana opet UZ. mene zanima da li se bas uvijek mora prokrvariti i kolike su sanse da trudnoca ostane uredna. hvala vam unaprijed user posted image

(Odgovor članu svrcica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Hematom u trudnoći
16.10.2012 16:30:54   
mala pcelica
dobrodošla user posted image

nije nužno da se prokrvari,a ti vjerovatno ni nećeš jer ti je rano otkriven,pogotovo što uzimas i dabroston,znači da ce on početi smanjivati i sa tvojom trudnoćom ce sve biti u redu user posted image ako i dobiješ neki iscjedak to je ok (naravno ako ije odliv u pitanju) jer se hematom povlači

< Poruku je uredio mala pcelica -- 16.10.2012 16:32:30 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu krofnica1)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Hematom u trudnoći
17.10.2012 9:22:42   
krofnica1
mala pcelice user posted image hvala ti na odg. bar mi je malo lakse :) nadam se da ce i biti tako kako si rekla user posted image

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Hematom u trudnoći
15.12.2012 23:29:20   
TinaRI
Evo da se i ja javim...
Trudna sam 11 tj.
Jučer sam primjetila krvarenje(ne strašno jako ali čisto dovoljno pošto sam već jedan spontani imala user posted image ,nemoram ni govorit koliko sam se prepala..
Normalno odmah sam otišla na pregled i našli su mi hematom veličine 44X15 dobila sam duphason i moram strogo mirovat(koliko je to moguće sa petogodišnjakinjom).Kako sam čitala većini se povukao i sad čekamo sljedeci pregled kod gin. i nadamo se da će barem bit manji user posted image .
Pozdrav...

< Poruku je uredio TinaRI -- 15.12.2012 23:30:55 >

(Odgovor članu emamma)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Hematom u trudnoći
16.12.2012 9:51:17   
maminangel
Tinari nebrini se biti će sve uredu,znam da je teško mirovati s malim djetetom ali neka uskoče svi slobodni a i muža malo upregni,ali barem nije rani stadij pa nebi trebalo dugo trajati,ja sam krvarila od kad sam saznala da sam trudna s dvoje male djece i bilo je stvarno grdo ali eto malo pomalo preživjeli smo i to,hematom se sam povukao,djelomično se sam apsorbirao a dio je izašao u obliku tamne krvi(stare ako me razumiješ)tako da ako i tebi bude tako da se neprepadneš.Želim ti mirnu i lijepu trudnoću.Pusa.

(Odgovor članu TinaRI)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Hematom u trudnoći
5.1.2013 15:41:23   
TinaRI
Sa veeelikim osmjehom na licu javljam vam da se hematom apsorbirao.Jučer smo bili kod ginekologice i eto sretnih vijesti.Iako bi i dalje trebala mirovat(gin. se boji da se ne vrati) i ne "veselit" muza sretni smo i hvala vam svima koje ste pisale jer ste me stvarno umirile.
Imamo jos sretnih vijesti....jos nije 100 % sigurno ali beba mozda ima antenicu user posted image sta nas jako veseli nakon curice....
Zene,majke;kraljice...drzite se
saljemo vam pusu iz Rijeke....

_____________________________

Lana,19.03.2008
Luka, 04.07.2013

(Odgovor članu maminangel)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Hematom u trudnoći
7.1.2013 18:47:32   
mala pcelica
eto vidiš da je sve ok user posted image user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

(Odgovor članu TinaRI)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Hematom u trudnoći
7.1.2013 20:15:56   
TinaRI
hVALA VAM CURE NA PODRSCI....user posted image user posted image

_____________________________

Lana,19.03.2008
Luka, 04.07.2013

(Odgovor članu mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 18
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:







Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji vam se dio trudnoće najviše svidio ili najlakše?

Oznake

Sve najbolje!

Nekoliko korisnica i korisnika koji danas slave rođendan:

Čestitamo!